Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Applikáció

Sziasztok✋ Biztos jártatok már Ti is úgy, hogy kinéztetek valamit, de a valami tulaja nagyon regen volt fent, vagy ritkán elérhető...ezért gondoltam, hogy tök jó lenne, ha a vezérek csinálnának nekünk appot ios-ra es androidra is, mert manapsag sajnos már kevesen nézik az emailjeiket rendszeresen és sokkal könnyebb lenne elérnie gymást😇 remélem észrevesznek minket a nagyok, és megoldódik😇🎉
2017 12 03
én is regota ezen agyalok, hogy nagyon jo lenne egy gcs app, mert nekem volt mar ra pelda hogy nem jott meg az e-mail rola hogy kaptam uzit,vagy nem jelezte a telefon stb... es a mai vilagban jo lenne egy mindig aktualis konnyen kezelheto felulet, azonnal visszairhatnank,nem kene mindig e-mailbol megnyitni, nem kene mindig ujra meg ujra bejelentkezgetni, ha a telom bongeszojeben minden tetelt uj ablakban nyitok meg... hasznos lenne, en tamogatom az otletet ha esetleg felmerulne,hogy megcsinaljak!:D
2017 12 12
És ugyan minek ios-ra androidra is,mikor a windows alapú oldal is tele van hibákkal és hiányosságokkal? Pl már hónapok óta a termékeknél nem lehet lapozni a következő képre,mert inkább felugrik az oldal legtetejére. Üzenet és az ide vele a felhasznnálók profiljain szintén nem működik,csak ha a keresőbe beírjuk a keresett termék nevét/kategóriáját,csak ott működik a az ide vele és kedvenc gomb -.- Nem értem komolyan az adminoknak ilyen hibák nem tűnnek fel.
2018 01 02
De jo lenne
2022 09 09