Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Hogy lehet tiltani?? Mert csalóba ütköztem!!

Hogy lehet tiltani?? Mert csalóba ütköztem!!
2016 01 04
Egyenlőre jelenteni tudod az adminok felé, tiltás funkció nincsen. Mindjárt küldök elérhetőséget feléjük. :)
2016 01 04
[email protected] vagy [email protected] Ide tudsz írni nekik. :)
2016 01 04
tallózni kell?
2016 01 04
köszi írtam neki :)
2016 01 05
sziasztok.. én is buktam most,,, betti1992 le is lett tiltva egy hétre amíg vissza nem utalja nekem az elutalt összeget!!!
2016 01 07
ez most nem épp ide illett, de ha esetleg feloldják valami csoda folytán, tőle ne vásároljatok!!!
2016 01 07
> Tamara911: > ez most nem épp ide illett, de ha esetleg feloldják valami csoda folytán, tőle ne vásároljatok!!! Ezt a téma kört is kerestem,nem rég óta vagyok az oldalon,de már beleütköztem egy olyan felhasználóba,akit szívem szerint tiltanék,még nem tudom hogyan kell.A figyelmeztetést meg részemről nagyon köszönöm!!
2016 01 13
> limnastis: > > Tamara911: > > ez most nem épp ide illett, de ha esetleg feloldják valami csoda folytán, tőle ne vásároljatok!!! > Ezt a téma kört is kerestem,nem rég óta vagyok az oldalon,de már beleütköztem egy olyan felhasználóba,akit szívem szerint tiltanék,még nem tudom hogyan kell.A figyelmeztetést meg részemről nagyon köszönöm!! NAGYON SZIVESEN!!! ALAP!!!!:)
2016 01 13
Engem meg zaklat egy valaki1980 nevű felhasználó. Mindig fotókat kunyerál és igérget az egyik overálomra. Pénze viszont nincs.....
2017 03 30
> MariaHegedus: > Engem meg zaklat egy valaki1980 nevű felhasználó. Mindig fotókat kunyerál és igérget az egyik overálomra. Pénze viszont nincs..... Még csak most látom ezt a fórumot. Honnan szedted te hogy nincs pénzem az overálodra?? Csak megkérdeztem hogy tudnál-e engedni az árából,mire te írtad hogy nem szeretnél engedni az árából,és nem is baj,elvégre is te szabod meg melyik termékedet mennyiért adod. Üzenetben megírtam neked hogy ki tudom fizetni az overálodat és a szállítást is,még az utánvét is ki tudom fizetni! Ha utánvéttel elküldenéd még a mai napig is áll az ajánlatom hogy megvenném az overálodat! Az is igaz hogy megkíséreltem párszor alkudni az árából,de ha nem engedsz,akkor megveszem a kiírt áron,amennyiért hirdeted!
2018 08 16