Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

SEGITSEG!!!!

Csereide Igy van fenn! Kiraktam a kabim hogy nagyobb meretre cserelnem, irt hogy neki lenne de nem tud tobb kepet kuldeni mert a szuleinel van a kabat. Semmi gond, csereltunk. Legalabbis en feladtam, O napok ota nem valaszol de fenn van, tolti fel az uj termekeket, nekem se valasz se semmi! Mit tudok tenni?
2018 10 31
1 visszajelzés, szintén kamugyanús profilról, de ez az Aba, meg cserés holmik nem egyszer voltak már az átverések között... Máskor jobban figyelj, kivel üzletelsz, legyen ez a tanulópénzed! Akármennyire is beleszeretsz egy termékbe, ha nem küld több képet, méreteket, ha csak 1-2 pozitívja van, szintén 1-2 értékelésesektől, nagy esély van rá, hogy kamu.
2018 11 01
És ilyenkor mit lehet tenni?😕 A semmin kívül ugyebár, új vagyok még itt:(
2018 11 01
Semmit! Ram is ram irt de gyanus volt szoval en is kertem tobb kepet de ugyan erre hivatkozott hogy az anyjanal vannak a. cuccok... ugyhogy nem mentem bele ha ajanlva adtad fel menj be a postarokra es kerdezd meg milyen neven vettek at.. ha viszont nincs semmi nyoma akkor vége
2018 11 01
De jó... szépen belenyúltam. Köszönöm!
2018 11 01
Sziasztok. Nem gondoltam volna, hogy en is így járok de ha ennyire sok a csaló nem lehetne szűrni őket?? Én egy magenta nadrágot “vásároltam” Kondor Katától és a mai napig nem kaptam lófaszt sem! Azt állítja o nem kapott semmit pedig elküldtem neki a számlatörténetet az összegről ami az általa megadott szamlaszamra ment. Előbb utóbb az emberek megunják ezt a sok átverést és az oldal meghal... Kérlek titeket ne vásároljarok KONDOR KATA csalótól sajnos nem egy gerinces ember! kondorkata Szia,bocsi.. Kőrösi-Kondor Kata 10300002-10358165-49010012 MKB Foxpost ára:699.-
2018 12 09