Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Szabadidő és hobbi /

Filmek, könyvek, zene /

Rengeteg könyv eladóó :)

Sziasztok! Rengeteg könyvet vettem fiatalabb koromban, amikre már nincs szükségem, így a bolti áruk alatt megválnék tőlük, illetve felnőtt irodalom is található a lista alján. A legtöbbjét egyszer olvastam, kiváló állapotban vannak, vigyáztam rájuk, de van amelyik teljesen új. Kérlek ha valamelyik érdekel, képet szeretnél róla, írj üzenetet, azt jobban látom:) Árakat is üzenetben beszéljük meg. Íme a lista: - Cassandra Clare: Csontváros 1-6 Pokoli szerkezetek 1-3 (Az angyal, A herceg, A hercegnő) Éjfél kisasszony - ÚJ - Kiera Cass: - A Párválasztó sorozat 1-4: A Párválasztó; Az elit; Az igazi; A koronahercegnő - Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója 1-10. Egy igazi amerikai lány - Kim Harrison: Dead Witch Walking (Boszorkányfutam) - Szécsi Noémi: Mandragóra utca 7. (10 éves kortól ajánlott) - Maros Edit: Hűvösvölgyi suli 1-5. - Szántai Zita: Hűvösvölgyi Gimnázium B épület 1. rész - Holly Smale: Geek Girl (A lány, akit soha senki nem vesz észre) - Kalapos Éva - D.A.C. 1. rész -Demi Kirschner - Ellopott élet sorozat 1. (Öld meg Jana Robinst!) - Grecsó Krisztián: Pletykaanyu - Ugron Zsolna: A nádor asszonyai - Papp Diána: Szerdán habcsók Kerek perec - Monaldi & Sorti: Imprimatur - Penny Vincenzi: Váratlan szerencse Lázas évek
2017 11 04