Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Aukciók /

Érdekelne valakit?

Sziasztok! ☺️ Úgy látom, senki nem foglalkozik aukció szervezésével, pedig szerintem ez nem lenne rossz ötlet. Meghirdetnénk egy terméket egy kezdő licittel és pár napig lehetne licitálni a termékre, aki a legtöbbet ajánl a termékért, amikor lejár az idő, az viszi. A kérdésem az, hogy lenne érdeklődő ilyen típusú termékeladásra??
2019 02 20
Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : )
2019 02 21
> Adec56: > Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : ) De jó! ☺️ Viszont valahogy el kéne juttatni a többiekhez is, mert nem hiszem, hogy sokan megnézik így 🤔
2019 02 21
Szerintem is jó ötlet, engem is érdekelne.
2019 02 24
Engem is ☺️
2019 03 01
Ez nagyon jó ötlet! Hol kéne ezt jelezni? Jó lenne, ha az oldal alapból felajánlaná ezt a lehetőséget.
2019 03 18
> andrasevelin97: > > Adec56: > > Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : ) > De jó! ☺️ Viszont valahogy el kéne juttatni a többiekhez is, mert nem hiszem, hogy sokan megnézik így 🤔 Hello. Hát én raktam is ki 3-at. Ma járt le az általam megadott licit idő. Senki nem írt rá. Nem értem miért nem lendítik fel az oldalt jobban normális funkciókkal és ilyenekkel mint az aukció. A másik,hogy lassan már csak mi eladók vagyunk,vevő meg alig. Pl. hiba rengeteg van és a hírdetéseket is szinte zsigerből törlik. Kiraktam egy hirdetést arrra vonatkozóan,hogy indítottam licitet,hogy legyen érdeklődő és mondanom sem kell már másnak híre hamva sem volt...
2019 03 27