Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Köszönöm a választ...

Jól látom, hogy eltűnt a kommentem a 6. helyről? Pedig nem írtam semmilyen alapelveket sértőt és volt benne (szerintem) egy csomó hasznos ötlet a csalók rendszergazda szintű szűrésére, ami most így ment a kukába :,'( Na mind1 :,'( > OptimistaAdri: > Szerintük: Jól keres az üzemeltető, a GardróbCserén eladók (bárcsak így lenne!) és úgy érzik, mivel szerintük "pénz" van a rendszerben, > meg > adminisztrátor, az garancia, és az üzemeltetőknek nyilván érdekük a hirdetések ellenőrzése, csalók kiszűrése. Erre "valójában nem is éri meg nekik anyagilag" felvetésre, mint rengeteg honlap készítője és üzemeltetője, tudnék reflektálni, de akkor megint instant törlődne a kommentem úgyhogy nem teszem :) Mondjuk úgy , hogy szerintem nem fenyeget senkit anyagi csőd - egyenlőre :) és igen is érdekük a felhasználók "kiszolgálása" és a csalók szűrése, hiszen egy ilyen honlap ugyanúgy szolgáltató szféra, mint mondjuk egy vendéglő. Ha a vendéglőd tele van kiabáló, iszákos vendégekkel, hiába várod hogy jöjjön a gurmézó "nagyonsokatköltő" elit. Itt is így van: ha mindig rossz tapasztalatokat szereznek a fizető felhasználók a sok csaló és sok hiba miatt, előbb-utóbb elmennek máshova. Szerintem ez nem hiányzik senkinek.
2020 02 24
Amúgy a felületességhez visszatérve: Nekem az a kedvenc sztorim amikor valaki 3 helyen felejti el elolvasni a leírást (termékleírásaim!, boltom leírása, sőt a válaszaimba is mindig instant beillesztem - amint levelet kapok ez az első szinte már már köszönés helyett - hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG Foxxal tudok küldeni. Pont a héten futottam bele megint egy olyan vásárlóba, aki húzza, halasztja a személyes átvételt (konkrétan megvárat, el sem jön), majd megírja hogy mégis inkább küldjem POSTÁVAL. Ezen már komolyan nem tudom sírjak - e vagy nevessek. Közben meg egy másik lány már rég elvitte volna a terméket... Egy kezemen meg sem tudom számolni hány ilyen ember volt, aki konkrétan ANYAGI KÁRT okozott azzal, hogy képtelen olvasni pár sort és a szerint jelentkezni. Jó lenne , ha a vásárlók realizálnák, hogy nem "csak" az időnkkel szórakoznak, hanem sokszor a pénzünkkel is. (Jó, jó csalónak enm mondanám de valahol mégis olyan érzés..) Sokan vannak itt, akik nem csak a móka kedvéért árusítanak használt rucikat pl... Én szerencsére nem vagyok a rászoruló kategória , de el tudom képzelni milyen lehet ha mondjuk a gyerek táboroztatása függ attól, hogy valaki csak hiteget, hobbiból írogat, unatkozik vagy valóban szeretne is valamit venni. Amúgy mindenben teljesen egyetértek veletek. Ha mást nem, legalább jól kidühöngtük magunkat. Most jöhet pár hónap csendes őrület megint :')
2020 02 24
Csendes őrület! :') Még nem temetjük, csak siratjuk az oldalt. Vagy hogy is szokták mondani? Sírva vigad a magyar! :')
2020 02 24
> Méhészlány: > Megengedsz egy észrevételt? Lehet azért nincs eladásod, mert csak személyes átvételt vállalsz, így olyan mértékű vásárlótömeget zársz ki, ami lehet már régen széthordta volna a boltot. Köszi Méhészlány. Tudom jót akarsz, de sajnos különleges betegségem van. Miatta nehéz sorban állnom és a rossz meleg tűrésem miatt gyakran rosszul vagyok ha utcáról zárt, melegebb helyre megyek. Nem tudok postázni. És lehetőségem sincs mást megkérni rá. Sajnos én se tudok más GardróbCseréstől postán maradósra rendelni magamnak valamit. Múltkor is nagy szerencsém volt mert a kedves Bagoly77 nevű felhasználó a lakásom közelébe hozta, amit kértem, ugyanis a bajommal tömegközlekednem is nehéz. Arról nem beszélve mikor jobban voltam és még tudtam postára járni elég sok negatív élményem volt a cégről. Felnőtt ember vagyok, ismerem a helyzetem és tudom miért csak a személyes átadást vállalok. Tisztában vagyok vele erről nem tudtál, de bizony van ilyen is. Nem a vevőkkel szórakozom, a helyzetem korlátozott. Viszont a Deák Ferenc tér, Nyugati tér vagy a Blaha, Rákóczi jó nekem, amik igen forgalmas csomópontok. Vidékieknek foglalt állapotot is kiteszek termékre, amíg érte tud jönni, ha kéri- és más ügyei intézésével együtt átveheti a terméket. Szóval aki akar azért elérhet. Remélem nincs harag. Tudom jót akartál és köszönöm a jóindulatod. Kedves KacatCica - nyilván nem fizetős SMS-s hirdetés kiemelős oldalra értettem :) De igen az emberek a pénzükért elvárnak valamit és van, hogy akkor is azt sejtenek mögötte mikor egy ritka betegségről szóló honlap mögött például nincs. Én se úgy vélem adminos, valamennyire fizetős oldalakon ne lehetne ilyen igény, sőt, tényként említettem, hogy van még egyéb oldalakkal szemben is.
