Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

"lebowski" felhasználó tiltása

Anno tőlem is vett fürdőruhát, nem en vittem el neki személyes atvetelre, de egy ferfi jott érte.
2019 02 24
Tőlem is fürdőruhát vett személyes átvétellel és a "barátja" jött érte...
2019 02 24
Sziasztok, Nálam is érdeklődött egy sportmelltertó és egy nike naci után- már számlaszámot is adtam neki de nem utalt. Gondoltam van ilyen (türelmes vagyok). Majd hónapokkal később újra elkérte a számlaszámom, hogy megvenné a termékeket ha még megvannak. Számlaszámot küldtem ismét, de utalás megint csak nem érkezett. Szerintetek csaló lehet? Kiadtam neki a számlaszámom, tud ártani nekem valahogy?😱
2019 02 27
> Katygardrob: > Sziasztok, > Nálam is érdeklődött egy sportmelltertó és egy nike naci után- már számlaszámot is adtam neki de nem utalt. > Gondoltam van ilyen (türelmes vagyok). > Majd hónapokkal később újra elkérte a számlaszámom, hogy megvenné a termékeket ha még megvannak. > Számlaszámot küldtem ismét, de utalás megint csak nem érkezett. > Szerintetek csaló lehet? Kiadtam neki a számlaszámom, tud ártani nekem valahogy?😱 Számlaszámmal szerencsére nem tudnak visszaélni (konkrétan megkérdeztem egy OTP fiókban), mert velem is sokszor volt hogy számlaszámot kértek aztán eltűntek. Lebowski fizetni mindenkinek fizetett végül, a kommunikációja sebességét viszont sokan kifogásolják (biztosan nem véletlenül) - nekem ilyen téren sincsenek vele negatív tapasztalataim szóval én nem tudok rá rosszat mondani
2019 02 27
Emberek, en ugy emlekszem, szemelyesen talalkoztam vele. Termeszetesen a talalkozora is a parja jott el. Es hogy-hogy nem, bikinit vett! :D
2019 03 01
Nekem is volt dolgom vele :D Kb. két hónapon keresztül könyörögtem, hogy küldje el a címét, és csak össze-vissza írt mindent. Érdekes, hogy tőlem is egyberészes fürdőruhát vett :') :') Kíváncsi vagyok, mit csinál velük... Egyébként azon kívül, hogy idegesítő a helyzet, nincs vele probléma, hiszen tulajdonképpen azt kellett csak megakadályoznom, hogy ő ne járjon rosszul, és nem azt, hogy én.
2019 03 03
Nekem is írt néhány alkalomal más-más fehérneművel kapcsolatban. Mindig szűkszavú volt és sokat kellett vàrni a válaszára. Talán 1x màr az utalási adatokat is megadtam kértem nevet,címet de arra màr válasz sem jött. Én nem tudtam eldönteni hogy fiu vagy lány a felhasználo😆😃
2019 03 21
Sziasztok! Tőlem is egy egybefürdőruhát "vett". Utalás után nem írt vissza, egy évre rá pedig mikor újra feltettem a fürdőruhát, amit így végül nem sikerült eladnom, újra írt, kértem a címét majd megint eltűnt. Érdekes
2019 05 23
Sziasztok! Tőlem is egy fürdőruha felsot vásárolt,igaz majd egy hónap alatt sikerült lebonyolitani Kovács Gergely névről jött az utalás,de a csomagot Kovács Viviennek kellett feladnom Én egy telefonszámot tudok adni,vagy egy e-mail címet,mi foxposttal uzleteltunk. Ha ez bárkinek szükséges,írjon nekem és leírom:)
2019 06 16
Sajnos ez egy létező fetis, egyeseknek erre all fel hogy “hasznalt” fehernemut vagy furdoruhakat (ertsd ruhakat amik nemiszervvel erintkeznettek) szagolgatnak/hasznalnak onkielegitesre. Nem tudom nyilván hogy biztosan erről volt szó de a leírtak alapján ennek tunik. Jol tettek hogy tiltottak ha engem kerdeztek eleg creepy. :Dd
2019 07 14
Sziasztok! Tőlem már 3 alkalommal is vásárolt egyberészes fürdőruhát. Valóban nehézkes vele a kommunikáció, ezért némi türelmet igényel a vásárló...de végül minden rendben ment, előbb-utóbb utalt, alkudozás nélkül fizetett, sőt egyszer személyes átvételre is sor került. Ne féljetek tőle, szerintem nincs benne rosszindulat; egyszerűen más mint a többség.
2019 07 29
Sziasztok! Először is arra reagálnék, hogy "jól tették hogy tiltották": nincs letiltva a felhasználója, a napokban vásárolt tőlem, és itt beszéltünk meg mindent úgyhogy nyilvánvalóan továbbra is tudja használni az oldalt. Tőlem egy vadiúj combzoknit vásárolt (címben is leírásban is egyértelműen jeleztem hogy teljesen új, nehéz lett volna ezt elnézni) úgyhogy legalább biztos nem lábfétises 😃 Viccet félretéve -mert egyrészt semmi közöm hozzá, másrészt nem érdekel- én is csak lassan tudtam vele megbeszélni mindent, de amikor utalásra került a sor nekem is pontosan, alku nélkül küldte a pénzt úgyhogy összességében kellemes tapasztalat volt.
2019 07 30
Sziasztok! Gondoltam én is megosztom a tapasztalatom vele kapcsolatban. Már több mint egy hónapja írt rám, hogy venne egy bikini szettet és bikini alsót. Foxpost-ban egyeztünk meg és rögtön átküldte az adatait én meg a számlaszámot. Utalás azóta sem történt, viszont 20 nappal később újra rám írt egy új üzenetben, hogy mostmár kellen neki a 2 termék.:) :) Mondtam, neki hogy még nem vitte el senki, de egyébként 20 napja várok az utalásra. Azóta se pénz, se válasz:) Érdekesnek tartom, hogy eközben ő meg vásárolgat másoktól:)
2019 08 04
Én tavaly indítottam miatta egy fórumot, ugyanezt csinálja mindig.... Megint érdeklődött egy termékem miatt, gondoltam már egyszer végigjátszottuk, türelmes vagyok, megvannak az adatai, stb. Utalt 4 napja, természetesen most is Kovács Gergely névről, de a beszélgetés során kb 4-szer kérdeztem tőle hogy hova küldjem? Jó még az a tavalyi cím, és így tovább. Olyan mintha el se olvasná hogy mit kérdezek, csak mondja a magáét, most meg az utalás óta vissza se ír... De ahogy a visszajelzéseit látom, mindenkivel így van. Ja és tavaly 2 fürdőruha bugyit vett, most meg egy egybereszest. Tuti perverz 😂😂😂😂
2019 09 08
Fejlemény: 6 napig nem volt fent utalás után, utána láttam hogy 16 órája volt elérhető, persze válasz nem érkezett.... Írtam neki, hogy láttam hogy fent volt és hogy ha pár napon belül nem válaszol, eladom másnak. Furcsa mód 2 órán belül jött is a válasz és megerősítette a címet... Most adtam fel... úgy látszik tényleg időhöz kell neki kötni mindent....
2019 09 11