Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Szépség, stílus, egészség /

Testápolás, szépségápolás. kozmetikumok /

Hajszínezők használata

Sziasztok! :) Már egy ideje gondolkozok rajta hogy kipróbálom a barna hajszínezőt. Természetes szőke hajam van ezért nagyon sajnálnám végleg befesteni, és tudom hogy van ez az alternatíva. Teljesen kikopik a hajból? Milyen márkájúakat tudtok ajánlani??
2017 10 04
Szia! Nekem eleg sotet hajam van, de 1-2 hajszinezot probaltam mar. Van egy marka, a nevet nem tudom sajnos, de biztos megtalalnad, rozsaszin tubusban van, doboz nelkul. Azt leszivatott hajon probaltam, eleg jol birta, de kikopott rendesen. A masik az uj Loreal colorista hajszinezo, az egy kicsit dragabb. Direkt sotet hajra valot probaltam, eleg szepen latszott (mondjuk nem olyan volt, mint a kepen, de egye fene) es az rendesen kikopott kb a hetedik mosasnal. Meg a feher ruhakbol is kijon egy sima mosasnal:) Valamint a Loreal csinalt hozza egy sampont? (vagy valami olyasmit) ami elmeletileg azonnal kiszedi. Es van a coloristabol 1-2 napos is.:) Ezek szinesek, szoval nem barna meg fekete, en zoldet es rozsaszin probaltam. Van egy marka, altalaban alul van mert eleg olcso, azt hiszem piros dobozban, ott a fekete hajszinezot probaltam, kb egy honap alatt kopott ki teljesen. Remelem tudtam segiteni!:)
2017 10 07
Igen tudtál nagyon köszönöm!! 😊
2017 10 07