2020 02 24
Off: lacrymosa a régi képes a kedvencem, de ez is egyedi és kellemes :) Szép napot!
2020 02 24
> KacatCica: > Pont a héten futottam bele megint egy olyan vásárlóba, aki húzza, halasztja a személyes átvételt (konkrétan megvárat, el sem jön), majd megírja hogy mégis inkább küldjem POSTÁVAL. Ezen már komolyan nem tudom sírjak - e vagy nevessek. Közben meg egy másik lány már rég elvitte volna a terméket... :( Durva.... Sajnálom. Igen bele sem gondolnak, hogy a másik is ember és bosszúság, fáradtság vagy anyagi kár, amit okozhatnak neki. Remélem nem lesz se Neked, se a többi Fórmozónak ilyen tapasztalata!
2020 02 24
> OptimistaAdri: > Off: lacrymosa a régi képes a kedvencem, de ez is egyedi és kellemes :) Szép napot! Viago (Taika Waititi színész/rendező játssza) a Hétköznapi vámpírok filmből :)
2020 02 24
lacrymosa :D Ez jó, akkor nem árulsz fokhagymát és nem törlik a hirdetésed. Azért az ezüstkeresztes ékszer reklámokkal vigyázz! :D
2020 02 25
🙁 Megértelek. Nem komoly érdeklődő, különben várta volna a válaszod vagy kérdezte volna mi a helyzet. Nem telt volna el egy hónap... A telefonálás sem ingyenes, érthető, ha nem vállalod így az adás-vételt....
2020 02 25
> OptimistaAdri: > 🙁 Megértelek. Nem komoly érdeklődő, különben várta volna a válaszod vagy kérdezte volna mi a helyzet. Nem telt volna el egy hónap... A telefonálás sem ingyenes, érthető, ha nem vállalod így az adás-vételt.... Nem volt mit kérdeznie, mert válaszoltam /mindent megírtam neki amit csak tudni lehetett :) Pont ez benne a vicces, hogy ő tűnt el egy hónapra (tehát az én utolsó információimra, sőt még az utána 3 nappal küldött emlékeztető /érdeklődő levelemre sem jött semmi reakció). Majd 1 hónap múlva előkerült és kérte hogy hívjam fel és egyeztessünk. Én meg szépen megkértem, hogy inkább hagyjuk. ( Egyébként, ha nem passzív agresszívan nyit - így ennyi idő elteltével - még esküszöm barátságos is lettem volna, és simán felhívom). Néha komolyan mondom megváltás, ha csak egyszerűen eltűnnek. Szerencsére a legtöbb vásárló nem ilyen. <3
2020 02 25
Bocs, mobilról írok és kis netgodom volt, nem teljesen jól tudtam megfogalmazni: Ha nem írtál volna is kérdezett volna, vagy belép ellenőrizni írtál-e. Egyébként nekem a rendszer pár óra vagy egy nap késéssel azt jelzi ha üzent valaki. Talán ő is kapott ilyet.. Viszont az utolsó optimista sorod gyönyörű, így hát a "legtöbb" nem olyan vásárlóból kívánok Neked. 😉 Amúgy én se szomorkodhatok az eladók közt jó emberekre leltem, akiktől tanultam, jó érzéseket, értékes gondolatokat kaptam. 😉 Nekem már csak ezért megérte a GardróbCsere.
