Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

e-shop rendelés /

WISH-ről rendelt valaki? Mik a vélemények?

Sziasztok! Wish-ről rendelt már valaki? Csak kártyával/paypal lehet fizetni?
2017 10 04
Szia. Régebben rendelt az exem a wish-ről főként órát. Hibátlan állapotban érkezett. Ruhát nem rendeltem, de a mérettel vigyázni kell. Nagyon jó tapasztalatink voltak. Paypal-al történt a fizetés. Egy termék nem érkezett meg, jeleztük az eladó felé és vissza utalta az összeget. Rá kb két hétre megkaptuk a terméket.
2017 10 04
köszi:)
2017 10 04
En is rendeltem de ruhat pl es se mertem mert az sose tudod azt kapod e meretben vagy anyagaban ami ott van.en kartyaval fizettem a szamlarol vontak le az osszeget. Am nem csalodtam en sem benne
2017 10 04
Szia!! Én rendszeresen rendelek.:) Nagyon Gyors és megbízható!.:) Jobb mint az Aliexpressz és az Ebay!.:)
2017 10 05
Szia. :") Én is rendeltem már onnan, viszonylag gyorsan megérkeztek a dolgok, viszont én is minden mást rendeltem ruhán kívül. Az összes ilyen oldallal vigyázni kell, mert ami Kínából érkezik és L-es méret, az az itthoni S-nek felel kb meg. :D (pl ebay: hiába volt kiírva a méret centiben...). Egyébként a Wish hátránya annyi, hogy bazi sok a szállítási költség rajta. Ebből a szempontból ebay a legjobb, sok cuccot találtam már meg, kb fele annyiért és szállítási ktg sem volt rajta. :) Fizetési mód pedig csakis PayPal, ott nagyon nehezen juthatnak illetéktelenek az adataidhoz. Én mindig utalok a számlámról a PP számlámra. Így még jobban elkerülhetőek a malőrök. :) Ha jól tudom, akkor nem lehet máshogyan fizetni egyik oldalon sem...
2017 10 05
Köszönöm a véleményeket:) Ruha tetszett meg, ami a magasságomhoz kivételesen jónak tűnik a leírtak alapján, a boltokban mindig rövid volt bárhol néztem hasonlót :( Még sose rendeltem netről ruhát, vannak kétségeim a minőséget és méretet illetően :D
2017 10 10
Én is nagyon gondolkodom a rendelésen.Az érdekelne,hogy az egyszerre rendelt árukat egy csomagban küldik?Mert már hallottam olyat,hogy mindegyik árura külön számolnak postaköltséget.
2017 10 30
Sajnos külön eladók külön küldik a csomagot. Most próbaképp rendeltem, kíváncsi leszek. de 1-2 hónap a szállítási idő.
2017 10 31
Én több ruhát is rendeltem. Minőségben nem a legjobbak. Mindent külön csomagban, külön szállítási költséggel együtt szállítanak. A pénzed nem veszik el. A rendelés megjön,ha mégsem, visszautalnak.
2017 12 09
Megkaptam az első rendelésem: Minden épen ideért, egyik termék nem a hirdetett volt, annak az árát visszautalták. Külön postáznak mindent. A ruha műszálas, de nagyon jól néz ki (3500Ft volt a maxi), összességében elégedett vagyok. 1 hónapon belül ideért mindegyik termék.
2017 12 13