Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Azt írták utaltak, most nyomuk sincs

Eddig semmi bajom nem volt az oldal felhasználóival, Az utóbbi 3 napban, viszont 4-5 csalóba is futottam, ugyanis akik írtak hogy szeretnének egy ruhadarabot, egyik sem utalt! Kértek számlaszámot, némelyik még azt is mondta hogy már elutalta a pénzt, de a számlámon még semmi változás sincs. Kérlek titeket, egy olyan üzenetnek jobban órülnék hogy,,bocs mégse kell" vagy,,később tudok utalni" mint hogy menjen ez a hazudozás. :)) Miattuk bementem az OTP-be, hogy biztosan az én számlámmal van a baj!! Mert 4-5 utalás sem,,sikerült" gondoltam van valami gond. Alapos felülvizsgálat után közölték, hogy semmi gond nincs, ellenőrizték hogy hibátlanul írtam le az utalási adatokat, nem nálam van a gond. Amikor kértem bizonylatot egyenkênt az utalásról, egy valaki válaszolt, hogy nem tudott elmenni a bankba mert szakadt az eső. Neki most is köszönöm, hogy legalább mêltatott válaszra, bár a mai napra ígérte az utalást, nem tette meg. Miért nem lehet válaszolni? Miért kell hazudozni?
2019 11 14
Sziasztok. Engem is megtalált 2 hitegető.számladzámot kérnek. Megirom Heteket. Napokat. Hítegetnek Nem utalnak. Lenne bennük annyi emberség hogy visszairnak mi történt. Esetleg mégse kérik. Listát. Nevét kéne írni róluk!
2019 11 18
> bagoly77: > Sziasztok. Engem is megtalált 2 hitegető.számladzámot kérnek. Megirom Heteket. Napokat. Hítegetnek Nem utalnak. Lenne bennük annyi emberség hogy visszairnak mi történt. Esetleg mégse kérik. Listát. Nevét kéne írni róluk! szia! hasonlóval találkoztam én is. https://gardrobcsere.hu/forum/t/19665/szamlaszamot-ker-aztan-eltunik itt van még egy oldal, ahol nevek is vannak. engem nem érdekel, nem hivatalos oldalon vagyunk, hivatalos magánügyi adatokat osztunk meg. Én leírom a nevet: Nikol9722 és úgy gondolom kamuprofil, mivel akik neki írtak "poztív" visszajelzéseket, érdekes niki, nikoo, és hasonló kreált nevű profilok voltak, szinén 0 visszajelzéssel :D
2019 11 18
Sokan vannak, akik csak komolytalanul érdeklődnek. Nyilván nem érdekli őket annyira, hogy válaszoljanak utána, hogy bocs, mégse. : /
2019 11 20
Sajnos az utóbbi 2 hétben én is kb 5-6 emberrel találkoztam akik elkérték a számlaszámot hogy utalnak. És azóta se semmi...van aki azt is írta h mindjárt utal :D Van sok pozitivjuk is pedig...most őszintén nem tudom mit csináljak, mert idegesitő, annyit se irnak h bocsi nem kell vagy várjak még, osztogassak ki mindenkinek negativokat? Ti mit csináltok ezekkel a felhasználókkal? Egyáltalán nem a pénz miatt zavar, van ami csak pár száz ftos ruha és csak a helyet foglalja nálam, de a legtöbb ruhára mások is jelentkeztek közben és ők megvették volna lehet akkor már rég el tudtam volna adni a ruhákat...
2019 11 22
> IllesViktoria: > Sajnos az utóbbi 2 hétben én is kb 5-6 emberrel találkoztam akik elkérték a számlaszámot hogy utalnak. És azóta se semmi...van aki azt is írta h mindjárt utal :D > Van sok pozitivjuk is pedig...most őszintén nem tudom mit csináljak, mert idegesitő, annyit se irnak h bocsi nem kell vagy várjak még, osztogassak ki mindenkinek negativokat? Ti mit csináltok ezekkel a felhasználókkal? Egyáltalán nem a pénz miatt zavar, van ami csak pár száz ftos ruha és csak a helyet foglalja nálam, de a legtöbb ruhára mások is jelentkeztek közben és ők megvették volna lehet akkor már rég el tudtam volna adni a ruhákat... Szia! Megértem a dilemmádat, mostanában szinte csak ilyen "vásárlók" írnak nekem is. Én is gondolkodom rajta egy ideje, hogy ilyenkor az eladó részéről mi a korrekt eljárás. Eddig nem adtam negatívot ilyenre és lehet, hogy hiba volt, mert más visszajelzési lehetőségem nincs. Ugyanakkor a negatívot picit túlzásnak érzem, mert tulajdonképpen nem károsított meg, csak elfelejtett szólni, hogy bocsi mégsem kérem. Engem se a pénz zavar, hanem hogy feleslegesen raboljuk egymás idejét.
2019 11 22
> bolgarmelinda: > > IllesViktoria: > > Sajnos az utóbbi 2 hétben én is kb 5-6 emberrel találkoztam akik elkérték a számlaszámot hogy utalnak. És azóta se semmi...van aki azt is írta h mindjárt utal :D > > Van sok pozitivjuk is pedig...most őszintén nem tudom mit csináljak, mert idegesitő, annyit se irnak h bocsi nem kell vagy várjak még, osztogassak ki mindenkinek negativokat? Ti mit csináltok ezekkel a felhasználókkal? Egyáltalán nem a pénz miatt zavar, van ami csak pár száz ftos ruha és csak a helyet foglalja nálam, de a legtöbb ruhára mások is jelentkeztek közben és ők megvették volna lehet akkor már rég el tudtam volna adni a ruhákat... > Szia! > Megértem a dilemmádat, mostanában szinte csak ilyen "vásárlók" írnak nekem is. Én is gondolkodom rajta egy ideje, hogy ilyenkor az eladó részéről mi a korrekt eljárás. Eddig nem adtam negatívot ilyenre és lehet, hogy hiba volt, mert más visszajelzési lehetőségem nincs. Ugyanakkor a negatívot picit túlzásnak érzem, mert tulajdonképpen nem károsított meg, csak elfelejtett szólni, hogy bocsi mégsem kérem. Engem se a pénz zavar, hanem hogy feleslegesen raboljuk egymás idejét. Teljesen egyetértek, pont ez az, hogy nem kárositottak meg végülis, azért nem akarok negativokat osztogatni folyamat, talán azon gondolkodtam h semleges viszajelzést kéne ilyenkor adnom, az végülis nem annyira rossz, de mégis egy jelzés h nem volt korrekt a vevő...
2019 11 23
Eddig fel se tűnt, hogy semlegest is lehet adni :D. Most, hogy már tudom, szerintem ez egy jó ötlet a probléma kezelésére.
2019 11 23
Én meg attól félek, hogy ha valalit semlegessel vagy negatívval értékelek mert sajna van aki az utóbbit is megérdemli, akkor szerintem simán értékelnek ők is egy negatívat bosszúból.. Ezt meg nem lehet elkerülni
2019 11 24
Igen ilyen van, nekem is egy negativom van amit azért kaptam mert én adtam neki, ugyh "mert ő is negativot adott" cimszo alatt kaptam egyet tole...
2019 11 25