Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Vásárló/Érdeklődés hiány

Engem is bosszant a dolog, mert még mindig több száz teljesen újszerű rucim és kiegészítőm van ( vásárlási mánia... ,:) ) , amit el kellene adnom valahol, de úgy tűnik sajnos nem a Gradrób lesz az a hely, ahol ezt megtehetem :( Persze , tudom nyár van, ez amúgy is "uborkaszezon" meg a Kovid se tesz jót, de ettől függetlenül is érzékelem az érdeklődők szinte teljes hiányát :( Át kellene nyergelnem más platformokra, de a Facebook és a többi apróhirdetéses oldal őszintén szólva nem arra lettek kitalálva, hogy valaki több száz apróbb terméket menedzseljen rajtuk... A Gardrób tök jó, átlátható és könnyen kezelhető rendszert nyújtott a csillió ruci és egyéb eladására, és éppenhogycsak egy kicsit kellett volna még "simogatni", hogy tökéletes legyen. Szomorú.
2020 07 27
> lacrymosa: > Úgy vettem észre, hogy leginkább ész nélkül cserélnének (tisztelet a kivételnek), azaz tökre mindegy, mi van kiírva a bemutatkozásban, hogy mit keresek cserére, boldog-boldogtalan megtalál. ,:) > Másik dolog, hogy sok a csaló, ez is elveszi az emberek kedvét az adás-vételtől. > Plusz egekben a posta díja, nem éri meg postázni, pedig sokaknak csak az a lehetőség marad, mert nincs csomagautomata a közelben. > Nagyon ritkán, de sikerül értelmes eladást, vételt vagy cserét bonyolítanom, szerencsére azért akadnak még céltudatos, komoly szándékú emberek, csak sajna egyre kevesebben. :( Teljesen egyetértek. Drága a szállítási költség, sok a csaló...jó lenne, ha lehetne mindenkinek tiltani azt, aki zavarja, zaklatja őt.
2020 08 16
Én sem tudom már lassan mit kezdjek a cuccaimmal, a még zsákban lévőkkel meg már nincs kedvem foglalkozni, vásárolni meg ugyanúgy vásárolok tovább 😕 szal lassan káosz fog uralkodni a lakásban 😃
2020 09 15
Én meg azt nem értem hogy minek vannak fent ha nem valaszolnak mindig elolvasom a bemutatkozasukat de akkor is egy ev mire valaszolnak en azert jottem erre az oldalra hogy cserelgesek bizniszejek mert ruha manias vagyok es szeretek cserelgetni de annak szerintem nincs itt semmi keresni valoja akivel nem lehet normalis komunikaciot lefojtatni !! Es arra varsz hogy valaszoljon vagy hiteget meg ilyenek meg bolondultak az emberek vagy mi es az a kifogasuk hogy "dolgozom sok a gyerek stb akkor minek nekik ez az oldal ?") De kozben meg elerhető de dolgozik meg puja neveles ezzel akarjak lerazni az embert akkor mert nem irja meg hogy nem akar cserelni nem huzni a masikat milett itt tiszta szegyen
2020 09 26
1 2 3 4 5