Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Törölt hirdetések

Sziasztok, az elmúlt hetekben többször is raktam fel olyan hirdetéseket ahol csomagban kínáltam több ruhadarabot/kozmetikumot egyszerre, viszont ezek folyamatosan törlésre kerülnek. Ez eléggé bosszant, mert abban reménykedtem, hogy olcsóbban több dolgot előbb megvásárolnának, és mások oldalán is láttam, hogy csinálnak hasonló csomagokat. Szabályellenes ilyen csomagokat feltölteni, vagy mi lehet az oka, hogy folyamatosan törlésre kerülnek? 😕 Köszönöm ha valaki tud segíteni!
2019 06 20
Elvileg igen. Azt árulhatod csomagban, ami szett. De nyugi, itt aztán törölve van minden, a katalógusképpel hirdetett termék, az is, ha pl. egy pólót nadrággal meg cipővel fotózol be, készítesz egy szép fotót - még akkor is ha odaírod, mi eladó belőle, sőt, újabban az igényes, saját fotókról hiszi el az admin, hogy halandó eladó készítette. Sajnos bosszantó nagyon, tudom.
2019 06 21
Köszönöm szépen! 😊 Egyébként az hol tekinthető meg, hogy pontosan mit is lehet "szabályosan" feltölteni? Elolvastam a felhasználói szabályzatot de abban csak az áll, hogy automatikusan törlésre kerül az ami nem felel meg az oldal szabályzatának. Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el eddig, de még nem láttam olyan szabályzatot ami a feltöltött termékekre vonatkozott volna🙂
2019 06 21
Ohh, köszi, nem itt kerestem🙂 Mondjuk ennek a csomagos szabálynak a funkcióját nem teljesen értem, de figyelek majd rá, és köszönöm nektek a segítséget!
2019 06 21
Nekem is tűnt el egyszer termékem úgy, hogy eredeti (bontatlan) csomagban volt 2 pamut csőtop egybecsomagolva, és emiatt csak a csomagolást tudtam fotózni (mert nehéz lett volna kivenni őket és normálisan visszatenni). De a csomagoláson volt ugye egy termék/modellfotó, hogy milyen a felső, meg méretek stb.. Na erre azóta sem tudom hogy a katalóguskép vagy a csomag szabályt sértette-e (vagy netalán mindkettőt ) XD
2019 06 21
Igen ebben van igazság, viszont amiket felraktam mind külön is fent voltak az oldalamon, csak gondoltam hátha negyede áron elvinné valaki. Kb egy hete felraktam egy csomagot elajándékozásra pár pulcsit és felsőt tartalmazott és kb egy óra alatt letörölték. Nem értem, hogy egy ajándékba szánt csomag ruhát miért ne rakhatnék fel csomagban, pedig abszolút csak a jó szándék vezérelt😔 emellett meg folyamatosan szembeütközöm nem erre az oldalra való hirdetésekkel, de igyekszem megbarátkozni ezzel a szabállyal🙂 Személy szerint a katalógus képpel még nem volt problémám, mondjuk azzal a csalókat könnyebb kiszűrni mert többször élnek vissza olyan képekkel, de a csőtoppos esetedet én sem értem😅
2019 06 21