Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

eltűnt eladó

Sziasztok, még nem szeretnék előre farkast kiabálni de nagyon úgy néz ki belesétáltam én is egy csaló csapdájába. Ha esetleg a sejtésem beigazolódik, hogyan tudom feljelenteni a hölgyet? Természetesen ide is elküldöm a link-jét és a számlaszámot amire utaltam. Egyáltalán mi ilyenkor a teendő? Köszönöm a válaszokat
13 napja, 11:49
Én is ugyanígy jártam most valószínűleg
13 napja, 17:49
Sziasztok, Remélem csak félreértés, de két hete átutaltam egy hölgynek a vásárlás összeget. Utalás másnapján írt, hogy még nem érkezett meg a pénz. Bemásoltam a tranzakciót neki. Biztosan átért neki az utalás, viszont azóta sem válaszol, pedig be is lépett az oldalára. Mit tegyek??
12 napja, 19:49
Felhasználónevet írnátok?
12 napja, 20:20
akár privátban
12 napja, 20:24
Hogy kell privát írni?> fcskbrg: > akár privátban
12 napja, 21:47
Irtam en.Uzeneteknel lesz
12 napja, 22:37
Sziasztok! Nagyon sajnálom ami veletek történt :( , sajnos tényleg sok a csaló, de azért megesik hogy tényleg csak valami hirtelen dolog közbejött nekik. Amíg nem jelentkeznek érdemes lenne megnéznetek a "hivatalos" feketelistát, hátha ott van a neve / számlaszáma és így össze tudnátok fogni ellene más károsultakkal (ha a rendőrségre több feljelentés is érkezik nagyobb az esélye ,hogy kap valamiféle büntetést): https://gardrobcsere.hu/forum/t/427/gardrobcsere-feketelista?page=32 (Ha sokáig nem jelentkezik az eladó mindenféleképpen rendőrségi feljelentés!! Először csak említsétek meg neki, hogy feljelentést fogtok tenni - hátha már ez elég neki hogy rendbe jöjjön a lelkiismerete. Ha ez nem használ, akkor viszont tényleg tegyetek feljelentést, akármilyen "kicsi" összeg is , különben ha tudja hogy bármit megúszhat másokat is át fog verni. Plusz ne felejtsetek el negatívot adni neki, hogy más gardróbos vásárlók ne fussanak bele: (Profil/bolt oldala -> visszajelzések -> megvéve ). És ha már mindezek megvoltak (igazoltan csalókra) az adminoktól kérhettek tiltást is (Facebookon vagy levélben) Szurkolok, hogy gond nélkül megoldódjanak a dolgok!
12 napja, 11:37
> fcskbrg: > Felhasználónevet írnátok? meszaroskamilla Ez a felhasználóneve. Közölte 05.03 án hogy nem kapta meg az összeget. Bemásoltam neki a banki igazolást. Azóta nem válaszol semmire. Segíts légyszives. Köszönöm
11 napja, 00:09
Lanyok, probalok en is nektek segiteni!! mar 2 csalot lebuktattam eddig akik le is toroltek az “elado” cuccaikat...
15 órája