Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Eltűnő fórum hozzászólások :(

Mostanában azt vettem észre, hogy sorra eltűnnek a hozzászólásaim a fórumban (a "követett" fórumtémák viszont megmaradnak). :( :( Ti is tapasztaltatok ilyet? Semmi szabályelleneset nem írtam, sőt egy pár hozzászólásom (szerintem) kifejezetten hasznos volt (információkkal, segítségnyújtással a felmerült problémákhoz). Nem gondolnám, hogy moderáltak .. de nagyon fura. Törölni tutira nem töröltem őket. Általában eltelik egy nap és mire visszamennék megnézni a többi választ / folytatnám a beszélgetést már csak hűlt helye van az előző napi hozzászólásomnak... (A helye sokszor még látszik is, mert van hogy többen hozzáteszik a véleményüket / idéznek belőle, amitől még bizarrabb az egész .. )
2019 04 11
Én is tapasztaltam, legutóbb a más eladási platformos fórumból tűnt el a hozzászólásom, nyilván azért, mert egy GCShez hasonló oldalról volt szó, és hát a konkurencia...
2019 04 11
> lacrymosa: > Én is tapasztaltam, legutóbb a más eladási platformos fórumból tűnt el a hozzászólásom, nyilván azért, mert egy GCShez hasonló oldalról volt szó, és hát a konkurencia... Onnan az én javaslatos kommentem is eltűnt ... Ezért gondoltam először azt, hogy biztos csak moderáltak az adminok. De azóta olyan hozzászólásaim is eltűntek, amikben a segítségnyújtáson és közhasznú infókon kívül az égvilágon semmi nem volt.. :( :(
2019 04 11
Hát, legalább ha még ők maguk segítenének, és nem tűrik, hogy más is... De azért pár éve sokkal jobb volt az oldal, és sajnos évről évre [email protected] Van egy rakat ötlet, hasznos tipp, de nem nagyon akaródzik megvalósítani, hogy használhatóbb legyen az oldal.
2019 04 11
Sziasztok, Ha eltűnt az azért van mert a szabályukba ütközött vagy rossz helyre írtad ki vagy magadat vagy mást reklámozol. Van olyan is, hogy nem eltűnik csak átteszik a megfelelő kategóriába. Azon meg ne csodálkozzatok, ha eltűnik olyan hozzászólás, ami más helyet reklámoz vagy csúnya stílusban beszél. Gondolom akié az amásik oldal az próbálja lehúzni ezt és ír a saját oldaláról reklámot ide..elég átlátszó még jó, hogy törlik. :) Miért nem tudtok örülni ennek az oldalnak, a magyarokkal ez a probléma mindenben csak a rosszat látják és csak panaszkodni tudnak. Én nagyon szeretem, szerintem nagyon jó kis oldal rengeteg felhasználóval és nagy nézettséggel. És szerintem az Adminok sokkal hamarabb válaszolnak mint régen, pár éve és mindig segítenek, akár facebookon írok nekik akár emailben. BE POSITIVE! :)
2019 04 12
> Emmaclothes: > Ha eltűnt az azért van mert a szabályukba ütközött vagy rossz helyre írtad ki vagy magadat vagy mást reklámozol. Akkor egy pár dolgot leszögeznék: nem az enyém egyik másik oldal sem és nincs is közöm hozzájuk!!!!!!!!! Az a kommentem, ami a "hol lehet még máshol ruhát eladni" fórumban volt pusztán egy felsorolás volt saját tapasztalatokkal, más lehetőségekkel ,köztük sok offline lehetőséggel is - az a "bizonyos" oldal benne sem volt.. (NEM szidtuk a Gardróbcserét, nem "negatívoskodtunk" csak tapasztalatokat cseréltünk)... de ahogy azt már írtam is, ez még nem is lett volna gond ha törlésre kerül (pont az általad írt dolgok miatt) DE Tegnap előtt egy olyan kommentem törölték amiben csak és kizárólag annyit írtam egy lánynak válaszul( akit megkárosítottak azzal, hogy nem vettek át egy utánvétes Foxpost csomagját), hogy (idézem kb) " A Foxpostnak lenne érdemes e-mailt írnod mert azt a vásárlónak is tovább tudod küldeni. bizonyítékként" Elárulnád, hogy ebben milyen szabálysértő dolog volt? Mégis törölve lett , mintha nem is tudom mit írtam volna... (és nem csak ez volt ilyen!) Soha nem káromkodok, soha nem személyeskedek, sőt aki ismer az tudja, hogy a legtöbbször (még ha valami nagyon nem is tetszik...) próbálok konstruktívan hozzáállni a dolgokhoz. Szóval ja... ha az volt a cél hogy meg legyek büntetve jelentem sikerült, mert azóta kellemetlenül érzem magam, mivel nem tudom mi rosszat tettem.
