Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Elajándékozás és csere

Csak szerintem nevetséges pár felhasználó itt?Ha valamit elajándékozás címkével jelölünk meg akkor azt tényleg elajándékozás legyen és ha rákattintok ne ár legyen kiírva.A cserére ugyan ez legyen érvényben,ha cserére van megjelölve és ráírok hogy mire cserélné erre kijelenti,hogy csak eladni akarja.Akkor miért cserére jelöli?Arról már nem is szólók,hogy mért kell lustának lenni válaszolni egy egy üzenetre?Van olyan akinek már hónapokkal ezelőtt írtam és arra nem vette a fáradtságot,hogy válaszoljon pedig 16 percel ezelőtt is be volt jelentkezve.Miért csináljuk ezt egymással emberek????Ha lusta vagy árat írni akkor ne is hirdess....és légyszíves válaszoljunk már egymásnak.
2019 04 24
Mostanába többször én is ezt tapasztalom, elég bosszantó, nem tudok vásárolni mert nem írnak vissza.
2019 04 29
Meg kell nézni, hogy mikor lépett be utoljára, mikori feltöltések a hirdetések, mert lehet, hogy több hónapja, vagy éve volt aktív az oldalon. Ez a cserés-elajándékozós egy jó nagy reklám, azt hiszik hogy mennyi kattintás lesz a hirdetésen, az ilyennel nem kell foglalkozni, bosszantó, de eszet azt nem lehet venni sajnos... Mert ugye megint más, ha vásárlás mellé adja oda ajándéknak, na akkor úgy okés a hirdetés. Másik bosszantó dolog, hogy ráírok valakire, nagy nehezen válaszol, de annyit, hogy eladta, és jaj, elfelejtette törölni... A felbukkanó perverzekről nem is szólva, akik fehérneműs képeket kérnek, használt bugyikat vennének... Hát, vannak itt sokszínű és érdekes emberek. :')
2019 04 29