Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Miért lett törölve a hirdetésem?

Kedves Adminok! Sorban tűnnek el a hirdetéseim, ami kezd egy cseppet bosszantani. OK, azzal kezdődött hogy az összes képem eltűnt, elfogadtam a magyarázatot, hogy régi hirdetések voltak, azért. Lepucoltam az összeset, elkezdtem újra feltenni egyenként. Megértettem, hogy törlődött egy powerbak, saját készítésű képpel... mert nem ruha. De ha valamit úgy teszek fel hogy csomagban, fillérekért pl. egy Max Factor csomagot, azt miért kell törölni. Van fent jó pár parfüm csomag, ruhacsomag, smink csomag - az enyémek törölve lettek. .... Ha valami egy szett mert azonos márka, tegyem fel egyenként? Ha nem ül a macska a szoknya alján, hanem jó minőségű a fotó, az már katalógusképnek számít? Vannak itt azért kivételes felhasználók, akik sorban tolják a katalógus képeket, csomagokat, az nem számít, jelentgessek én is, amit egyébként még soha nem tettem? Legalább egy értesítőt kiküldhetnétek, hogy ne kelljen keresgélnem miért lett -10 termékem másnapra, mi nem volt megfelelő. Jó lenne ez az oldal, de így időpazarlás...
2018 12 19
Nekem is folyamatos törlődnek a hírdetéseim! Szeretném tudni az okát, már hetek óta hírdetem, majd egyszercsak eltünik, miért?! A kép szerintem megfelelő, sőt a leírás és minden adat is. A profilom letisztult, napi szinten foglalkozom vele. VIP hírdetéseket is közzéteszek valamint kiemeltet. Feleslegesen veszem meg, mert törlik az adott hírdetésemet amiért egyébként fizetek is, hogy többen lássák. Kicsit bosszantó már...
2020 06 01
> Lillu91: > Nekem is folyamatos törlődnek a hírdetéseim! Szeretném tudni az okát, már hetek óta hírdetem, majd egyszercsak eltünik, miért?! > A kép szerintem megfelelő, sőt a leírás és minden adat is. > A profilom letisztult, napi szinten foglalkozom vele. > VIP hírdetéseket is közzéteszek valamint kiemeltet. > Feleslegesen veszem meg, mert törlik az adott hírdetésemet amiért egyébként fizetek is, hogy többen lássák. > Kicsit bosszantó már... Az oka hogy erre van ideje,a normális tisztességes eladók hírdetéseit törölgetni de arra nincs hogy a hónapok óta tevékenykedő csalót végleg kiiktassák innen aki miatt vagy 20 topik nyílt már panaszként!😡😡😡😡😡😡
2020 06 01
Csatlakozom! Az én teljesen új, címkés nadrágomat feltétlenül le kellett törölni, bezzeg az a kategomes11-es e-mailes barom már hónapok óta ZAKLAT! Lehet kicsit át kéne szervezni a fontossági sorrendeket!
2020 06 05
Én most jófosáson sírtam be :') :') Direkt ruhacsomag kategóriában töltöttem fel rucikat, erre jön a sablon rendszerüzenet, hogy így nem jeleníthető meg a hirdetés, mert több termék szerepel benne... :') :') :') :') Ruhacsomag, nyilván nem egy db ruha, na erre varrjak gombot, mi? :') :') :')
2020 06 05
> PolettKosa: > Csatlakozom! Az én teljesen új, címkés nadrágomat feltétlenül le kellett törölni, bezzeg az a kategomes11-es e-mailes barom már hónapok óta ZAKLAT! Lehet kicsit át kéne szervezni a fontossági sorrendeket! Hát igen pont ez a gond!
2020 06 05
> lacrymosa: > Én most jófosáson sírtam be :') :') Direkt ruhacsomag kategóriában töltöttem fel rucikat, erre jön a sablon rendszerüzenet, hogy így nem jeleníthető meg a hirdetés, mert több termék szerepel benne... :') :') :') :') Ruhacsomag, nyilván nem egy db ruha, na erre varrjak gombot, mi? :') :') :') Ahhhh nálam volt hogy 5-szőr kellett átszerkeszteni a ruha csomagot mert szerintük több termék van feltőltve egyszerre ahogy írtad is!😆😆😆😆😆😆😆
2020 06 05
Kedves Adminok, légyszíves ne töröljétek a hirdetésemet https://gardrobcsere.hu/items/ruhak/3284658/2-bikini-egy-araert-censored-s-36, mert 2 külön terméket hirdetek, 2 külön bikini, melyeket egyenként is eladnék és egyben a kettőt is, de egyben más az ára, ezért hirdetem külön a kettőt csomagban. Azt végképp nem értem a 2 külön terméket egyesével meghirdetve miért kellett letörölni... Köszönöm előre is ha válaszoltok! Üdv:tulipanna
2020 07 14
Én csak annyit szeretnék ehez hozzáfűzni,hogy kezd teli lenni a hócipőm. Nem az internetes csaloval kellene foglalkozni? Komolyan nekem is valamelyik nap röpke egy napig nem engedett feltölteni semmit.... De ez a valaki 5 email cimen már vagy 40 levelet irt ... Nem hiszem el. Régen szerettem ide feljárni,csak ugy nézelődni stb. Néha hirdettem ha volt mit. De miota ez van,fel sem jövök csak az emailemen találom a sok üzenetet,ami miatt,majdnem lehordtam egy kedves érdeklődőt,mert azt hittem valami fatises valaki,aki ugyanugy szorakozik mint a másik. Az ember nem szeretne mást csak feltölteni,eladni cserélni mit tudom én. De mire engedi feltölteni amit szeretnék egy örökkévalóság kivárni. De mire kiirja ,hogy 2 perce aktiv a hirdetés ez a .... :@ már rá is nyom vagy 6 levelet. Elegem van.
2020 08 20
Folyamat törölve vannak az általam feltöltött koszorúk... A másé fent van hagyva.. Már bocsánat, de akkor vagy legyen törölve mindenkié vagy senkié! Direkt úgy töltöttem, ahogy mások, megnéztem...
2021 11 26
1 2