Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

ÚJ FELHASZNÁLÓ vagyok SEGÍTSÉG

Sziasztok!:) tippeket szeretnék kérni. Illetve mire vigyázzak stb? (Postázás,posta árak)
2020 01 23
Szia! Üdvözlet a Gardróbcserén! Szerintem szépen összeszedted a tudnivalókat a bemutatkozásodban. :) Így remélem minden rendben megy majd. Sikeres Gardróbozást kívánok!
2020 01 24
Nagyon szépen köszönöm!😊
2020 01 24
Szia! Valóban jól leírtál mindent a profilodon, de ne csodálkozz ha nem sokat fogják elolvasni, 10-ből 9 vásárló tuti nem, így majd jönnek a felesleges üzenetek és kérdések. :) Soha ne adj fel addig csomagot amíg nem érkezett meg a számládra az összeg és ha vásárolsz légy körültekintő, mert rengeteg itt a csaló. Olyantól vásárolj akinek sok pozitív visszajelzése van, vagy ha nincs akkor inkább kérj személyes találkozót. Foxpost sokaknak nem megfelelő egyébként, pl nekem se mert nincs a lakóhelyemen automata és elég sokan vannak így, ezért a helyedben meggondolnám, hogy más opció is legyen a csomagküldésre (MPL automata, postán maradó ajánlott levél). Ha szolgáltatást veszel és nem működik (elég gyakori) akkor írj az adminnak, utólag mindig visszakapod a kifizetett szolgáltatást. Biztos van még pár dolog amire érdemes odafigyelni, de most ennyi jutott eszembe. : ) Sok sikert!
2020 01 28