Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Életem legjobb csere partnere:))))

Most jóéjt lányok megyek alukázni...holnap folyt köv!💖😘
2020 02 29
Szép álmokat csajok! :)
2020 03 01
> lacrymosa: > > janeky: > > budán lakom pár éve, az "elit"hegyen, itt azon röhögök, hogy a 17 évesek vonulnak, mint a nagyasszonyok. jelmezszerűen tökéletes szettekben. reggel a pasik meg olyan illatfelhőt húznak maguk után, hogy rosszul vagyok a reggeli friss levegőn kutyasétáltatás közben. aztán szabadnapjukon sétálnak a suttyó bőrkabátjukban, amiben ők azt gondolják, hogy most nagyon vagányok, közben meg béna, koszos, suttyók benyomását keltik. itt lenézés jár a divatnélküliségért. :D engem mondjuk konkrétan nem is érdekel a divat. mondhatom úgy is, hogy stílusom van. na az meg nem jön be nekik... > Nem követni kell a divatot, hanem kreálni! :) Nekem az a stílusom, hogy nincs stílusom, néhanapján az élettársam hippi jelzővel illet, ami történetesen nem igaz, csak szeretem a különlegesebb, egyedibb holmikat. Pl. mikor mindenki seggvágat kidobós csípőgatyát kezdett hordani, én megköszöntem és hordtam továbbra is a normál derekúakat. > És parfümből szintén mindenevő vagyok, sokféle egymástól teljesen különböző illatot birtoklom, van, hogy az édesebb, púderesebb, meg van, hogy a frissebb, virágosabb, vagy fás, gyümölcsös. Csak azért, mert mondják, hogy ennek, meg annak a parfümje milyen menő, nem fogom megvenni. > Ja, és a "márka", meg a "celeb" kiadás sem jelent garanciát a minőségre, vannak azok a borzalmas matt rúzsok, juj, de trendi, közben krémmánián azért akad, aki megmondja, hogy baromira szárít, meg hogy szinte levakarhatatlan. :') Valahogy így vagyok én is...abszolút nem érdekel mi a divat,legalábbis a mai nem igazán! Ami tetszik és úgy gondolom jól ál azt húzom fel...parfümből os aminek tetszik az illata azt veszem meg!😉
2020 03 01
:) lacrymosa, janeky, Vanilla ezek az egyéniségek jellemzőik :)
2020 03 01
> OptimistaAdri: > :) lacrymosa, janeky, Vanilla ezek az egyéniségek jellemzőik :) Pontosan! ;)
2020 03 09
1 2 3