Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Akiktől érdemes vásárolni!!?

Sziasztok! Nagyon sokat olvasom a fórumot, és arra jutottam, hogy azokat az embereket kéne ide tenni, akiktől érdemes vásárolni ezen az oldalon, vagy esetleg egy ember mar többször is vásárolt egy adott eladótól!: ) Túl sok a csaló, mindig csak ezeket látom kí írva, akkor miért ne lehetne fordítva? : ) Annyi a szabály, hogy profil linket másoljatok ide, akitől már vásároltatok, és 100%ig megbízható! 😊💜
2019 07 06
Szia! Az ötlet jó, de éppen erre vannak az értékelések :)
2019 07 06
Bizony, ha egy eladó sok (30-40en felül) pozitív értékeléssel rendelkezik, akkor megbízhatónak számít. :-)
2019 07 06
> cseresznye: > Szia! > Az ötlet jó, de éppen erre vannak az értékelések :) Az oké hogy erre vannak az értékeléset de a másik topikba meg pont egy 12pozitivossal van most a gond tehát nemsokat érnek ezek szerint az értékelések!De igen erre kéne hogy legyenek ezek az értékelések!Úgy látszik ezzel is csalnak.🤷🏼‍♀️
2019 07 06
> lacrymosa: > Bizony, ha egy eladó sok (30-40en felül) pozitív értékeléssel rendelkezik, akkor megbízhatónak számít. :-) Persze de én a kis 4 értékelésemmel is megbízható vagyok.
2019 07 06
Ha rámész az adatlapra, hogy kiktől kapott értékelést, máris kiderül, mert ha 1-2 pozitívosak, vagy akkor léptek be utoljára, mikor értékeltek, akkor nagy valószínűséggel kamu pozitívok. Én is megjártam a szamárlétrát, vásárolgattam, eladtam, aztán csak gyűltek az értékelések, és sajnos sokan nem is foglalkoztak azzal, hogy értékeljenek, minimum 10-zel több értékelésem lenne, ha vették volna a fáradtságot. És igen, az ilyen [email protected]ázi csalók miatt óvatosabb az ember lánya, ha csak kevés pozitívval rendelkező eladótól vásárolna, hiába becsületesek. Mondjuk én meg az olyat nem szoktam érteni, hogy 0 vagy 1-2 értékelésesnek tízezren felül (nem létező óráért, táskáért, cipőért, mint utólag mindig kiderül) hogy mernek utalni? Mert persze, kiírja a csaló, hogy utánvéttel nem küld. Na, és ha azzal állunk elő, hogy csak az utánvétes feladás árát utaljuk? Persze, küldhet féltéglát is a cucc helyett... Vagy ha nem küld semmit, akkor pl. 1500at bukni 15.000 helyett nagyon nem mindegy.
2019 07 06
Igen sajnos sokan nem is adnak értékelést vagy máshol tudom eladni a rucikat akkor azok itt nem fognak szerepelni hogy én már mennyi mindent eladtam.Na de lényeg a lényeg mindenkj óvatosan utalgasson nagy összegeket.Tényleg jobb kicsit körültekintőnek lenni. > lacrymosa: > Ha rámész az adatlapra, hogy kiktől kapott értékelést, máris kiderül, mert ha 1-2 pozitívosak, vagy akkor léptek be utoljára, mikor értékeltek, akkor nagy valószínűséggel kamu pozitívok. Én is megjártam a szamárlétrát, vásárolgattam, eladtam, aztán csak gyűltek az értékelések, és sajnos sokan nem is foglalkoztak azzal, hogy értékeljenek, minimum 10-zel több értékelésem lenne, ha vették volna a fáradtságot. > És igen, az ilyen [email protected]ázi csalók miatt óvatosabb az ember lánya, ha csak kevés pozitívval rendelkező eladótól vásárolna, hiába becsületesek. > Mondjuk én meg az olyat nem szoktam érteni, hogy 0 vagy 1-2 értékelésesnek tízezren felül (nem létező óráért, táskáért, cipőért, mint utólag mindig kiderül) hogy mernek utalni? Mert persze, kiírja a csaló, hogy utánvéttel nem küld. Na, és ha azzal állunk elő, hogy csak az utánvétes feladás árát utaljuk? Persze, küldhet féltéglát is a cucc helyett... Vagy ha nem küld semmit, akkor pl. 1500at bukni 15.000 helyett nagyon nem mindegy.
2019 07 07
Jó ötletnek tartom, már csak azért is mert sajnos sok az olyan eladó is, akinek több-száz pozitív értékelése van, de évek óta nem járt az oldalon .. :( így talán könnyebb rátalálni az aktív tagokra. Plusz a visszajelzések tényleg nem jelentenek sajnos sokszor semmit :( Igen, pont a múltkor volt valaki, aki 10+ pozitívval vert át több embert is (és a pluszok mind létező profiloktól voltak), szóval ez már tényleg nem garancia :( Simán el tudom azt is képzelni, hogy valaki direkt azért vásárolt ezt-azt kis összegben, hogy utána a több visszajelzés és nagyobb bizalom miatt könnyebben tudjon átverni embereket nagyobb összegekben ...
