Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Számlaszámot kér, aztán eltűnik

Sziasztok. Van egy kinggt77121 felhasznalo itt az email cime is [email protected] kerte a szamlaszamom mert akart tolem venni egy termeket. En meg hulye voltam es leirtam neki. Szerintetek mitcsinaljak? Hozza tud ferni igy a szamlamhoz vagy tud vele akarmit csinalni?
2022 01 23
sziasztok! Én mostanában jártam így hogy érdeklődik hogy megvan e az eladó ruha írok neki hogy igen aztán eltűnik, pedig láttam hogy belépett.
2022 03 04
1Regina1 Elkérte de se kép, se hang Ha nincs pénze akkor mi értelme ennek?
2022 04 19
Úgy látom, hogy piroscseri már 3 éve is hobbiirogató volt.. Július elején írt, kapott adatokat, azóta is utal.. Pár napja ismét megtalált, jófogáson, ugyanez, megírtam neki, hogy talán nem kéne addig írni, amíg ennyire elfoglalt, hogy nem tud bankba menni befizetni. Ha már nincs netbankja állítólag.. A mai világban, úgy, hogy ezerrel 'vásárolna' a neten.. Ez biztos csak számomra érthetetlen.
2022 09 01
Emailcím kéregető: LAKATOS88001 hátha segítettem,nem találok olyat, hogy jelenteni vagy tiltani lehet itt valakit....
2023 03 09
> Picicicca: > Úgy látom, hogy piroscseri már 3 éve is hobbiirogató volt.. > Július elején írt, kapott adatokat, azóta is utal.. Pár napja ismét megtalált, jófogáson, ugyanez, megírtam neki, hogy talán nem kéne addig írni, amíg ennyire elfoglalt, hogy nem tud bankba menni befizetni. Ha már nincs netbankja állítólag.. A mai világban, úgy, hogy ezerrel 'vásárolna' a neten.. Ez biztos csak számomra érthetetlen. nálam is ez van szintén piroscseri, december vége óta ígérget, egyszer már adtam el neki akkor is nehézkesen ment a dolog de legalább akkor utalt........
2023 04 03
> hflora: > Sziasztok! Biztos volt már ilyen topik, de én arra gondoltam, ide gyűjthetnénk azokat a felhasználókat, akik elkérik az adataidat, aztán nem utalnak, nem válaszolnak. Sokszor a negatív visszajelzéssel semmire sem megy az ember, sőt, még ő kap egyet, ha felháborodottan közli, hogy kiadta azt adatait, mégsem jött létre az adásvétel. Nagyon nem vagyok paranoiás, de mégsem szeretem osztogatni fűnek-fának a személyes információimat, gondolom, vagytok így vele páran. Ez itt nem feketelista, de mégis... Legalább tudjuk. mire számítsunk, és inkább egy olyan embernek adjuk el a cuccot, aki tényleg megveszi, ne várjunk hiába. Ki kelle rakni a picsába azt aki nem ide való. És közelezővé tennék egy másfajta személyiség igazolást mondjuk igazolt facebookprofilt mert ez az egész oldal kezd full kamu lenni..egy topikomba fentebb említést 8s tettem erről..
2023 04 10
1 2 3