Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Miért lett törölve a hirdetésem?

Ennek több oka is lehet. Ha például az általad feltöltött képet nem Te készítetted, hanem a netről töltötted le és ez az egyetlen, vagy első/nyitó képed. Használhatsz, ilyen képeket is, de arra kérünk, hogy csak maximum másodikként töltsd fel, a nyitó kép mindig az legyen, amit te készítettél a nálad lévő darabról. Ha a kép rossz minőségű, nem tisztán kivehető mit is ábrázol. Így ugyanis a vevők sem kapnak megfelelő információkat a termék minőségéről, színéről, anyagáról. Ez többnyire akkor fordulhat elő, ha alacsony felbontású a kép, vagy ha a közeli fotóknál nem használod a makró funkciót, vagy nincs fókusz. Ha a terméked rossz állapotban van, koszos, stb. Ha rossz kategóriába soroltad, vagy nem tartozik egyikbe sem. Pl.: könyvek, elektronikus eszközök, stb. Ha más felhasználók jelentik, hogy az általad használt termék és képek nem hozzád tartoznak, hanem egy netről vagy egy másik felhasználótól „kölcsönözted”. Ha az általad kínált darabok kereskedelmi forgalomban kaphatók és/vagy a Gardróbcserét üzleti és marketing célokra használod. Ha új darabokat árulsz különböző méretekben, színekben melyeket egy másik boltból rendelsz. Ha a hirdetésed több terméket tartalmaz. Kérünk, hogy egy hirdetésben csak egy termék szerepeljen, a nyitóképen pedig az az egy dolog legyen csak látható, amit a hirdetésedben árulsz. Ha különböző termékeket csomagban, szettben árulsz. Kérünk csak olyan termékeket tölts fel egyben, ami valóban egy szett. Például: fülbevaló, nyaklánc, ami egymáshoz tartozik. Az adminisztrátor a nem megfelelően feltöltött hirdetéseket figyelmeztetés nélkül eltávolítja! Ez a lista bővülhet, az oldal adminisztrátorának joga van eltávolítani minden, olyan tartalmat, ami nem illeszkedik az oldal profiljába.
2015 02 17
Köszönjük, szerintem nagyon hasznos :) Mégis egy tucat olyan áruba botlok bele rendszeresen, aminek nem itt lenne a helye, hanem más eladós oldalakon, típusból kifolyólag (én is feltölthetnék pl. egy tésztaszűrőt a kiegészítők címszó alá, hátha nem veszik észre). De nem vagyok egy árulkodós Júdás, a cselekvést az adminisztrátorra hagyom...
2015 02 17
Sziasztok! Hát volna mit nyomogatni jelentés gomb terén. Újabban rengetegen tesznek fel egy halom terméket egy oldalon. Becsapás, mert kirak egy pár száz forintos árat és a hirdetésen belül taglalja a különböző termékek, magasabb árát.De ezzel be hoz a termékei közé.Gondolom mást is. Ezt lehet? Csak mert akkor nem fogok én sem órákat eltölteni a fotózással, főleg ha jól sikerült még jelentik is hogy katalógus fotó és eltűnik.Nekem meg sorra tűnnek el a hirdetéseim. Nagyon elfoglalt vagyok én is csak maximalista. Vagy nyaggatnak hogy fényképezzem le magamon, nem mondják de érzem miért. Egyébként látok egy pár katalógus fotót amit más oldalakon is látni, más eladóknál, azok meg maradnak. Ki érti ezt? Üdv.:Rita Üdv.:Rita
2015 02 27
Sziasztok. Nekem törlődött egy hirdetésem, amiben egy fehér kalapot hirdettem, Nem volt elég éles a fénykép? Magas felbontású volt és szerintem jól látható....
2015 06 10
Sziasztok! Miért nem tudok feltölteni hirdetést? Mindig azt írja ki, hogy adjak meg címkéket... Pedig írtam be címkéket, vesszővel elválasztva...
2015 10 03
Nekem fülbevalók törlődtek... :( Igaz hogy egy táblán voltak, de egy csomó hasonlót találtam még. Miért lett törölve?