2019 04 12
Rossz emberrel veszekszel Abszolút nem rád mondtam, hogy káromkodsz, csak néha látom, hogy emberek milyen stílusban írnak ide.. én csak segíteni akartam neked, hogy miért lehetséges, hogy eltűnt valami, mert azt ugye te sem gondolhatod, hogy ez csak a te személyed ellen irányult Bár most eléggé nekem is "nekem estél" és úgy vetted mintha én rosszat akartam volna neked... Segíteni próbáltam, sajnálom, hogy ez így jött le neked. Visszatérve az eredeti kérdésedre akkor, bár már félek bármit is írni, szerintem nem tettél semmi rosszat, lehetséges, hogy a kérdező törölte az egész topikot amiben feltette a kérdést, vagy rendszerhiba, ami itt azért nem ritka.. de ha ennyire fontos, akkor írj az adminoknak és kérdezz rá, biztosan segítenek. Szép napot
2019 04 12
> Emmaclothes: > Rossz emberrel veszekszel Abszolút nem rád mondtam, hogy káromkodsz, csak néha látom, hogy emberek milyen stílusban írnak ide.. én csak segíteni akartam neked, hogy miért lehetséges, hogy eltűnt valami, mert azt ugye te sem gondolhatod, hogy ez csak a te személyed ellen irányult Bár most eléggé nekem is "nekem estél" és úgy vetted mintha én rosszat akartam volna neked... Mivel az én topicomba írtál ezért bátorkodtam azt gondolni, hogy nekem szólt :) de nem veszekedésnek szántam én sem a válaszom, ha esetleg úgy jött le neked bocsánat tényleg :") Csak próbáltam jobban körbeírni a problémámat, mert meglehet nem volt egyértelmű. (Ez a hátránya az internetes beszélgetéseknek, hogy nem jön át a hangvétel - de a lényeg, hogy értjük egymást :") ) A topicok amikből eltűntek a hozzászólásaim továbbra is élnek, nem törölte őket senki , nem helyezte őket át senki, csak az én kommentjeim tűntek el belőlük rejtélyes módon, és azok közül sem mindegyik.. (Ami külön érdekes..) :( :( De úgy látom ezzel mégsem vagyok egyedül. Mielőtt írnék az adminoknak gondoltam felderítem más is tapasztalt mostanában eltűnéseket (ez volt a kiírás eredeti célja), mert hátha valami rendszerhiba, bár most már nem igazán annak tűnik
2019 04 12
Sziasztok. Alátámasztom. A más eladási felület az én topikom és igen azóta is meg van nem töröltem onnan semmit. Csak az volt annak is a célja,hogy más hol adja el a ruháit milyen tapasztalataik vannak. Már csak azért is írtam azt a topikot mert ez az oldalt úgy mond nagyon akadozva műkszik szinte nulla érdeklődővel és nagyon sok kidolgozatlan funkcióval,ami lehetne sokkal jobb is. De ugye erre van valakinek motivációja,hogy hozzá szólást és hírdetést töröljön egy minimális javítási határidő vagy felszólítás nélkül,csak úgy önfejűen. Elég bosszantó lesz lassan ez az oldal pedig nem rossz.
2019 04 19