Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Másnak sem működik jól a mobilos Gardróbcseréje?

Egyszerűen iszonyat!!!!A tételeket törölni,szerkeszteni kb.20-jára tudom.Nem nyitja meg a képeket,az üzenet írást,nem enged kedvencnek jelölni... :@ Kérném a moderátort,javítsanak a minőségen!!!!
2018 03 06
Én mobilon nagyon ritkán lépek be.. ha fel akarok tölteni tételt, szarul forgatja a képeket, aztán valóban vagy 20x kell módosítanom, hogy egyszer végre elkapja és jó legyen. A beszélgetéseket szoktam még megnyitni, ha épp nem vagyok gépközelben. De semmi mással nem próbálkozom mobilról, mert valóban borzalom :D
2018 03 06
Nekem Blackberry-rol nem enged feltolteni, szerkeszteni vagy eladottkent megjelolni. Android-os telorol azonnal siker.
2018 03 06
Nekem meg pont hogy mobilon megy, gépen viszont használhatatlan az oldal. Napok óta olyan lassú hogy semmit nem lehet csinálni, az egész böngészőmet lelassítja, van hogy le is fagyasztja. Biztos hogy az oldal miatt mert ha nem vagyok belépve szuperül megy a netem. Most is telóról írok inkább. De már régóta nagyon sok gond van itt, egyszerűen nem értem ha az oldal üzemeltetői nem hajlandóak vele foglalkozni miért nem adják át másnak. Tényleg nem csak most van vele gond hanem folyamatosan! ,:(
2018 03 08
Borzaszto lassu, tenyleg tobb perc is eltelik mire mobilrol megnyit egy oldalt.
2018 03 08
Nem engedi megváltoztatni szerkesztésnél például a cipő méretét sem, a képeket random elforgatva teszi ki feltöltés után, pedig én rendes álló pozícióban raktam ki. Ilyenkor szerkesztgethetem meg még vagy 10szer, hogy végre jó legyen😡 nagyon sokat szenvedek vele telón keresztül! borzalmasan lassú és ez sajnos nem a telóm hibája!
2018 03 17
Az a legelkeserítőbb az egészben,hogy pár száz illetve ezer ft-ért muszályak vagyunk benyelni ezt az egészet,az oldal adminja miatt,s hogy eladjuk termékeinket... :,'(
2018 03 26
Sziasztok, új vagyok, nem találok erre vonatkozó információt, de megmondaná valaki miért nem tudok üzenetet írni annak, akinek erdekel a terméke?
2018 04 01
Hello. Nekem Huawei Y6 II compacton jól működik,de se telón,se gépen nem tudom megerősíteni az e-mail címem és a nevemet sem tudom beírni. De csak ez a két fennálló probléma van semmi más. Viszont jó lenne egy letölthető verzió vagy egy app sokkal könnyebben be tudnánk lépni akár gépről,akár telefonról és jelezné az értesítést.
2018 04 18