Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Drágult a Posta:(

Figyelem Lányok,ismét drágult a posta! Sajnos:(
2018 05 16
Fantasztikus.... :( Eddig sem érte meg postázni, ezek után pláne nem fogja.
2018 05 16
az 575 ajánlott levél akkor most mennyi???
2018 05 21
Ti melyiket szoktátok a leggyakrabban használni?
2018 06 01
Sziasztok. Valaki tudja esetleg,hogy a postán maradó ajánlott levél (1kg-ig) 770ft helyett most mennyire emelkedett? 😕
2018 08 25
Ezért jobb a Foxpost..:)
2018 08 25
Sziasztok! Egy foxpost-os tapasztalat: Egy hete rendeltünk megbízható oldalról kutyakaját és foxposttal kértük. Ez volt egy hete lassan.. kaptuk is az e-mailt másnap, hogy átadták a foxpostnak (foxpost is visszajelzett). Azóta a raktárban van, nem vitték automotába. (Persze zsúfolt időszak,megértjük) Párom felhívta őket, hogy érdeklődjön, hogy mikorra várható. ( 1,5 óráig próbálta őket hívni..)Erre válasz, nem is akkor kapták meg... (pedig a nyomonkövetésen is látni... ) tehát hazudtak.. Párom kért alternatívát, hogy például személyesen elmenne érte, mert nem számítottunk rá, hogy 2 nap helyett 1 hetet kell várni és még semmi.. A "kedves" ügyintéző folyamatosan közbevágott és mondta: Hát van a boltba kutyakaja, nem?!- és ezzel le is zárta a beszélgetést.. Nekem ezek után megéri a posta..
2018 12 21
sziasztok tudja valaki hogy a postán maradó ajánlott(nem elsőbbségi) levélnek hány nap a kiszállítása?
2019 03 09
Szia, Nekem legutóbb,csütörtökön feladták és pénteken átvettem,ezt a gyorsaságot nem értettem,de így történt.Úgy tudom 10napig lehet a postán felvenni.
2019 03 10