Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Miért nem írnak vissza?

Üdv! Szerintem tök jó lenne bevezetni azt, hogyha egy termékre küldött üzenetre valaki nem válaszol 1 héten belül, akkor törölje ki a rendszer annak a felhasználónak az adott cuccát. Miért? Mert azt gondolom, hogy az komolytalan és mert tök idegesítő, amikor hetekig kell várni arra, hogy kiderüljön, hogy "jaaaaa hát azt már rég eladtam, csak nem töröltem le". Másik kedvencem, amikor valaki ugyan belép az oldalra naponta, de minimum 1 hétig kell könyörögni neki, hogy ugyan hagy vegyem már meg a cuccát, amit elvileg azért töltött fel erre az oldalra, mert el szeretné adni / cserélni azt. Harmadik dolog a pozitív meg negatív értékelésre vonatkozik >>> Arra is ki kellene találni valamit, ha valaki 100% asshole és egyszerűen bosszúból lehúz másokat a negatív értékelésével, mert ez alaptalanul bizalmatlanságot kelt.
2018 12 21
KlaraPocsi - folyamatosan belép, x napja nem válaszol. Biztosan jól szórakozik.
2019 01 17
Ez a sok nem válaszoló... Egy újabb érv amelett, hogy a tiltógombot vezessék be! Így a hitegető nem fáraszt sokadszorra is az érdeklődésével, mert egyszerűen letiltanám. Engem 2-3 emberke visszatérően is megkeresett, aztán ahogy először is hamar eltűntek, következő alkalommal szintén nem reagáltak, bár akkor már számítottam rá, hogy ebből semmi sem lesz.
2019 01 18
Maximálisan támogatom azt, hogy felhasználóként letilthassuk, aki többször szórakozik az emberrel. Nagyon idegesítő, fárasztó, egyáltalán nem jó időtöltés.
2019 01 20
> Fortaléza: > Maximálisan támogatom azt, hogy felhasználóként letilthassuk, aki többször szórakozik az emberrel. > Nagyon idegesítő, fárasztó, egyáltalán nem jó időtöltés. Egyetértek! Nekem is sokan írnak, hogy mérjem le. Aztán meg visszaírni már lusták, hogy köszi nem kell. Pl.: Sarona, NikiBodi
2019 02 07
Én azt is szeretem amikor valaki fórumon keres valamit csinál akár több keresést is, írnak oda, én is írok van hogy privátba és még annyit se ír a fórumra köszönöm találtam vagy nem :D kiváncsi vagyok az ilyenek mennyire vásárolnak egyáltalán
2019 02 07
> ildikoforrai: > > kerdes: > > Sajnos ez nagyon megbízhatatlanná teszi az oldalt. Be kellene vezetni valami szabályt, pl. ha valaki üzenetet kapott, és utána amikor legközelebb bejelentkezett, akkor köteles legyen válaszolni, vagy büntetés/kitiltás elé nézne. > Fejezzük is le! :D Hahaha;)
2019 02 09
> panni1234: > Szerintetek az is előfordulhat, hogy egyszerűen nem kapja meg a levelet a másik felhasználó?😞 Tudom, hogy az email értesítés gyakran lemarad, én most arra gondolok, hogy itt gardróbon sem kapja meg a levelet? Valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata? ☺ Én jártam így, 2 lánynál is előfordult, hogy ha linket csatoltam a válaszba, akkor valamiért nem kapták meg, legalább is én úgy tudom. Aztán amikor csak simán írtam azt már igen. Szóval előfordulhat oldal hiba is...
2019 02 28
Sziasztok! Én csak most regisztráltam az oldalra. Egy napja írtam kb 8 eladónak, eddig még nem kaptam választ, de úgy látom elég rosszak a kilátások. 😁
2019 03 13
Az már szerencse, ha 5-ből 1 eladó hajlandó reagálni, hogy eladhassa neked a cuccát, de a komolytalan érdeklődőkből sincs hiány. Mintha kis gyerekek, tinik lepték volna el az oldalt, és szarnak bele, hogy egyáltalán válaszolniuk kellene. Ha ilyen alap dolgokra nem képesek, nem kell itt hirdetni vagy másokra ráírni, sok fölös bosszankodástól szabadulna meg mindenki. Nincs értelme ilyen hozzáállással beregisztrálni ide.
2019 03 14
Sziasztok! Én úgy jártam már párszor hogy megbeszéltük a találkozót, amire természetesen nem jött el az illető és ahelyett hogy egy egyszerű: "Mégsem kell a termék" üzenetet irt volna inkább törölte magát az oldalról. Ki érti ezeket?
2019 04 29
Sziasztok! Az elmúlt időszakban minimum 3 ilyen felhasználó tűnt fel az oldalaimon, de azt is írhatnám, hogy IKSZEDIK! Nagyon kellemetlen! Komolyan kérdez, megadja az adatait, biztos, hogy kell, a férjem ma utal stb. Aztán néma csönd és hullaszag... Amikor rákérdezek, ami egyáltalán nem jelent semmi örömet, azt írja, nagyon sajnálja, de nem tudja megvenni azon az áron, amit kialkudott... Szerintem sokan értékelnénk, ha az eladónak legalább akkora jogosultsága lenne, hogy a saját oldalainak látogatása alól "mentse fel" ezeket a komoly vásárlókat. :@
2019 05 16
Az is jó dolog mikor írsz valamire, hogy csere érdekli-e. De nem válaszol, de a termékre utána kiírja nincs csere... Akkor miért olyan nehéz válaszolni az üzenetre? És ha válaszol az illető akkor is bunkón leolt. nehogy mar baj legyen megkérdezni ,hogy csere lehetőség van-e, hiszen Gardrobcsere a neve az oldalnak..
2019 05 17
Semmi gond, írjatok az eltűnő, nem válaszoló felhasználónak egy semleges értékelést. Mégsem negatív, de figyelmeztet másokat, ha olvassák a visszajelzéseket, hogy melyik link emberke, mert nem képes visszajelezni.
2019 05 17
Jó ötlet, csak az a gond, hogy az "ilyenek" aztán adnak egy negatívot pl. Ha az oldal működtetői utána letiltják, az jó...viszont tapasztalataim alapján egyre többen vannak. Totyika felhasználónévvel kérdezőtől óvakodjatok!
2019 05 18