Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Visszaesett forgalom

Ti nem vettétek észre, hogy a múltkori fiaskó óta visszaesett az oldal forgalma? Mind vásárló, mind eladó terén...
2019 10 09
Eddig is döcögött, változó volt. Nekem 1-1.5 hónapig semmi, most azért sikerült pár üzletet lebonyolítanom. Általában fizetés környékén van több komolyabb érdeklődő, úgy vettem észre.
2019 10 10
De, alig akad 1-2 vevő. Kb 2 hete tudtam eladni egy felsőcsomagot, de előtte is inkább 1-2 csere volt (egyikkel jól meg is szívtam), mint eladás ami történt. Sok a komolytalan érdeklődő, aki rám ír hogy szeretné aztán örökre eltűnik, vagy még esetleg eljutunk addig hogy megadom az adataim utaláshoz és ezután eltűnik, mint szürke szamár a ködben... ezt sose fogom megérteni, hogy mire is jó. Most meg, hogy egy csomó hirdetésemnél nem látszanak a képek, így meg pláne vissza fog esni az érdeklődés, mert egyszerűen nincs arra energiám, hogy újra csináljam. A ruhacsomagjaim persze rendre kitörlik még a fórumról is! (itt kíváncsi vagyok most meddig marad), arra van idejük, de hogy helyrehozzák az oldalt, legalább annyira hogy olyan legyen mint a leállás előtt azzal már nem képesek foglalkozni.
2019 10 10
Én nem vettem észre változást,sőt nekem azóta sokkal több eladásom volt,ezen a héten már vagy 8 ruhát sikerült eladnom. Én is úgy vettem észre,hogy a hónap elején,fizetés környékén sokkal több komoly vevőm akad.
2019 10 10
Szerintem az is benne van, hogy évek óta nem fejlesztettek semmit az oldalon. Nehéz a keresés, bonyolult a feltöltés, stb, egyszerűen nem lehet hatékonyan használni az oldalt. Az 5-10 évvel ezelőtti igényekre lett építve.
2019 10 10
Valószínű igen a sok csaló miatt lehet ez és már senki nem bizik senkiben pedig vannak itt normàlis eladó is!Hát lehetne szürögetni a csalókat és nem a csomagokat illetve az akciókat törölgetni ha igy folytatódik akkor szerintem meghalt ez az oldal sajnos pedig szerettem! > Shop1102: > Köszönjétek a csalóknak,na meg gardróbcsere adminjainak a visszaesett forgalmat!
2019 10 10
Lehetne pl. ruhacsomag kategória, ha már folyton kitörlik, mert igény az van rá... De sok jó ötletet is meg lehetne valósítani az oldalon, biztos sokunknak lenne pár tippje. Nekem is el szokott fogyni a türelmem, hogy több tucat oldalt átnyálazva sem találom azt, amit a keresőbe beírtam, lehetne részletesebb a keresés, több szűrővel. Nem csoda, ha sokan itthagyják az oldalt, vagy a kedvük is elmegy a nézelődéstől. :|
2019 10 10
> lacrymosa: > Lehetne pl. ruhacsomag kategória, ha már folyton kitörlik, mert igény az van rá... De sok jó ötletet is meg lehetne valósítani az oldalon, biztos sokunknak lenne pár tippje. Nekem is el szokott fogyni a türelmem, hogy több tucat oldalt átnyálazva sem találom azt, amit a keresőbe beírtam, lehetne részletesebb a keresés, több szűrővel. Nem csoda, ha sokan itthagyják az oldalt, vagy a kedvük is elmegy a nézelődéstől. :| Ebben az a nagyon bosszantó, hogy egy csomó hiba kijavítása/ötlet megvalósítása még csak olyan nagy erőfeszítést se igényelne, és legalább látnánk, hogy történik valami. De én úgy érzem, hogy az akarat sincs meg a fejlesztésre. A forgalommal kapcsolatban szerintem igazatok van, akár a megtekintések számát, akár a konkrét eladásokat nézem. :S
