Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Postán maradó levél feladás esete

Ha postán maradóra ajánlva adok fel parfümöt hány nap az érkezés tudja valaki esetleg köszönöm.
2019 04 30
Szia Elsőbbségi másnap Sima van mikor 2- 4 nap
2019 04 30
> Anita0016: > Ha postán maradóra ajánlva adok fel parfümöt hány nap az érkezés tudja valaki esetleg köszönöm. 3 munkanap :)
2019 05 01
Ez a 3.-ik munkanap hogy feladtam. Ha levélként adtam fel mindig felhívják a címzetett vajon?
2019 05 02
Ha ajánlott levélként adtad fel, akkor utána tud nézni a posta nyilvántartásában, hol tart. Csak meg kel adnod neki az ajánlott küldeményazonosítót.
2019 05 03
Tudtommal csak akkor értesítik a címzettet, ha ezt kérted (plusz költség, talán 50Ft). Egyébként néha elég gyorsak, nem elsőbbségivel is van hogy csak egy nap, de általában kettő, nálam nem nagyon szokott több lenni. A nyomkövetés egy jó ötlet! :)
2019 05 07
> trusika: > Ha ajánlott levélként adtad fel, akkor utána tud nézni a posta nyilvántartásában, hol tart. Csak meg kel adnod neki az ajánlott küldeményazonosítót. Csak pont más városban voltam.
2019 05 10
> Picicicca: > Tudtommal csak akkor értesítik a címzettet, ha ezt kérted (plusz költség, talán 50Ft). > Egyébként néha elég gyorsak, nem elsőbbségivel is van hogy csak egy nap, de általában kettő, nálam nem nagyon szokott több lenni. > A nyomkövetés egy jó ötlet! :) Köszönöm. Telefonon ha levélként küldjük nem értesítik itt volt a hiba. Nyomkövetést nem ismerem.
2019 05 10