Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Vásárló/Érdeklődés hiány

A marketplacere szoktak át az emberek.
2020 04 14
Az a baj,hogy szerintem is a marketplace,jófogás az ami inkább megy, ezt az oldalt alig ismerik annyian... :/
2020 04 16
Ismerik, csak elég sok a csaló, meg már egy felújítás is ráférne az oldalra, úgyhogy sajnos sokan hagyják itt, pedig régebben valahogy jobb, működőképesebb volt.
2020 04 16
Sziasztok!Én konkrétan csak vásárolni szeretnék/szerettem volna itt, eladni nem, de semmit sem sikerült eddig vennem, nem válaszolnak az eladók, nem lehet mérést kérni (tisztelet a kivételnek),4-5 nap múlva írnak vissza,ami azért ,,gond",mert máshol két -három nap alatt is összejön az üzlet, és akkor nálam van már amit vásároltam, postázva is. Jó cuccok lennének itt is, de olyan kicsit, mintha az eladókat nem érdekelné az eladás:(
2020 05 23
Igen, ez előfordul, sajnos vevőként és eladóként is elég sokan akadnak, akik csak "dísznek" vannak fent az oldalon, mert érdemi kommunikációra és gyors üzletelésre képtelenek. De ne add fel, mert vannak azért kivételek is, én is szeretem, ha nem futunk fölösleges köröket, határozottan és gyorsan zajlik az adás-vétel vagy a csere.
2020 05 23
> MoniKiss: > Sziasztok!Én konkrétan csak vásárolni szeretnék/szerettem volna itt, eladni nem, de semmit sem sikerült eddig vennem, nem válaszolnak az eladók, nem lehet mérést kérni (tisztelet a kivételnek),4-5 nap múlva írnak vissza,ami azért ,,gond",mert máshol két -három nap alatt is összejön az üzlet, és akkor nálam van már amit vásároltam, postázva is. Jó cuccok lennének itt is, de olyan kicsit, mintha az eladókat nem érdekelné az eladás:( Én is ezt érzékeltem és érzékelem is. : / Pedig nem az idevele* üzenetekkel szoktam bombázni az Eladókat. Sztem ha valaki 1-2 éve nem jelentkezett be az oldalára,akkor őket valahogyan törölni kellene. Csak egy példa,hogy miért mondom: felrakta a hirdetést (2018-ban) és azóta sem jelentkezett be 😅 erre amúgy utólag jöttem rá,amikor 5 nap után se válaszolt az illető és rá csekkoltam a profiljára... : D
2020 05 24
> lacrymosa: > Igen, ez előfordul, sajnos vevőként és eladóként is elég sokan akadnak, akik csak "dísznek" vannak fent az oldalon, mert érdemi kommunikációra és gyors üzletelésre képtelenek. De ne add fel, mert vannak azért kivételek is, én is szeretem, ha nem futunk fölösleges köröket, határozottan és gyorsan zajlik az adás-vétel vagy a csere. Megerősítésképpen: tényleg vannak kivételek! : ) S szerintem sok múlik a saját hozzáálládoson is. Én pl.piszok pozitívan és türelmesen állok Mindenkihez,legyen az vevő,csere partner vagy eladó. Az embereket nem lehet megváltoztatni,de a hozzájuk való hozzáállásban csak Te tudsz nekik példát mutatni. : )
2020 05 24
> MoniKiss: > Sziasztok!Én konkrétan csak vásárolni szeretnék/szerettem volna itt, eladni nem, de semmit sem sikerült eddig vennem, nem válaszolnak az eladók, nem lehet mérést kérni (tisztelet a kivételnek),4-5 nap múlva írnak vissza,ami azért ,,gond",mert máshol két -három nap alatt is összejön az üzlet, és akkor nálam van már amit vásároltam, postázva is. Jó cuccok lennének itt is, de olyan kicsit, mintha az eladókat nem érdekelné az eladás:( Szia, Ugyanezt tapasztalom én is, be van jelölve vagy 20 ruha kedvencnek, de nem tudom őket megvenni, mert csak várok a válaszra és várok, napokat, heteket, aztán törlöm az üzenetem, nem várok tovább. Sok az olyan hirdetés is, ahol nincs fent kép, gondolom a rendszer tünteti el őket egy idő után.
2020 05 30
A hirdetések felénél én is azt tapasztalom, hogy - vagy az eladó nem jelentkezett be évek óta (nem értem miért nem törlik) - vagy bejelentkezik de nem válaszol - vagy nincs a leírásban semmi centiméteres méret (a konfekcióméret meg nem mond semmit, épp tegnap vettem a C&A-ban magamnak 4 ruhát, mindegyiknek más a mérete, az S-től az XL-ig, pedig én ugyanakkora vagyok) Nálam az lett a megoldás, hogy eleinte voltak bosszankodások a nemválaszolók meg a nemmérők miatt, aztán összejött olyan 8-10 ismeretség, akiknek mindig tetszenek a termékei és mindig jó a mérete, törődnek a vevőikkel, szívesen mérnek, az ízlésünk is hasonló, és azóta mindig ugyanazoktól vásárolok. Nincs mérgelődés, és vannak klassz cuccok. :) Mostanában még egy idegesítő jelenség van itt az oldalon, ami elég sok fotót érint. Az áttekintő nézetben tök jó a fotó, aztán amikor az ember rákattint, csak az icipici kép látszik, a nagy nem. De érdekes módon nem mindenkinél, szerintem akik odafigyelnek a képfeltöltésre, rendszeresen frissítik, azok képei jól jelennek meg. Úgyhogy lehet azért itt vásárolni, csak türelem kell hozzá.