2019 10 10
Igen igény az lenne rá vevő és eladó oldalról is.Hiszen az eladó eladni jön a ruháit és igy a vevő is sokkal jutányos áron hozzá juthatna tök jó ruhákhoz nem is értem ezt miért nem szabd?!🤷🏼‍♀️Hát a kereső az egy nagy nulla hiába keresek rá egy márkàra az a baj mindenki beír mindent mindenhez ami nem màrkás az is az lesz a keresőbe.Semmi értelme igy ennek.De szerintem nem érdekli őket hogy lehetne egy tényleg jó oldal! > lacrymosa: > Lehetne pl. ruhacsomag kategória, ha már folyton kitörlik, mert igény az van rá... De sok jó ötletet is meg lehetne valósítani az oldalon, biztos sokunknak lenne pár tippje. Nekem is el szokott fogyni a türelmem, hogy több tucat oldalt átnyálazva sem találom azt, amit a keresőbe beírtam, lehetne részletesebb a keresés, több szűrővel. Nem csoda, ha sokan itthagyják az oldalt, vagy a kedvük is elmegy a nézelődéstől. :|
2019 10 10
1. Sajnos a csalók is rontanak a helyzeten, már tényleg senki nem mer vásárolni senkitől, mert ha tiltanak is egy csalót egyből csinál egy új profilt. Miért nem lehet IP cím alapján tiltani? 2. A másik még szerintem ami ront az üzleten, hogy már a foxpost is nagyon drága lett, nem éri meg már a csomagküldés, a legolcsóbb opció a postán maradó levél ha 500 gr alatti, de az is 685 ft. Hiába adok egy pólót mondjuk 500 ft-ért (vagy még olcsóbban), ha a pk több, mint maga a termék. Ezért is próbálnék több mindent csomagban eladni, de adminunk sorra törli, mert valamiért az oldal szabályzata ezt kizárja, ki érti?? Ahogy előttem írták, tényleg nincs meg az akarat a fejlesztésre, sok éve adjuk az ötleteket itt a fórumon, de ezekből egy se hallgattatott meg :s
2019 10 11
Nekem nagyon jól megy
2019 10 15
Én úgy vagyok a fejlesztésekkel, hogy ha egy sima karbantartás majdnem 2 hetet vett igénybe, inkább ne fejlesszenek, mert fél évre leállna az oldal :') Tény, hogy a Gardróbcsere egy tök jó alapkoncepció szerint működik, csak ez a merevség totál lerontja az egészet...én is pártolnám az IP cím alapján történő tiltást, a jobb keresőt, és azt, hogy ruhacsomagot is lehessen eladni. Sokkal jobb lenne, mint pl. a gyerek és baba ruhák kategória. A postaköltséggel is lehet valami, nagyon sajnálom, hogy a fox beadta ezt a drágítást, semmi nem indokolta, viszont a másik oldalról a postának jó húzása volt 500 grammig kitolni a 680-as értékhatárt...
2019 10 19
Nálam vagy fél éve haldoklik ez az oldal...Talán ha havonta 1 dolgot adok el itt,de lehet sokat mondtam. Sajnálom,mert szerettem nagyon,de majdnem teljesen átszoktam már máshova. :(
2019 10 21
En soha semmit nem adtam itt el, pedig tobb honap vipet vettem :D De sok mindenrol lecsusztam, ami jo vetel lett volna. Amiket ajandekba kaptam es olcsobban arulom a bolti arnal, azokon a termekeken latom a legnagyobb erdeklodest. Persze meg senki sem vasarolt mondjuk :(
2019 11 17
2017-ben regisztráltam az oldalra,azóta sajnos 1-2 havonta adok el 1 terméket.Facebook marketplace nekem nem jött be, se nem a többi face eladó csoport.Turis áron árulom a termékeimet,még is van olyan, aki még az 1000Ft-ot is sajnálja,egyik nap kell neki a termék,másik nap nem.
2019 12 08