Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Visszajelzés - megvéve-eladva

Nekem olyan problémám van, hogy visszajelzés íráskor nem egyértelmű a megvéve és eladva szót kell bejelölni, most írtam visszajelzést, de vagy 5 percig gondolkodtam, hogy most ki szempontjából kell nézni. És másnál is láttam, hogy a rosszat jelölte be. Szerintem itt is azt kéne használni ami a régi felületen volt, az egyértelmű volt.
2015 11 08
Ha vásárolnak tőlem akkor én az "eladva" funkciót használom, nekem ez értelmezhető a legjobban hiszen eladtam az adott embernek a termékem, de eleinte én is álltam és néztem, hogy akkor most mivan?? :D
2015 11 08
uhh...hát ez egy nagyon butácska fordítás, én is csak néztem elsőre amikor láttam... Ezt is lehetne javítani valami egyértelműbbbre.
2015 11 09
Én azt nem értem, hogy vannak olyan emberek akik arra se méltatják a másikat hogy akár foghegyről odadobjanak valami választ! Minek hirdet az ilyen ember??? Ha nem válaszol hetekig napokig törölje magát innen annyira elegem van 10-ből 3 az arány azok között akik válaszolnak.Tisztelet a kivételnek. A másik ennek az oldalnak ahogy a neve is mutatja a csere is egy része, opciója. Nem kell besértődni pont ezért ha valaki feltesz a másiknak és esetleg ezért nem válaszolni egy cserével kapcsolatos kérdést. Más az ha odavan írva hogy a terméket cserélni nem szeretné...
2015 11 10
Ha csere történik akkor mit kell bejelölni? :)
2015 11 19
Szia! akkor is a megvéve vagy eladva funkciót tudod használni... és mikor írod az értékelést, emeld ki, hogy csere partner:) Legalábbis én így szoktam..
2015 11 21
Kedves Lányok! Van arra javaslatotok, hogy mi lenne számotokra a kényelmes és egyértelmű fordítás a megvéve/eladva megnevezés helyett?
2015 11 23
Szerintem az jó lenne amit lina1992 írt, hogy az ami a régi felületen is volt. Úgy emlékszem az volt, hogy eladóról/vevőről az egyértelmű lenne.
2015 11 24
Igen, eladó(ról)/ vevő(ről) ez egyértelmű.
2015 11 24
Köszönöm a javaslatot.
2015 11 24
> AdminGCS: > Köszönöm a javaslatot. Még mindig ugyanabban a formában lehet értékelést írni :( nekem nem egyértelmű, hogy ha eladtam valakinek egy terméket és értékelést akarok írni róla, a vevőről, akkor melyikre kattintsak, eladva vagy megvéve.
2019 01 28