Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Érdeklődés-vásárlók hiánya

Ez változó, hó elején azért volt pár eladásom, most megint pangás van. Gondolom fizetés/családi pótlék környékén nyilván több pénze van az embernek vásárolgatni. Ha pedig egyedibb cuccokat keres valaki, akkor nem a boltokban nézi, de nyilván a többség megveszi az épp divatos cuccokat ott.
2019 07 27
Nálam is nagyrészt cserélni akar mindenki, vásárló aki fizetne is, alig, vagy ha van is, még neki áll feljebb ha 300 ft-ot el merék kérni a postaköltségért, ami postán maradóként alaphangon is 500 ft. Am vki tudja, h lehet a fórumon topikot indítani?
2019 07 29
Még annyi észrevételem volna, hogy bizonyos időközönként újra szoktam tölteni a tételeimet, és ahogy előre sorolódnak, lesz pár érdeklődő, szóval érdemes frissíteni néha. ;) Cserénél pedig azt tapasztalom, hogy nem igazán olvassák el a bemutatkozásomat, holott a tétel melletti leírásban szerepel, hogy csere feltételek a bemutatkozásban... Így boldog-boldogtalan rám ír, xs-s méretű (én M-L vagyok), meg baromi más stílusú cuccokkal, hogy akkor csere? Pedig megspórolhatnánk a feleslegesen váltott üzeneteket!
2019 07 29
Most nyár van. Ilyenkor sokat utaznak az emberek meg nyaralásra költenek. Sztem ez is közre játszik. Kevésbé ülnek otthon ruhákat nézegetve mert mindenki megy mindenfelé programokra, fesztiválokra, családi nyaralások stb. Ezekre sok pénz elmegy. Majd mikor jön az ősz és suli van meg munka és hétvégén szar az idő és nem isszák el minden pénzüket egy fesztiválon akkor többet nézelődnek és vásárolnak itt is. Legalábbis remélem. : D
2019 07 30
Sziasztok! Én tavaly regisztráltam és az utolsó eladásom májusban volt.... Azota ha tettem is fel egy szep rucit..a legjobb baratnom rogton racsapott es ezert inkabb neki adtam. Szerintetek nem eleg jok a fotoim minosege? Jelenleg Samsung j3 használok már nagyon váltani akarok de még nem járt le a hűségidőm és a telenornál semmi sem egyszerű, képszerkesztővel próbálok javítani illetve sok ruhát fényképezőgéppel fotózok. Szerintetek nem elég jók a ruhák amiket felteszek?
2019 07 31
Sziasztok, Én is épp végső elkeseredésemben már azon gondolkodom, hogy megszüntetem az oldalamon lévő cuccok hirdetését, mert egyszerűen kb nulla az érdeklődés. :D Ha meg is talál valaki, az általában vagy nem ír vissza később, vagy meghiúsul az üzlet. Tippeket, ötleteket elfogadok, mivel tudnék lendíteni a forgalmamon. :) Az árakkal már sokat nem tudok lejjebb menni, így is nagyjából 500-1000 Ft-ért adok szinte mindent.
2019 08 27
Én sem tudom már mit csináljak...több mint 4 éve adok el,az utóbbi 1 évben nem is nagyon voltam itt csak most nyár elején sikerült 3-4 eladás de már az áraimat se szeretném ennél lejjebb vinni hibátlan/akár még "divatban lévő" cuccokért. Marketplacen meg már esküszöm nem merek hirdetni mert csak mindenféle csávó talál meg aki örül neki hogy rajtam vannak lefotózva a dolgok...🤦🏽‍♀️
2019 08 27
Hát igen, nagyon sok a komolytalan érdeklődő, a cserések is sajnos nem olvassák, hogy miket keresek cserére, így boldog-boldogtalan ír olyan cuccokkal, amire rá se szoktam nézni, vagy méretben nem passzol...
