Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Aukciók /

Érdekelne valakit?

Sziasztok! ☺️ Úgy látom, senki nem foglalkozik aukció szervezésével, pedig szerintem ez nem lenne rossz ötlet. Meghirdetnénk egy terméket egy kezdő licittel és pár napig lehetne licitálni a termékre, aki a legtöbbet ajánl a termékért, amikor lejár az idő, az viszi. A kérdésem az, hogy lenne érdeklődő ilyen típusú termékeladásra??
2019 02 20
Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : )
2019 02 21
> Adec56: > Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : ) De jó! ☺️ Viszont valahogy el kéne juttatni a többiekhez is, mert nem hiszem, hogy sokan megnézik így 🤔
2019 02 21
Szerintem is jó ötlet, engem is érdekelne.
2019 02 24
Engem is ☺️
2019 03 01
Ez nagyon jó ötlet! Hol kéne ezt jelezni? Jó lenne, ha az oldal alapból felajánlaná ezt a lehetőséget.
2019 03 18
> andrasevelin97: > > Adec56: > > Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : ) > De jó! ☺️ Viszont valahogy el kéne juttatni a többiekhez is, mert nem hiszem, hogy sokan megnézik így 🤔 Hello. Hát én raktam is ki 3-at. Ma járt le az általam megadott licit idő. Senki nem írt rá. Nem értem miért nem lendítik fel az oldalt jobban normális funkciókkal és ilyenekkel mint az aukció. A másik,hogy lassan már csak mi eladók vagyunk,vevő meg alig. Pl. hiba rengeteg van és a hírdetéseket is szinte zsigerből törlik. Kiraktam egy hirdetést arrra vonatkozóan,hogy indítottam licitet,hogy legyen érdeklődő és mondanom sem kell már másnak híre hamva sem volt...
2019 03 27
Én is észrevettem, hogy nagyon nehéz úgy kirakni posztot, hogy ne töröljék. Sokszor a saját fotómmal kirakott hirdetést is törlik, de akkor kapnék valami indoklást, hogy mit csinálok rosszul?! Az aukcióval meg fogalmam sincs mi a probléma 🤷🏼‍♀️🤔 > Eve2017: > > andrasevelin97: > > > Adec56: > > > Szia! Jó ötlet, nekem lenne pár termékem, amit szívesen eladnék így : ) > > De jó! ☺️ Viszont valahogy el kéne juttatni a többiekhez is, mert nem hiszem, hogy sokan megnézik így 🤔 > Hello. Hát én raktam is ki 3-at. Ma járt le az általam megadott licit idő. Senki nem írt rá. Nem értem miért nem lendítik fel az oldalt jobban normális funkciókkal és ilyenekkel mint az aukció. A másik,hogy lassan már csak mi eladók vagyunk,vevő meg alig. Pl. hiba rengeteg van és a hírdetéseket is szinte zsigerből törlik. Kiraktam egy hirdetést arrra vonatkozóan,hogy indítottam licitet,hogy legyen érdeklődő és mondanom sem kell már másnak híre hamva sem volt...
2019 05 18