Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

megválaszolatlan üzenetek

Sziasztok. A probléma az is hogy írok szeretném az árut megvenni de nem válaszol másodszóra is írok válaszol már elkelt. Miért nem lehet jelezni hogy elkelt, vagy ami még zavaró számomra ha eladta vegye le. Ha valamit eladtam le törlöm, rengeteg holmi van fent amit már rég eladtak tehát nem létezik, le kéne venni. Ha valamid már nincs meg az nem eladó.
2017 11 01
Igy van,tok bosszanto!Mar lassan 1 hete probalok tobb dolgot is megvenni,de nem valaszolnak vagy napokig nem lepnek be,pedig tudjak h az adatokra varok,kozben meg lehet lecsuszok mas elado ruhairol. Az meg aztan a pofatlansag teteje,aki napjaban tobbszor is fellep es nem valaszol..akkor megis minek arul???
2017 11 02
Én meg ezt nem értem: a "kedves" vevő közli, hogy szeretné a nadrágomat, küldenék-e képet felvéve is...én persze megteszem...eltelik 2 nap végre visszaír, mitután rákérdeztem, hogy érdekli--e még a gatya..megadja a címét én meg a számlaszámot stb...eltelik megint 3 nap és nem utal, nem is jelentkezik és nem is reagál a leveleimre....bármi közbejöhet, megértem...de közben látom, be van jelentkezve...én meg irogatok neki, mint egy hülye, közben meg más megvette volna a nadrágot :( nekem ha kell valami, el tudom dönteni...és csinálom a dolgom..de ha bármi is közbejönne esetleg - jelzem a partnerem felé!!
2017 11 16
én úgy jártam hogy vettem egy arckrémet, és aznap amikor a vásárlási szándékomat jeleztem,akkor egyből jött a válasz, a számlaszám stb.. elutaltam a termék árát, megírtam neki, kérdeztem megkapta e az utalást, azóta semmi.. ilyenkor kihez forduljak segítségért?? még egy nyomorult tel.szám sincsen feltüntetve egy hirdetőnek sem..
2017 12 10
Elolvastam amit itt írtatok és nagyon köszönöm! Úgy húzok el innen, mint a vihar! Pápá!
2017 12 11
> TimeaTebeli: > Miért van az, hogy írok valakinek, hogy megvenném, látom, hogy fenn van és nem ír vissza. Ennyire akarja eladni? Meg van, hogy hetekig várok, hogy vissza írjon, de semmi. Az ilyen felhasználókkal kellene valamit kezdeni. Szerintem az a problema hogy nem jon ertesites. En sem kapok. Vagy lehet valahogy azt beallitani hogy kapjon az ember? Csak mert kerdeztem egy eladotol es 45 perce vissza irt es semmi ertesites nem jott rola
2017 12 30
> DorinaGajdosne: > > TimeaTebeli: > > Miért van az, hogy írok valakinek, hogy megvenném, látom, hogy fenn van és nem ír vissza. Ennyire akarja eladni? Meg van, hogy hetekig várok, hogy vissza írjon, de semmi. Az ilyen felhasználókkal kellene valamit kezdeni. > Szerintem az a problema hogy nem jon ertesites. En sem kapok. Vagy lehet valahogy azt beallitani hogy kapjon az ember? Csak mert kerdeztem egy eladotol es 45 perce vissza irt es semmi ertesites nem jott rola Én sem kapok értesítést hónapok óta - első időkben mindig jött e-mail -, de azt igazán nem lehet az értesítés hiányával magyarázni, hogy látom, hogy többször is volt a fiókjában az illető, de az üzeneteimet figyelmen kívül hagyja. Az ilyen mindek hirdet?!
