Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem működik a feltöltés

Sziasztok! Nem működik a feltöltés. Sajnos nekem nem megy. Valakinek működik? Írtam a [email protected], ahonnan azt a választ kaptam, hogy visszajelzésre várnak az informatikusoktól a feltöltés és a szolgáltatások miatt is....
2018 12 29
Sajnos sem hirdetésben, sem üzenetben nem enged képet feltölteni, pedig az egyik érdeklődőm kért még képet egyik ruháról. Rohadtul idegesítő, hogy ez visszatérő probléma, de nem tudják végleg orvosolni!
2018 12 29
Nálam se működik. Emellett az is gond, hogy a jelentkező / vevő üzenetét később küldi tovább értesítőként a mailre. Pl. 12-kor ír nekem, de a Gardróbcsere csak később küldi tovább (kb. 3-4 óra múlva)
2018 12 29
Nekem most megjavult végre.
2018 12 29
Nekem sem működik a feltöltés... sem tegnap, sem ma... :|
2018 12 30
Nem működik nálam sem, esélytelen. Ki kellene javítani a hibát mielőbb, a kepfeltoltesnel lesz a hiba.
2018 12 30
Nekem se működik
2018 12 30
Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.
2018 12 30
Üzenetben nem tudok képet küldeni. Én hülye meg pont most akartam megváltoztatni a profil képem... hát az sem lehetséges 😕 Most ilyen szuperül néz ki ⬅️◀️⬅️
2018 12 30
Nekem sem megy! > veronikanemes: > Sziasztok! > Nem működik a feltöltés. Sajnos nekem nem megy. Valakinek működik? > Írtam a [email protected], ahonnan azt a választ kaptam, hogy visszajelzésre várnak az informatikusoktól a feltöltés és a szolgáltatások miatt is....
2018 12 31
Nekem sem működik >:(
2019 01 01