Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Szépség, stílus, egészség /

Egészség /

Fogyás es vércukor helyreállítás!

Sziasztok! 1 típusú diabéteszes vagyok. Sajnos nekem nem vált be így eladnék Egy bontatlan doboz 60 db merckformin xr 500 mg tabletták. Hátha valakit érdekel és eltudja használni mert én nem szeretném kidobni! Itt elérhetsz üzenetben! Köszönöm: Zsüliet
2017 02 05
> Zsüliet27: > Sziasztok! 1 típusú diabéteszes vagyok. > Sajnos nekem nem vált be így eladnék > Egy bontatlan doboz 60 db merckformin xr 500 mg tabletták. Hátha valakit érdekel és eltudja használni mert én nem szeretném kidobni! > Itt elérhetsz üzenetben! > Köszönöm: Zsüliet Szia. Engem èrdekelne. Mennyièrt adod? Köszönöm a választ.
2017 05 06
> EdinaVonak: > > Zsüliet27: > > Sziasztok! 1 típusú diabéteszes vagyok. > > Sajnos nekem nem vált be így eladnék > > Egy bontatlan doboz 60 db merckformin xr 500 mg tabletták. Hátha valakit érdekel és eltudja használni mert én nem szeretném kidobni! > > Itt elérhetsz üzenetben! > > Köszönöm: Zsüliet > Szia. Engem èrdekelne. Mennyièrt adod? Köszönöm a választ. Várom válaszod. Köszönöm
2017 05 07
> EdinaVonak: > > EdinaVonak: > > > Zsüliet27: > > > Sziasztok! 1 típusú diabéteszes vagyok. > > > Sajnos nekem nem vált be így eladnék > > > Egy bontatlan doboz 60 db merckformin xr 500 mg tabletták. Hátha valakit érdekel és eltudja használni mert én nem szeretném kidobni! > > > Itt elérhetsz üzenetben! > > > Köszönöm: Zsüliet > > Szia. Engem èrdekelne. Mennyièrt adod? Köszönöm a választ. > Várom válaszod. Köszönöm Hahooooo??
2017 05 12