Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

cserélsz? avagy a bemutatkozás elolvasása

Kedves Tagok! Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ki hányszor olvassa el az eladók bemutatkozását mielőtt üzenetet küldenének nekik. Nem vagyok egy érzékeny ember, de nekem már teljesen elegem van abból, hogy ilyen figyelmetlenül érdeklődik ilyen sok felhasználó. Szerintetek jogos valakinek negatív értékelést adni, ha direkt ki van írva a bemutatkozásodba nagybetűkkel, hogy nem cserélsz, ennek ellenére megkérdezi és esetleg még neki áll feljebb?
2015 12 13
én ezzel szoktam kezdeni. elolvasom a bemutatkozást, illetve megnézem az értékeléseket, mert ez fontos, gondolom nem azért van kiírva, ami ki van írva, mert az eladó unatkozott, hanem mert valamit közölni akar a vásárlóival. de ennek ellenére úgy gondolom, hogy egy levélváltásért negatív visszajelzést adni kicsit erős, még akkor is ha neki áll feljebb, mert hülyék/pofátlanok mindig is voltak és lesznek is. te csak tartsd magad ahhoz amit kiírtál,meg amit jónak látsz és ennyi. a háborgást le kell sz*rni. :) remélem tudtam segíteni.
2015 12 13
meg a negatív visszajelzésről még az jutott eszembe, hogy ugye nálad teljesen egyértelműen ki van írva nagy betűkkel, hogy nem cserélsz. nálunk, a boltban, ahol dolgozom, teljesen egyértelműen ki van írva a nyitvatartási idő az ajtóra, a bejáratnál, a reklámújságban, a honlapon, ennek ellenére vannak olyan balfaszok, akik bejönnek zárás után pár perccel, mintha mi sem lenne természetesebb, hogy nekik csak ez meg az kell... most jelentsem ezért fel őket? :D persze, menjenek, ahova gondolom, de én vagyok az eladó. én vagyok értük. még ha ez néha ki is akaszt, sajnos. :/
2015 12 13
Igen nyilván azért (is) van lehetőségünk információt írni magunkról hogy ne kelljen mindenkinek egyesével elmondani a dolgokat, hogy a pk az árat tartalmazza-e vagy sem, cserélsz-e vagy sem. Mindenkinek el kéne olvasni, hátha megtalálja ott az infót, amit akar, és akkor nem kell megfutni a felesleges köröket az eladót idegesítve, hogy nyolcvanadszorra is felteszik neki ugyanazt a kérdést. Jogos, hogy kiakadsz rajta, főleg, ha egyértelműen látszik nálad. Én is csupa nagy betűvel kiírtam, hogy olvassák el az infókat, ennek ellenére a legtöbben úgysem olvassák el.. pedig ezzel kéne kezdeni. De azért én is erősnek tartom negatív visszajelzést adni egy ilyenért. Az inkább azért van, mert rossz minőségű ruhát küldött, nem küldött semmit, csak ígérgetett stb. De azért én pl nem rontanám másnak a statisztikáját mert nem olvasta el az infókat és bombáz a szokásos kérdésekkel. Annyit azért nem ér :)
2015 12 13
Kzmdra: Köszönöm a válaszod! Igazából eddig csak egyszeresen volt kiírva, hogy nincs csere, de ma néhány hajnali levélváltás váltotta ki belőlem ezt az egészet és hajnal 4kor kellett még ötször leírnom minimum, hogy nem cserélek. Nálam is mi sem természetesebb, hogy elolvasom, hogy az eladó szeretne-e postázni/hol él/cserélne-e/postaköltséget nekem kell-e állni meg hasonló információk átböngészése, de annyira szomorúvá tesz, hogy sokan olyan hanyagok hogy erre nem veszik a fáradtságot. :)
2015 12 13
Adec56: igazad van teljesen, ettől függetlenül kinn hagyom, hogy negatívan értékelem, aki megkérdezi, hogy lehet-e cserélni, hátha ez kicsit elijeszti a nagy cserélni vágyókat, ha rátéved a szemük. :D
2015 12 13
sziasztok, igazat adok itt az előttem szólóknak, alexandras felháborodása valahol jogos, de kzmdra is igazat írt.... nem is akartam hozzászólást írni, csak rákattintottam alexandras oldalára, hogy megnézem a ruháit :) és csak annyit jegyeznék meg, hogy bár a "nem cserélek" kiírást ötször látom, hiába kattintgatok a Tovább gombra, hogy elolvassam, mit ír magáról még, azt nem adja a rendszer.... ezzel csak arra akartam célozni, hogy valszeg van olyan eset is, amikor valaki olvasná, csak nem tudja.... :D
2015 12 13
Komolyan? Fantasztikus, akkor a gardrobcsere oldal befejezetlensége itt is megjelenik :D Pedig olyan szép bemutatkozószöveget írtam, most meg első ránézésre egy goromba öregembernek tűnhetek a "nem cserélek" kiírás miatt...
2015 12 13
Én teljesen egyetértek alexandras kiírásával. Nálam is ki van írva a bemutatkozásba nagy betűkkel + a termékek leírásába is hogy nem cserélek, ehhez képest napi 5-6 levelet kapok ezzel kapcsolatban ami már nagyon idegesítő.
2015 12 13
a befejezetlenségről csak annyit, hogy nem tudom törölni az eladott termékeimet, már nem is tudom, mióta, és tegnap, amikor meg akartam nézni az oldaladat, Alexandras, egyszerűen nem töltött be, és semmi más sem....Felhúzom magam ezen nagyon hamar, hogy semmire sem megyek itt, és inkább lelépek, pedig a régi oldalon imádtam nézelődni.....
2015 12 14
Egyetértek veled, nagyon idegesítő az oldal befejezetlensége és nagyon rosszul esik, hogy emiatt például potenciális vevőket is veszíthetek...
2015 12 14
Olyan is van, hogy valaki kiírja nagy piros villogó betűkkel a bemutatkozásába, hogy nem cserél, aztán bejelentkezik a cserés topikban, hogy ő is... Ezen szerintem nem kell kiakadni, negatívot adni meg pláne nem kellene. Most meddig tart leírni két szót, hogy nem köszi? Lehet valaki figyelmetlen is. Én sokszor elfelejtem elovasni a bemutatkozást, de nem érzem magam ettől bunkónak. Olyan is van, hogy be sem tölti.
2015 12 14
Nem arról van szó, hogy betölt-e, mert az első sornak amiben nagybetűkkel ki van írva nem kell töltenie. Nem tudom, napi 200x leírni azt a "nem köszit" kicsit már fárasztó, de úgy látszik másképpen éljük meg ezt a dolgot is.
2015 12 14
Szerencsére én nem szoktam ezzel zaklatni senkit, de pl. nálam a bemutatkozásnál az "Olvass tovább..." opció egyáltalán nem üzemel :D De amíg meg nem javul, nem zargatom az eladókat potyára. :D
2015 12 23
Csak hogy legyen valaki aki reszben nem ert egyet.... Kicsi gyerekem van akivel egesz nap egyedul vagyok..szerettem boglaszgatni az oldalon de hiszitek vagy sem mostanabn egyszeruen nincsn ra idom. En is szoktam 'cserelunk?' leveleket irni a bemutatkozo level elolvasasa nelkul..figyelmetlenseg igen talan, csak amikor megtetszik valami de a gyerek log a labamon nyakamom hajamon akkor szeretnem felgyorsitani a dolgokat. Egy 'koszi nem' valasz (amit egyebkent joparan meg is tesznek) nem hiszem hogy megeroltetobb mint elolvasni a bemutatkozast...
2016 01 07
1 2