Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Közlemények/Reklámok /

olvasni jó! könyvek?

sziasztok! én most tettem fel csomó könyvet :)
2017 10 20
Eladó könyveim : Jenny Han - A fiúknak, akiket valaha szerettem 2000 ft Róbert Katalin - Szívből, színből, igazán 1500 ft Angyalműhely 1500 ft
2017 10 22
Nekem egy teljesen új "Puszi, Erzsi!"-m van, ha valakit érdekel. Megvettem, aztán meg is megkaptam :D
2017 11 01
Trónok harca sorozatot keresem
2017 11 10
Nagyon jó ötlet! :)
2017 11 11
> alexandras: > Sziasztok! Nálam is van Trónok Harca (GOT) sorozat, Böszörményi 9 8 7 sorozat! Szia. A Trónok harca sorozatod érdekelne. Milyen részek vannak meg?
2017 11 11
Néhány eladó könyv (csere is érdekelhet) Árpa Attila: Holtomiglan ★★★★★ 500 Ft Csontos Róbert – Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka ★★★★★ 1.000 Ft Dorothy Koomson: Csokoládéfutam ★★★★★500 Ft E. L. James: A szabadság ötven árnyalata ★★★★★ 1.800 Ft Ivan Moré – Mauro Beting: Neymar★★★★★ 1.000 Ft
2017 11 24
Ezeket a könyveket eladom vagy másra cserélem: (Budapest) Silver Scott A sötétség Hercege Jeffrey Stone Az éj káosza Jeffrey Stone A káosz éje Agata Christie Krimi királynője Világ legnagyobb rejtélyei világ legnagyobb UFO rejtélyei Opening Strategies angol könyv munkafüzettel Le Nouveau Sans Frontieres francia nyelvtankönyv 1 és 2 rész egyben
2017 12 11
Sziasztok ! Főleg cserélnék könyveket ruháimra :) Ami érdekel: - A. O. Esther művei - Johanna Lindsey művei - Kresley Cole: Szeress, ha mersz! (1-2-3) - Sherrilyn Kenyon művei - Gena Showalter: Éjsötét hangok - Rubint, Zafír és arany pöttyös könyvek valamint 1-2 vörös pöttyös Ha valakinek valamie van írjatok =)
2018 01 09
> zsemlemorzsa: > kukucs lányok > lenne egy ötletem. szerintem sokan nagyon szeretünk olvasni, én személy szerint szívesen vennék vagy cserélnék könyveket. > mit szóltok mindehhez? Szerintem nagyon jó ötlet,én támogatom! 😊
2018 01 17
Szent Johanna gimi első rész Minden, minden Valamelyik érdekel valakit? :)
2018 02 04
Sziasztok! Az alábbi témákban keresek könyveket: spiritualitás, ezotéria, jóga, filozófia. Ruhákból, cipőkből, kiegészítőkből válogathattok cserébe. Köszönöm!
2018 02 06
Nálam ők vannak:) Infóért, árért és képekért kérlek írj PRIVÁT ÜZENETET! Köszönöm:) Böszörményi Gyula: Az időkút E. Lockhart: Frankie Landau-Banks dicstelen tetteinek krónikája Gavin Extence: Az univerzum és Alex Woods James Patterson: Az angyal-kísérlet Jeanne Ryan: Nerve – Idegpálya John Green – David Levithan: Will & Will Kody Keplinger: Lying Out Loud – A hazugságháló Lucy Keating: Dreamology – Álomgyár Lylia Bloom: Védtelenül Maggie Stiefvater: Shiver – Borzongás Mary E. Pearson: Az imádott Jenna Fox Paul Stewart: Erdőmélye Rebecca Donovan: Boldogító lélegzet Rebecca Donovan: Elakadó lélegzet Rebecca Donovan: Visszafojtott lélegzet (az utolsó három sorozat, Csak lélegezz! trilógia) Remélem találsz magadnak valamit<3 Eladóak, de cserélem őket könyvre és ruhára is, ha tetszik nálad valami. Írj bátran:)
2018 02 14
> cseresznye007: > Rengeteg Fable könyvem van elado☺️ Szia!Nekem megy van ami hiányzik!Küldenél listát?köszi☺
2018 03 02
> zsemlemorzsa: > kukucs lányok > lenne egy ötletem. szerintem sokan nagyon szeretünk olvasni, én személy szerint szívesen vennék vagy cserélnék könyveket. > mit szóltok mindehhez? Én is olvasós vagyok és töltöttem is fel könyveket, első sorban az izgalmas, rejtélyes olvasnivalókat, ill. krimiket/skandináv krimiket kedvelőknek mindenképp érdemes benéznie hozzám ;) Folyamatos feltöltés. (Én trükkösen a kiegészítők közt töltöm fel a könyveket, mivel könyv kategória nincs, legutóbb asszem pénztárca kategóriát választottam jobb híján, de eddig nem volt gond belőle).
2018 03 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13