2019 08 28
Nem mondom, hogy jó, de azért valamennyire megnyugtat, hogy nem csak nálam pang a dolog. Pedig már azt hittem, hogy az M-L méretű ruhák senkinek nem kellenek. :D :D
2019 08 28
> kriszticsoh: > Én sem tudom már mit csináljak...több mint 4 éve adok el,az utóbbi 1 évben nem is nagyon voltam itt csak most nyár elején sikerült 3-4 eladás de már az áraimat se szeretném ennél lejjebb vinni hibátlan/akár még "divatban lévő" cuccokért. Marketplacen meg már esküszöm nem merek hirdetni mert csak mindenféle csávó talál meg aki örül neki hogy rajtam vannak lefotózva a dolgok...🤦🏽‍♀️ Na a csávók nekem is irogatnak ott (főleg cipők felvéve fotózva :D) ,de úgy egyébként ott nekem jól pörög a dolog. Ne foglalkozz velük,én ha jó kedvemben vagyok leoltom őket a fenébe,ha épp nincs időm szimplán vissza se írok :D
2019 08 31
Már elnézést mindenkitől de ahogy elnézegetem itt az eladó cuccokat, hát komolyan elgondolkodtató hogy néhány eladó mit képzel magáról. Sok sok évvel ezelőtt mikor regisztráltam nagyon jó áron lehet hozzájutni a ruhákhoz, most pedig mindenki itt szeretne meggazdagodni a rongyaiból. A normális felső alsóhangon 2-3 ezer forint, ennyiért eszembe nem jutna megvenni, mikor 2 havonta leárazások vannak a boltokban és ugyan ennyiből megveszem az újat és divatosat, postaköltség meg postára futkosás meg utalgatás nélkül. Ja és mik ezek a clickbait hirdetések?? Letöltögetnek instagramos/pinterestes képeket majd a leírásban találkozol vele hogy ja amúgy az első kép illusztráció, a többi képen meg valami gyűrött ízé amit most talált a szekrény aljában. Komolyan mondom hihetetlen. :D Wishről megrendelt 3 dolláros kínai göncöket próbálnak elsózni több ezerért; megjelölik hogy elajándékozás, a leírásban meg "ja amúgy ez 2 ezer a másik meg 5", kozmetikumoknál eladó termékminták, stb, stb..... és csak egy negyed órás böngészést csináltam az imént de rendesen felháborító volt. Persze tisztelet a kivételnek, mert vannak!, csak nagyon nehéz megtalálni őket a sok hulladék hirdetés között..:( Ez az én kedvemet eléggé elveszi az itt vásárlástól. Eladóként egyébként nem volt problémám, persze nekem is fájt a szívem sokszor árun alul adni alig hordott ruhákat, de nem az volt a cél, hogy jelentős plusz bevételt szerezzek... talán illene visszatérni az oldal eredeti funkciójához ..
2019 09 03
> SweetMedusa: > Már elnézést mindenkitől de ahogy elnézegetem itt az eladó cuccokat, hát komolyan elgondolkodtató hogy néhány eladó mit képzel magáról. Sok sok évvel ezelőtt mikor regisztráltam nagyon jó áron lehet hozzájutni a ruhákhoz, most pedig mindenki itt szeretne meggazdagodni a rongyaiból. A normális felső alsóhangon 2-3 ezer forint, ennyiért eszembe nem jutna megvenni, mikor 2 havonta leárazások vannak a boltokban és ugyan ennyiből megveszem az újat és divatosat, postaköltség meg postára futkosás meg utalgatás nélkül. Ja és mik ezek a clickbait hirdetések?? Letöltögetnek instagramos/pinterestes képeket majd a leírásban találkozol vele hogy ja amúgy az első kép illusztráció, a többi képen meg valami gyűrött ízé amit most talált a szekrény aljában. Komolyan mondom hihetetlen. :D Wishről megrendelt 3 dolláros kínai göncöket próbálnak elsózni több ezerért; megjelölik hogy elajándékozás, a leírásban meg "ja amúgy ez 2 ezer a másik meg 5", kozmetikumoknál eladó termékminták, stb, stb..... és csak egy negyed órás böngészést csináltam az imént de rendesen felháborító volt. Persze tisztelet a kivételnek, mert vannak!, csak nagyon nehéz megtalálni őket a sok hulladék hirdetés között..:( Ez az én kedvemet eléggé elveszi az itt vásárlástól. Eladóként egyébként nem volt problémám, persze nekem is fájt a szívem sokszor árun alul adni alig hordott ruhákat, de nem az volt a cél, hogy jelentős plusz bevételt szerezzek... talán illene visszatérni az oldal eredeti funkciójához .. Na ezeket a clickbaiteket már én is néztem...Gondolom így próbálnak meg nézettséget generálni,passz. Én sokkal inkább eladóként vagyok,csak ritkán találok olyat,amibe tényleg beleszeretek és megveszek. Az árakról meg,eladóként gondolom mindenki - mint én is- próbáljuk kihozni a maximumot. Aztán aki tényleg aktívan foglalkozik ezzel,előbb-utóbb úgyis leviszi az árat,ha nem megy el a termék:)
2019 09 07
Én egy kicsit fejleszteném az oldalt (nem tudom kinél lehetne ezt jelezni). Pl. a vaterához hasonló licites dolog jó lenne.
2019 09 22
Sziasztok! Én leginkább vásárlóként használom az oldalt. Nagyon szerettem... igen, múlt időben, mert (nem tudom kinél hogy van), újabban, sőt elég rég óta, sok helyen meg sem nyitja a fotókat, ami nagyon bosszantó! :@ Sokan jelezték már ezt a problémát az üzemeltető felé, de semmi nem történik sajnos... Így érthető a Ti problémátok is, hiszen ha nem látja az ember megnyitva a termékről a fotót, akkor bizony a legritkább esetben születik üzlet. Én sok jó dolgot látok amit szeretnék megvásárolni, de emiatt meghiúsul az üzlet. >:(
2019 12 25
1 2