Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

"lebowski" felhasználó tiltása

> KacatCica: > Az ilyen eseteket nem igazán tudom hova tenni. Adott egy kedves, kommunikatív vásárló, aki levelezésben normálisnak tűnik (amikor én üzleteltem vele még nem volt egy negatívja sem), aztán egyszer csak borul a bili (gondolom nem véletlenül tiltották ki -). Végül is (mivel amúgy minden rendben ment) egy rossz szavam sem lehet,de azért most a visszajelzéseket olvasgatva felállt a szőr a hátamon.... sajnos egyre többen vannak!
2019 10 02
Velem is pontosan ugyanezt játszotta el...Egyszer vett egy fehérneműt, a párja, Kovács Gergely nevére kérte a címzést, amit egy szigetszentmiklósi címre kellett postázni. Kb. 2 hét volt, mire megírta a postacímét. Utána még egy egyberészes fürdőruha iránt is érdeklődött, de nekem nem volt türelmem végigjátszani vele ugyanezt, így másnak adtam el. Vajon hány fürdőruhája lehet már otthon :D
2019 11 27
Sziasztok lányok! Én is üzleteltem/üzletek vele esetleg valaki megtudja írni pm-be a postai címet? Napok óta utalt de cím sehol.. pedig volt is fent az oldalon 🙄
2020 01 22
Sziasztok! Én még új vagyok az oldalon, és ismerkedem vele! Oldalt láttam ezt a fórumot,hogy "lebowski" felhasználó tiltása... Kíváncsiságból megnéztem a hozzászólásokat,hogy mit tett amiért tiltották.. Aztán csak annyi jött le, hogy lányoktól előre utalás után bugyit meg fürdőruhát vett, meg talán egy zoknit.. Én is fiú vagyok... (-tisztázni szeretném).. Ti lányok nem mindegy,hogy kinek adjátok el a cuccaitokat? Örüljetek, vegyétek bóknak ha egy fiú érdeklődik a cuccaitok után... Megnéztem a hozzászóló lányokat..és egyik sem csúnya.. szóval a felhasználó biztos nem csak a hasára ütött és látatlanba választott.. És ha neki ez a fétise akkor mi van? Nem mind1 mit csinál vele otthon? Az már titeket hol érint?-(vegyétek bóknak) Nem húzott le benneteket.. nem, követett-zaklatott..sött még ő tünt el.. vagy nehezen tudtátok elérni.. Ez az oldal 1 fiúnak hatalmas kincs! Egy aranybánya! Szép lányok árulják a bugyijukat, melltartójukat, zoknijukat ,harisnyáikat... Én is illedelmesen ráírtam 4 lányra..,hogy van-e harisnyazoknija...(igen l-ábfetisiszta vagyok és nem szégyenlem!) Persze egyik lány sem válaszolt.... Szerintem mindenkinek van gyöngéje...nevezzük fétisnek..akár fiú akár lány... És igen ..,van barátnőm az ő tudtával írunk rá lányokra...
2020 01 30
> msscreep: > Sajnos ez egy létező fetis, egyeseknek erre all fel hogy “hasznalt” fehernemut vagy furdoruhakat (ertsd ruhakat amik nemiszervvel erintkeznettek) szagolgatnak/hasznalnak onkielegitesre. Nem tudom nyilván hogy biztosan erről volt szó de a leírtak alapján ennek tunik. Jol tettek hogy tiltottak ha engem kerdeztek eleg creepy. :Dd Atya ég... Mi benne a sajnos??? Az,hogy egy fiú szereti a lányok szagát érezni -bizonyos ruhadarabokon...? Ez már ős idők óta így van! Én imádom a párom szagát spinning után...(lány) .. akkor perverz vagyok? Sorolhatnék millió dolgot hogy mi a perverz....de az ,hogy egy fiú vesz egy fürdőruhát vagy egy zoknit egy lánytól.. hát nem perverz! Szerintem.....
