Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Flegma vásárló

Sziasztok Ti hogyan reagáltok a flegma üzenetekre?
2019 01 08
Szia Sehogy..... Vagy Köszönöm kedves kérdésed válaszod 😊😊😊😊
2019 01 08
Ha ugyanolyan stílusban reagálsz, leereszkedsz a szintjére. Szépen megkérdezed, hogy mégis mire gondolt. Ha meg annyira idegesít a stílusa, adj semleges értékelést, melyben figyelmezteted a többieket, hogy miféle stílusú emberrel lesz dolguk.
2019 01 08
Köszönom a válaszokat Az igazság az,hogy nem szeretek megbántani senkit. Én megértem,hogy vannak azok a bizonyos napok és stresszes világot élünk. De én pl. azt vettem észre,hogy ha szépen reagálsz ,neki az rosszul esik,hogy nem baszott fel téged (pedig dehogynem)és akkor képes és tovább ragozza.. Én szívesen látnám a tiltó funkciót!!!
2019 01 09
> TimeaJonas: A tiltó funkció mellett még egy voks!👍🏻
2019 01 09
> TimeaJonas: > Köszönom a válaszokat > Az igazság az,hogy nem szeretek megbántani senkit. Én megértem,hogy vannak azok a bizonyos napok és stresszes világot élünk. > De én pl. azt vettem észre,hogy ha szépen reagálsz ,neki az rosszul esik,hogy nem baszott fel téged (pedig dehogynem)és akkor képes és tovább ragozza.. Én szíven látnám a tiltó funkciót!!! Na igen... Ha nagyon szívózik, akkor szépen körülírva el lehet küldeni a halál becsesebbik szervére :') A semleges értékelés szerintem hasznos, hisz mégsem egy negatív, tehát nem tud visszavágni bosszúnegatívval, de le tudod benne írni, esetleg kifotózod és csatolod a beszélgetéseket, melyekben nem épp kedves formában osztja az észt.
2019 01 09
Nálam is felbukkant egy ilyen. 😒 Mindenképpen a felvevős képet akart kérni (elég erőszakosan) egy bokacsizmáról. Nem is értem?? Mi értelme annak?! Mikor sok vevőm bizonyíthatja, hogy mindent a legapróbb részletekig lemérek, hiszen az ezerszer többet mond el, mint az, hogy rajtam mi hogyan áll. (Sokan ezért nem is készítenek felvevős képeket). Mikor elmagyaráztam neki normálisan, hogy megmérem a cipőt, van katalóguskép ahol szépen be tudom jelölni a méreteket.. elkezdett flegmázni. 🤦‍♀️ Megkértem, hogy mellőzzük ezt a stílust, kíváncsi vagyok, egyáltalán reagál-e még... ❌⛔️ A tiltó funkcióért itt is leadok egy szavazatot. 😉
2019 04 09
Ebben maximálisan igazad van. Mondjuk en még azt sem értem miért erőlteti némelyik ember annyira nem biztos,hogy ami nekem jól áll az neki is vagy akár fordítva. Van jelentősége a “felvéve”képeknek de nem hiszem,hogy ez nagyon számottevő lenne. Pl.: szép az alakom akkor bármi jól áll. De viszont ha jó a ruha szabasa de az en alakom ezt nem adja átt viszont lehet,hogy a vásárlón meg szépen mutatna. Nem azt mondom nincs jelentősége mert van,de nem kene,hogy döntő tényező legyen.Foleg nem ,hogy azt primitív módon kérje. > cat88.9: > Nálam is felbukkant egy ilyen. 😒 Mindenképpen a felvevős képet akart kérni (elég erőszakosan) egy bokacsizmáról. Nem is értem?? Mi értelme annak?! Mikor sok vevőm bizonyíthatja, hogy mindent a legapróbb részletekig lemérek, hiszen az ezerszer többet mond el, mint az, hogy rajtam mi hogyan áll. (Sokan ezért nem is készítenek felvevős képeket). Mikor elmagyaráztam neki normálisan, hogy megmérem a cipőt, van katalóguskép ahol szépen be tudom jelölni a méreteket.. elkezdett flegmázni. 🤦‍♀️ Megkértem, hogy mellőzzük ezt a stílust, kíváncsi vagyok, egyáltalán reagál-e még... > ❌⛔️ A tiltó funkcióért itt is leadok egy szavazatot. 😉
2019 05 08
Nekem sajnos már volt olyan tapasztalatom, hogy semlegesre negatívat kaptam, mondván, hogy ez a viselkedés neki negatív. Ezzel is vigyázzatok :( :|
2019 07 22
> szandi04: > > TimeaJonas: > A tiltó funkció mellett még egy voks!👍🏻 És még egy
2019 07 30