2020 02 25
> OptimistaAdri: > > Méhészlány: > > Megengedsz egy észrevételt? Lehet azért nincs eladásod, mert csak személyes átvételt vállalsz, így olyan mértékű vásárlótömeget zársz ki, ami lehet már régen széthordta volna a boltot. > Köszi Méhészlány. Tudom jót akarsz, de sajnos különleges betegségem van. Miatta nehéz sorban állnom és a rossz meleg tűrésem miatt gyakran rosszul vagyok ha utcáról zárt, melegebb helyre megyek. Nem tudok postázni. És lehetőségem sincs mást megkérni rá. > Sajnos én se tudok más GardróbCseréstől postán maradósra rendelni magamnak valamit. Múltkor is nagy szerencsém volt mert a kedves Bagoly77 nevű felhasználó a lakásom közelébe hozta, amit kértem, ugyanis a bajommal tömegközlekednem is nehéz. > Arról nem beszélve mikor jobban voltam és még tudtam postára járni elég sok negatív élményem volt a cégről. > Felnőtt ember vagyok, ismerem a helyzetem és tudom miért csak a személyes átadást vállalok. Tisztában vagyok vele erről nem tudtál, de bizony van ilyen is. Nem a vevőkkel szórakozom, a helyzetem korlátozott. Viszont a Deák Ferenc tér, Nyugati tér vagy a Blaha, Rákóczi jó nekem, amik igen forgalmas csomópontok. Vidékieknek foglalt állapotot is kiteszek termékre, amíg érte tud jönni, ha kéri- és más ügyei intézésével együtt átveheti a terméket. Szóval aki akar azért elérhet. > Remélem nincs harag. Tudom jót akartál és köszönöm a jóindulatod. > Kedves KacatCica - nyilván nem fizetős SMS-s hirdetés kiemelős oldalra értettem :) De igen az emberek a pénzükért elvárnak valamit és van, hogy akkor is azt sejtenek mögötte mikor egy ritka betegségről szóló honlap mögött például nincs. Én se úgy vélem adminos, valamennyire fizetős oldalakon ne lehetne ilyen igény, sőt, tényként említettem, hogy van még egyéb oldalakkal szemben is. Persze, semmi rosszindulat nem volt a hozzászólásomban, csak felvetettem. Fox postban nem gondolkodsz? Pesten kb minden sarkon van, sorba a lehető legritkább esetben kell, egy csomagot feladni kb 1 perc. :)
2020 02 25
Méhészlány: Nehogy azt hidd, nincs olyan sok a környékünkön. A közelben volt egy postai csomagautomata egy kis téren, de azt is hamar leszerelték. Itt a Bulinegyedben már nem sok helyi lakó van, a bulizók hangoskodásai, szemetelései miatt sokan elköltöztek innen. A VII. kerületben a lakosság zöme idős, nem is használnak ilyen modernebb lehetőségeket, az 1-3 estét maradó turistáknak se kell. A postai automatát, de a parkoló kocsikat, kukákat, házról lelogó kábeleket is megrongálják a részegen randalírozó turisták. Drága így fenntartani az ilyeneket. (Már említettem is valamelyik fórum témában itt.) Továbbá a betegségem miatt a kézügyességem se jó. Csomagolnom is nehéz lenne. Nem is nagyon sok terméket kínálok és a legtöbbje (parfüm, szobor, kis bizsu ékszer) törékeny, nem örülnék se én, se a vevő ha esetleg eltörne. Dobozokat beszerezni se tudnék olyan könnyen, mivel nem nagycsaládban élek nincs sok itthon. A közeli Office Depotban árulnak dobozokat drágán, és ott megint melegben állhatnék sorba. Nem lennék előrébb ha a postát megúszom, de máshol beszedem a rosszullétet. Nekem az is számít, hogy nem kell kiadni a családi bankszámlaszámot, és a személyes átvételnél látja a vevő miről van szó, csalástól vagy utólagos reklamációtól se kell tartanom, vagy csomagkövetést végeznem, feladást bizonygatnom és izgulni a másik megkapje-e. Nem kell attól félnem valaki azzal jelentkezik sérülten kapta, vagy "üresen" a dobozt. Vannak ilyen eladói tapasztalatok említve itt a Fórumon szép számmal. Próbálom úgy csinálni, hogy kevés bosszúsággal járjon nekem és a vevőnek: Ő személyesen megnézheti mit vehet, meg az esetleges kérdéseire személyesen is válaszolok.
2020 02 25
A legtöbb termékem max. 2000 Ft értékű, vagy kevesebbe kerül - sokan erre nem is fizetnének dobozt meg szállítási díjat. Nem érné meg...
2020 02 25
> Amúgy én se szomorkodhatok az eladók közt jó emberekre leltem, akiktől tanultam, jó érzéseket, értékes gondolatokat kaptam. 😉 Nekem már csak ezért megérte a GardróbCsere. Szuper ilyet olvasni <3 Amúgy igen, sokszor dühöngünk itt (mert valljuk be néha azért van mire), de ettől függetlenül szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy rengeteg pozitív tapasztalatot is szereztünk az eladások/ vásárlások során, amiért érdemes itt lenni, folytatni. Én is szívből kívánom, hogy inkább ezek a pozitív élmények gyűljenek a jövőben.
2020 02 26