Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Eltűnnek a termékfotók

Sziasztok! Korábban is előfordult hogy valami miatt a rendszer nem jelenítette meg a termékeim fotóját, holott korábban tökéletesen ott volt minden. Ma viszont egyik napról a másikra a termékeim közel felénél eltűntek a képek! Másnál is előfordult ez a probléma? Nagyon bosszantó, hogy most keresgélhetem elő a fotókat és töltögethetem fel őket megint! :@ :@ :@ :@
2018 08 26
Szia! A katalógusfotók el is fognak tűnni, mert nem lehet első képnek feltölteni olyat. És, ha jól látom könyveket is tettél fel, na az se ide való, ezért törlik az oldalról. Időt és energiát spórolhatsz meg magadnak, ha csak olyan képet és dolgokat töltesz fel, amik idevalók☺️ Egyébként itt a szabályzat: http://gardrobcsere.hu/help/21/miert-lett-torolve-a-hirdetesem
2018 08 26
Nekem is eltűnt kb a dolgaim felénél a kép,pedig nem katalógusfotó volt és semmi szabályzatba ütköző nem volt. Viszont úgy vettem észre hogy 99%-ban leginkább a régebbi pl. 1-2 éve feltöltött termékeimnél tűntek el. Legalább van egy kis motivációm új előnyösebb képeket gyártani hozzájuk. :')
2018 08 26
Kedves "Üzemeltetők"! Mi a teendő, ha eltűnnek a fotók a hirdetéseimben?? :-/
2018 08 27
Sziasztok! Én is azt tapasztalom, hogy a gondosan gyűjtögetett kedvenceim közül eltűnt rengeteg fotója. Nehéz azt eldönteni, hogy a hirdető törölte-e vagy a hirdetés nem aktuális, stb? Éppen most válogatnék vásárlásra....
2018 08 27
Én csak most vettem észre, nálam az összes eltűnt. Kezdetnek inkább az tűnt fel hogy egyre több a kép nélküli hirdetés. Egyébként nem a hirdetést vették le csak a kép tűnt el, mivel nagyon sok kép nélküli hirdetést látok. Én inkább valami oldallal kapcsolatos hibára tippelnék.
2018 08 28
Nekem is eltűnt egy csomó kép, amit én fotóztam a cuccaimról. Visszakapjuk, vagy mi lesz?
2018 08 28
Eltűntek a fotók az eladásra kínált dolgaimról. Mindegyiket én készítettem a ruhadarabokról. Vajon hova lettek? :(((
2018 08 29
Nálam is nagyon sok eltűnt, saját is, & a kedvenceimet sem látom, elég bosszantó... :/
2018 08 30
Nekem 80 termékből 23-nál elvesztek a képek, mindet én készítettem, egyetlen egy katalógus kép volt NEM nyitó képként. Köszönöm gardróbcsere! :D
2018 09 01
Nekem is eltuntek..jo lenne vmi informacio a dologrol..erdemes varni mert esetleg oldalhiba/szerverhiba (a napokba se volt ejjel elerheto az oldal) vagy lehet ujra tolteni a termekeket....?
2018 09 01
huhh hát... a tagok itt gardróbon többször kérték már az oldal karbantartóit, hogy a régi inaktív eladók már nem élő hirdetéseit kezeljék valamilyen módon... (pl:inaktiválják, vagy keresésben ne legyen látható stb) Remélem ez a "kezelés" nem annyiból állt, hogy ami x időnél régebbi termék volt ott nemes egyszerűséggel nyomtak egy törlést a képekre azt kész (meg sem nézve , hogy aktív-e egyébként a tag vagy sem...) . De nem akarok vészmadár lenni, az is lehet hogy csak a rendszert telepítik át egyik szerverről a másikra és még nem minden képet sikerült átmásolni.. vagy ilyenek.. Ha minden igaz biztonsági mentésüknek kellene lennie, így elveszni valószínűleg nem vesztek el a képek. vagy legalábbis nagyon nagyon remélem....
2018 09 01
Szerintem érdemes még egy kicsit várni, vagy írni nekik Face-n esetleg, hátha válaszolnak (a fórumban nem válaszolnak már nagyon rég óta )
2018 09 01
Össze-vissza, hol vannak képek, hol nincsenek..ha vannak és megnyitod, akkor se lehetne megnézni normális méretben..
2018 09 02
Nálam dettó ugyan ez a probléma, hol vannak képek---hol nincsenek... S feltölteni sem lehet. :|
2018 09 03
1 2 3 Következő