Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Helyes címkézés.

Sziasztok! Tudom nagyon sokszor hallottuk már és nagyon sokszor volt már erről szó! - De háátha! Szóval, az lenne az érdeklődésem ,hogy nem-e lehetne valamit csinálni a helytelen címkézésekkel?! Esetleg egy olyan topik, ahol ezeket a felhasználókat figyelmeztetni lehetne.. Idegesítő ,hogy keresni szeretnék "Zara" márkájú ruhákat stb. Erre bedob több száz nem zara ruhát, ráadásul ugyanattól az egy felhasználótól.. Ezek után persze ,hogy elmegy a kedvem az egész vásárlástól ,mert nincs türelmem több tíz oldalt végig nézni ,hogy hátha lesz egy valóban ZARA ruha..
2019 02 08
Szia! Az a baj, hogy nagyon sokan erőszakosak itt. Már régen nem olyan lányok/eladók vannak itt mint korábban😕 Lehet jelenteni az Adminoknak, akik törlik ezeket a hirdetéseket, vagy adhatsz értékelést is. De a legjobb az lenne, ha belátnák, hogy attól nem lesz több vásárlójuk ha mindent beirogatnak. Jó lenne visszatérne a régi közösség. Most kb mindenki meggazdagodni akar itt.. 😒
2019 02 08
Igen, igazad van. Valóban sokan azt hiszik, ettől több lesz a vásárlójuk, de ezzel csak elhárítják a vásárlókat más eladóktól is.. Ha értékelést adnék/adnánk akkor csak mi lennénk lehúzva/megszégyenítve stb. lehúznák az én oldalamat is. -
2019 02 13
Sziasztok! Engem is nagyon bosszant a helytelen címkézés és kezdem nem komolynak tekinteni ezt az oldalt. Ha keresek egy konkrét márkát, már rosszul vagyok attól, hogy minden van ott, csak az nincs, aminek ott kellene lennie.:) Másrészt tele van elavult Felhasználókkal, akik évek óta be sem léptek ide már.
2019 04 04