2020 01 30
> Kelemen.05: > Sziasztok! > Én még új vagyok az oldalon, és ismerkedem vele! > Oldalt láttam ezt a fórumot,hogy "lebowski" felhasználó tiltása... > Kíváncsiságból megnéztem a hozzászólásokat,hogy mit tett amiért tiltották.. > Aztán csak annyi jött le, hogy lányoktól előre utalás után bugyit meg fürdőruhát vett, meg talán egy zoknit.. > Én is fiú vagyok... (-tisztázni szeretném).. > Ti lányok nem mindegy,hogy kinek adjátok el a cuccaitokat? > Örüljetek, vegyétek bóknak ha egy fiú érdeklődik a cuccaitok után... > Megnéztem a hozzászóló lányokat..és egyik sem csúnya.. szóval a felhasználó biztos nem csak a hasára ütött és látatlanba választott.. > És ha neki ez a fétise akkor mi van? Nem mind1 mit csinál vele otthon? Az már titeket hol érint?-(vegyétek bóknak) > Nem húzott le benneteket.. nem, követett-zaklatott..sött még ő tünt el.. vagy nehezen tudtátok elérni.. > Ez az oldal 1 fiúnak hatalmas kincs! Egy aranybánya! Szép lányok árulják a bugyijukat, melltartójukat, zoknijukat ,harisnyáikat... > Én is illedelmesen ráírtam 4 lányra..,hogy van-e harisnyazoknija...(igen l-ábfetisiszta vagyok és nem szégyenlem!) Persze egyik lány sem válaszolt.... > Szerintem mindenkinek van gyöngéje...nevezzük fétisnek..akár fiú akár lány... > És igen ..,van barátnőm az ő tudtával írunk rá lányokra... Ne haragudj, de ez nem egy szexuális szolgáltatásokat nyújtó oldal. Ha ilyen igényeid vannak, akkor keresgélj szerintem inkább máshol. Ha meg úgy véled, hogy nincs ezzel baj, és szerinted tök rendben van, hogy egy sima eladói oldalon lábfétises férfiak írogatnak lányoknak és vásárolnak, akkor tessék elviselni azt is, hogy egy fórumban ki lesznek beszélve ezek az emberek és a lányok megosztják egymással a tapasztalataikat, megelőzve ezzel egy esetleges problémát. Az meg, hogy vegyük bóknak, egyenesen nevetséges! És igen, bármilyen meglepő, nem mindekinek mindegy, hogy ki veszi meg a holmiját...
2020 02 01
Szia! Nem haragszom :) A lányok 80%-a nem írt rosszat a felhasználóról... A maradék 20%-nak fejtettem ki a véleményemet... További kellemes napot :)
2020 02 02
Nahát, most esett le ki ez a lebowski. :D Én is egy fürdőruha ügyén kerültem kapcsolatba vele, igen szűkszavú üzenetekben megegyeztünk, elküldtem a számlaszámot, és el is tűnt. Nekem amúgy gyanús, hogy ő maga Gergely, és lehet valami aberrált szándéka van a sok fürdőrucival. És erre rá pár héttel a facebookon írt Kovács Gergely, hogy szeretné a fürdőruhát a barátnőjének. Itt le is zajlott az üzlet, nekem csak most esett le, hogy egy és ugyanaz a személy. :D Viszont a pénzt nem utalta, hanem befizette, elküldtem postán maradóra, és csak napok után vette át, még rá is írtam, hogy 10 nap után visszaküldik nekem a cuccot, ha nem veszi át, aztán átvette (szoktam nézni a nyomkövetést, hogy átveszik-e).
2020 02 11
Köszönöm a válaszod.:)> KacatCica: > > Katygardrob: > > Sziasztok, > > Nálam is érdeklődött egy sportmelltertó és egy nike naci után- már számlaszámot is adtam neki de nem utalt. > > Gondoltam van ilyen (türelmes vagyok). > > Majd hónapokkal később újra elkérte a számlaszámom, hogy megvenné a termékeket ha még megvannak. > > Számlaszámot küldtem ismét, de utalás megint csak nem érkezett. > > Szerintetek csaló lehet? Kiadtam neki a számlaszámom, tud ártani nekem valahogy?😱 > Számlaszámmal szerencsére nem tudnak visszaélni (konkrétan megkérdeztem egy OTP fiókban), mert velem is sokszor volt hogy számlaszámot kértek aztán eltűntek. > Lebowski fizetni mindenkinek fizetett végül, a kommunikációja sebességét viszont sokan kifogásolják (biztosan nem véletlenül) - nekem ilyen téren sincsenek vele negatív tapasztalataim szóval én nem tudok rá rosszat mondani
2020 06 05
Sziasztok Nekem a múlt héten utalt lebowski felhasználó három ruháért, de nem adott meg adatokat a csomagküldéshez, üzenetben nem válaszol. Foxposttal lesz küldve, aki tudja esetleg az ahhoz szükséges adatokat és megírná nekem privátban, azt megköszönném.
2020 06 22
Nekem egy honapja utalt egy bikiniert Gergely nevrol, es azota sem kuldott cimet, akkor ezek szerint nem vagyok egyedul...
2020 10 14
Sziasztok! Újra aktív az oldalon. Nekem van vele egy érdekes kis történetem az elmúlt napokból, nyilvános csoport posztját ide berakom nektek: https://www.facebook.com/groups/adasvetelinfo/posts/908541093181543/ Mindenki eldöntheti megéri-e a harcot hogy neki eladjon bármit is. Jó olvasgatást!
2021 11 03
1 2 3