2020 06 04
Krémmánián a kozmetikumokat azért jobban el szokták vinni, mint itt az oldalon. De azért akad itt is rendes adás-vétel, csak győzze kivárni az ember! :') Leginkább cserélnének az utóbbi időben, ahogy észrevettem, bár én vásárlásra és cserére is nyitott vagyok, de hogy megkeresnek cserével, elindul a beszélgetés, majd félúton megakad... ,:) Mire jó ez?
2020 06 04
Jajj én pont az ilyen vevőket keresem 😍😍 őszintén nekem Sokszor nem küldött az oldal e-mailt hogy jött uzenetem... ezért anno be se léptem, bár mostanában nem tapasztalom ezeket csak a csalókat. > MoniKiss: > Sziasztok!Én konkrétan csak vásárolni szeretnék/szerettem volna itt, eladni nem, de semmit sem sikerült eddig vennem, nem válaszolnak az eladók, nem lehet mérést kérni (tisztelet a kivételnek),4-5 nap múlva írnak vissza,ami azért ,,gond",mert máshol két -három nap alatt is összejön az üzlet, és akkor nálam van már amit vásároltam, postázva is. Jó cuccok lennének itt is, de olyan kicsit, mintha az eladókat nem érdekelné az eladás:(
2020 06 10
Sziasztok! Én ugyan még új felhasználó vagyok, de sajnálattal tapasztalom, hogy van olyan ruhám, amire már 100+ megtekintés érkezett, de nem érdeklődött konkrétan utána senki. >:( Ha jön egy új üzenet, rögtön ugrok az email értesítés miatt, de többségében semmi se lesz belőle. Én Facebook Marketplacen is hirdetem a ruhákat, de ott sem sokkal rózsásabb a helyzet, több hitegetővel is találkoztam.. Volt, hogy 3 héten keresztül fel-felbukkant ugyanaz az ember, mindig nagy szavakkal, hogy na hétfőn küldöm a pénzt stb., de természetesen semmi sem lett a dologból.. :|
2020 06 10
Én eladni és venni is próbálok az oldalról termékeket. Vevőként az a tapasztalatom, hogy nagyon sok eladó egyszerűen nem hajlandó válaszolni olyan egyszerű kérdésre sem, mint hogy milyen hosszú a kabát stb... van akinek hónapok óta várom a válaszát, és még annyit se ír, hogy "szia". Sok esetben a meg nem jelenő képek valóban problémát jelentenek, mert látszik, hogy vannak feltöltve képek, csak valamiért rákattintva nem jeleníthetők meg. Szerintem ez valami oldal hiba lehet. A másik, hogy nem lehet eléggé specifikusan szűrni a keresést, nincs opció amivel szűkíthető lenne a találatok száma, és sokszor nincs időm vagy kedvem 150 oldalnyi ruhát megnézegetni, pedig lehet, hogy épp a 149-ediken lenne, amit keresek... Szerintem ezt lehetne fejleszteni az oldalon.
2020 06 13
Nem régen jöttem ide, két cipővel, amik sajnos nagyok. Teljesen újak, kórház miatt nem tudtam őket időben visszaküldeni, nálam ragadtak. Viszont megvettem volna több nadrágot, vagyis érdeklődtem a méretek iránt. Majd megmérik (legalább három hete), van, aki nem is válaszol, de tavaly tette fel a sok ruhát (írta, hogy most egy ideig nem lesz). De az még tavaly volt !!! Talán már nem is él, bocs, de még ez is eszem jutott. Hiába akarnék megvenni valamit, nem kapok választ és ez nem egyszer fordult elő. Most akkor eladni akarnak vagy csak szórakozni ? Jó lenne kötelezővé tenni, hogy a fő méreteket mindig tüntessék fel, akkor sok felesleges irkálástól mentesülnénk. A másik: gyalázatos, hogy nem lehet megnyitni képeket, ahol több is fel van téve. Csak az az egy, ami a hirdetési lapon van, rákattintva a többi kép nem nyílik meg. Csalódtam, pedig eleinte tetszett. A cipőimre csak a többnevű eurós szélhámos írt, azonnal kukába tettem. Nem hiszem, hogy ha valaki 10-20 ruhát hirdet, az nem nézi meg, hogy van-e jelentkező. Pedig e-mailt is kap, úgy tudom. Mérges vagyok.
2020 06 13
> Juditt: > Sziasztok. Hmmm...nincs forgalom, persze hogy nincs: nem jelennek meg a képek, ami a főoldalon nem látszik, csak ha a termékre kattintasz, hogy megnézd. Ott meg semmi. Akkor mit vegyenek a vevő? Aki idetéved, az nem ittragad, hanem fejvesztve menekül, nem akar idegrohamot kapni!,. Az eladók sosem nézik meg "vevőként" a termékeiket, így nem is tudják, hogy nincs kép a hirdetésükben. Főleg, hogy a "nincs időm mérni" eladók vannak többségben, centik nélkül ki vesz meg bármit is...a vevő meg nem levelezni jön ide! Ennyi a titok! A tulajt már rég nem izgatja ez az oldal....ezek szerint:( Na pááá
2020 06 13