2018 02 04
Hát tudjátok...addig itt semmi nem fog gördülékenyen menni, amíg nem írnak méreteket (centiben) a termékekhez. Nehogy már a vevő könyörögjön...ki vesz bármit is anélkül, hogy tudná, jó-e rá??? A sokadik terméknél elmegy az ember kedve a kéregetéstől! Nem szivességet tesz az eladó, hanem alap kéne legyen a pontos leírás, akkor nem kéne emiatt levelezgetni és a válaszokra várni! Így nem is lehet üzletelni:( A legjobb, amikor az írják: cipő, na de hányas, kire jó? He? Fel nem fogom, mit gondolnak az eladók! Ő venne méret nélkül bármit is? Nelem van S, M, L, XL-es cuccom, ami mind jó rám...ez nem elég, ez nem méret, ez csak viszonyítás, az is kb. (Egy kínai XXL-es az nálunk S méret.) Az eladók nyafognak? Odaírja: nem mérek, nem küldök fotót...ez valami vicc? Ki a frásznak akarja eladni, valami agyatlannak? Van a szekrényemben több kiló ruha, darabja 5ezer...vegyétek meg, nem fotózom és méretet se adok. Naaa...kinek kell? hahaha! Írjatok pontos méretet, amikor fotóztok, ott van a kezetekben! Nem kell elővenni, csak ha megveszik...ennyi!!! Valamit-valamiért
2018 02 16
> RagDoll: > Szia! > Én hónapokig írtam egy felhasználónak, hogy megvenném a nadrágját, semmi válasz. Napokban ránéztem, hogy mikor lépett be utoljára, és folyamatosan fent volt, és a mai napig kapja a pozitív értékeléseket. Szívem szerint ezt a hozzáállást negatívan értékelném, arra valószínű, hogy tudna reagálni, ha már a leveleimre nem is :D > De ez tényleg idegesítő, annyit írhatna, hogy "nem akarom neked eladni", ezt jobban megérteném :D Szia. Tudnál nekem segteni abban, hogy hol látható, hogy mikor aktív valaki? Vettem tőle egy kabátot, el is küldtem a pénzt és utána eltünt. Köszi
2018 02 24
Kezd olyan érzésem lenni, a Vateráról kihullott példányok próbálkoznak itt az eladással...! Egyáltalán van itt moderátor, van valami szabályzat?
2018 02 28
> HenriettZajacz: > > RagDoll: > > Szia! > > Én hónapokig írtam egy felhasználónak, hogy megvenném a nadrágját, semmi válasz. Napokban ránéztem, hogy mikor lépett be utoljára, és folyamatosan fent volt, és a mai napig kapja a pozitív értékeléseket. Szívem szerint ezt a hozzáállást negatívan értékelném, arra valószínű, hogy tudna reagálni, ha már a leveleimre nem is :D > > De ez tényleg idegesítő, annyit írhatna, hogy "nem akarom neked eladni", ezt jobban megérteném :D > Már volt, hogy negatív értékelést adtam olyasvalakinek, aki cseszett visszaírni kb. két hónapig(!!), pedig normálisan érdeklődtem a terméke iránt... Persze a negatív véleményre egyből húzta a pofáját, ovis módon negatívat kaptam én is... :D hát mondom akkor sorry, hogy mertem kérdezni, vagy hogy egyáltalán vásárlási szándékom volt.. ész megáll! Ő volt felháborodva, hogy ő döntse már el kinek ír... :D Még én vagyok a hülye címszó alatt... Hát nem tudom, ha én vagyok az eladó, akkor igyekszem mindenkinek válaszolni, nem szelektálok... sőt, szerintem a normális eladók szinte pattannak, ha vevőjük van :)
2018 03 04
Engem is pont ez bosszant!!!!! Ha el akarja adni és jelentkeztem érte, már csak a pontos cim és egyebet kell egyeztetni...akkor miért nem lép fel 8-9 napig???????????
2018 03 11
> PalneHajos: > Sziasztok segítséget szeretnék kérni: le ütöttem egy nadrágot,hogy megveszem az"idevele" felírattal,erre az eladó azt írta vissza,hogy ez a gomb arra szolgál ,hogy üzenetet írjak,de hát van külön üzenet felírat,mondjátok mivel lehet itt foglalni???már azt is írtam ,hogy küldje a sz,számát és utalok,( de ha tartogatni akarja a dolgait minek teszi fel????) kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!köszi
2018 03 16
> TimeaTebeli: > Miért van az, hogy írok valakinek, hogy megvenném, látom, hogy fenn van és nem ír vissza. Ennyire akarja eladni? Meg van, hogy hetekig várok, hogy vissza írjon, de semmi. Az ilyen felhasználókkal kellene valamit kezdeni. ezzel én is így vagyok sajnos.....több hete várok ,több üzire,de semmi válasz.Pedig be lehet állítani,hogy ,amint üzenet érkezik,értesít a rendszer a postafiókodon. :-(
2018 03 22
> PalneHajos: > Sziasztok segítséget szeretnék kérni: le ütöttem egy nadrágot,hogy megveszem az"idevele" felírattal,erre az eladó azt írta vissza,hogy ez a gomb arra szolgál ,hogy üzenetet írjak,de hát van külön üzenet felírat,mondjátok mivel lehet itt foglalni???már azt is írtam ,hogy küldje a sz,számát és utalok,( de ha tartogatni akarja a dolgait minek teszi fel????) kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!köszi
2018 03 24