2015 11 07
sziasztok! hogy tudom törölni magam az oldalról? sehol nem találok információt erre vonatkozóan. Köszönettel. Edit
2016 01 09
Kedves Mindenki! Mivel ilyen témájú topikot nem találok, újat inditani nem tudok, lévén tegnap regisztráltam, itt kérdezném meg: 1, miért nem tudom szerkeszteni az általam feltöltött árucikkeket? hiába klikkelek a "szerkeszt" gombra, nem történik semmi. 2. miért nem lehet lapozni a feltöltött képeket, miért csak az első képet lehet nagyobb méretben látni, a többit csak mikroszkóppal? 3. lehet, hogy az én rendszerem blokkol valamit, azért van igy vagy másnak is igy van?
2016 01 13
> Sara77: > Kedves Mindenki! > Mivel ilyen témájú topikot nem találok, újat inditani nem tudok, lévén tegnap regisztráltam, itt kérdezném meg: > 1, miért nem tudom szerkeszteni az általam feltöltött árucikkeket? hiába klikkelek a "szerkeszt" gombra, nem történik semmi. > 2. miért nem lehet lapozni a feltöltött képeket, miért csak az első képet lehet nagyobb méretben látni, a többit csak mikroszkóppal? > 3. lehet, hogy az én rendszerem blokkol valamit, azért van igy vagy másnak is igy van? Írj a [email protected] címre egy üzit! :) egyébként az is lehet, hogy a böngésződben valamilyen bővítmény blokkolja a funkciókat, de mindenképp érdemes felkeresni az Admint, ő segíteni fog neked
2016 01 13
Kedves Admin! Nagyon sok termekem torolve lett! Melegito,penztarca .cipo! Szeretnem tudni miert?
2016 04 25
Kedves Admin! Egy szájfényes hirdetésem lett törölve. Igaz több szín volt a képen mert nem szerettem volna külön külön feltöltögetni mert az nagyon sok idő lett volna =/. Tényleg muszáj minden színt egyesével feltölteni? a leírásban szeretpelt h az ár darabra vonatkozik illetve a színek miatt válaszolok mindenkinek privátban.
2016 06 01
Nekem a telefontokos hirdetéseimet törlik folyamatosan, pedig szerintem bőven belefér az oldal profiljába, hiszen kiegészítőről van szó. De mivel nincs a 'Kiegészítők' fül alatt kategória neki, muszáj máshova beraknom, ami miatt folyamatosan törlődnek. Pedig már volt sikeres eladásom telefontokkal és nagyon elégedett volt a vevő, hogy jó áron talált szép tokot. Kérem az Admint, hogy ha lehetséges, akkor egy alkategóriát hozzon létre a telefontokoknak/telefonos kiegészítőnek. Ui.: Tudom hogy technikai dolgokat nem lehet itt árulni, de szerintem egy tok előbb kiegészítő, mint elektronikai cikk.
2018 07 16
Nekem, csak a képek törlődtek és valami szoknya rajz van a helyén. A szövegem fent van, csak a kép a cipőkről nem. Ki tudja miért?
2018 09 11
> Nekem, csak a képek törlődtek és valami szoknya rajz van a helyén. A szövegem fent van, csak a kép a cipőkről nem. Ki tudja miért? Ugyanez a problémám nekem is, a profilképem és a hirdetéseim egy részénél eltűntek a saját fotók és egy alapértelmezett ruha lett a helyén, szerkeszteni sem lehet, nem csatol új képet sehova. Órákat tölt az ember hogy képeket készítsen és valahogy hajlandó legyen az oldal is feltölteni őket, erre meg csak hipp-hopp eltűnnek, szuper....
2018 10 14
> jasi85: > > Nekem, csak a képek törlődtek és valami szoknya rajz van a helyén. A szövegem fent van, csak a kép a cipőkről nem. Ki tudja miért? > Ugyanez a problémám nekem is, a profilképem és a hirdetéseim egy részénél eltűntek a saját fotók és egy alapértelmezett ruha lett a helyén, szerkeszteni sem lehet, nem csatol új képet sehova. > Órákat tölt az ember hogy képeket készítsen és valahogy hajlandó legyen az oldal is feltölteni őket, erre meg csak hipp-hopp eltűnnek, szuper.... Nálam is ez a probléma, valakinek sikerült utánajárnia, hogy mi ennek az oka?
2018 11 27
1 2