2019 07 07
Tényleg nem számít az értkelés ? ! Elszomórító, hogy a sok visszaélő miatt a korrekt emberek/eladók akik saját darabjaikat teszik fel rajtuk csapódik a bizalmatlanság. 15-20 olyan üzenetre válaszolok hetente, ami általában teljesen fals vagy komolytalan. Évek óta tag vagyok, de elgondolkodtam, hogy töröltetem a fiókomat. KacatCica: > Jó ötletnek tartom, már csak azért is mert sajnos sok az olyan eladó is, akinek több-száz pozitív értékelése van, de évek óta nem járt az oldalon .. :( így talán könnyebb rátalálni az aktív tagokra. > Plusz a visszajelzések tényleg nem jelentenek sajnos sokszor semmit :( Igen, pont a múltkor volt valaki, aki 10+ pozitívval vert át több embert is (és a pluszok mind létező profiloktól voltak), szóval ez már tényleg nem garancia :( Simán el tudom azt is képzelni, hogy valaki direkt azért vásárolt ezt-azt kis összegben, hogy utána a több visszajelzés és nagyobb bizalom miatt könnyebben tudjon átverni embereket nagyobb összegekben ...
2019 07 07
Mondjuk igen nemcsak az eladók komolytalanok hanem a vevők is nagyon furcsák lebeszélünk mindent elküldöm az adatokat és eltűnik se szó se semmi.Most az ilyennek is mi értelme?! > Mercedes79: > Tényleg nem számít az értkelés ? ! Elszomórító, hogy a sok visszaélő miatt a korrekt emberek/eladók akik saját darabjaikat teszik fel rajtuk csapódik a bizalmatlanság. 15-20 olyan üzenetre válaszolok hetente, ami általában teljesen fals vagy komolytalan. > Évek óta tag vagyok, de elgondolkodtam, hogy töröltetem a fiókomat. > KacatCica: > > Jó ötletnek tartom, már csak azért is mert sajnos sok az olyan eladó is, akinek több-száz pozitív értékelése van, de évek óta nem járt az oldalon .. :( így talán könnyebb rátalálni az aktív tagokra. > > Plusz a visszajelzések tényleg nem jelentenek sajnos sokszor semmit :( Igen, pont a múltkor volt valaki, aki 10+ pozitívval vert át több embert is (és a pluszok mind létező profiloktól voltak), szóval ez már tényleg nem garancia :( Simán el tudom azt is képzelni, hogy valaki direkt azért vásárolt ezt-azt kis összegben, hogy utána a több visszajelzés és nagyobb bizalom miatt könnyebben tudjon átverni embereket nagyobb összegekben ...
2019 07 07
Azért gondoltam ezt, mert lehet hogy itt vannak a pozitív vissza jelzések, de nagyon sokat írtátok, hogy hiába volt 50 + pozitiv... mégis volt akit ígyis átvertek, szerintem ez egy hasznos kis dolog😌
2019 07 08
Erre tokre igazat adok neked.... már mindent kinézek az emberekből... kevés a jó ember, DE van! ezért gyujtjuk ide! hajrá csajok, legalább mi normalis emberek tartsunk ossze: ) > KacatCica: > Jó ötletnek tartom, már csak azért is mert sajnos sok az olyan eladó is, akinek több-száz pozitív értékelése van, de évek óta nem járt az oldalon .. :( így talán könnyebb rátalálni az aktív tagokra. > Plusz a visszajelzések tényleg nem jelentenek sajnos sokszor semmit :( Igen, pont a múltkor volt valaki, aki 10+ pozitívval vert át több embert is (és a pluszok mind létező profiloktól voltak), szóval ez már tényleg nem garancia :( Simán el tudom azt is képzelni, hogy valaki direkt azért vásárolt ezt-azt kis összegben, hogy utána a több visszajelzés és nagyobb bizalom miatt könnyebben tudjon átverni embereket nagyobb összegekben ...
2019 07 08
Megbizhatonak tartom.magam :) nezzetek be hatha megtetszik.valami!!! Amugy osztom sajnos mindenki velemenyet a mostani napok/vasarlok/erdeklodesek(hianya) tekinteteteben. :s
2019 07 08
Persze lehet magatokat is: ) Remélem ide nem fognak betévedni a kamu profilok....
2019 07 09
Na csak azt próbálják meg...! Ha ér az önreklám, akkor én is ajánlom magam, 250+ megelégedéssel lebonyolított adásvételre támaszkodva (visszajelzést nem mindig kaptam, a sok visszatérő vásárló csak egyszer tud értékelni). Rendszeresen teszek fel új termékeket, árazok le régieket, ingyenes, ajándékba kérhető ruháim is vannak. Jó böngészést! :)
2019 07 09
1 2 3 Következő