Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Figyelem! Csaló! Vigyázzatok!

[email protected] - is az ő e-mail címe.
2020 03 30
Nem adathalász, azt akarja, hogy utalj neki 50 eurót, meghamisítja a Credit Europe Bank email címét (ilyen bank nincs is Csehországban), és a nevükben fenyegető leveleket ír tele helyesírási hibával, hogy elvisz az Interpol, ha pár órán belül nem utalsz neki. :') :') :') Szépen jelenteni kell a banknál is. :) De nem hiszem, hogy csinálnak bármit is ez ellen.
2020 03 31
Ha magyartalan magyarsággal írna nekem valaki, az erős gyanakvásra késztetne és inkább nem foglalkoznék vele...
2020 03 31
> ildikosos: > A csaló e-mail cím a következő: [email protected] > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/fd12203eee43d6d5249feb7940f4c490.jpg) Oh! Pont most vizsgáltattam ki az ügyet. Tegnap óta folyamatosan nyomja az emaileket 😬
2020 03 31
> TGabi76: > > ildikosos: > > A csaló e-mail cím a következő: [email protected] > > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/fd12203eee43d6d5249feb7940f4c490.jpg) > Oh! Pont most vizsgáltattam ki az ügyet. Tegnap óta folyamatosan nyomja az emaileket 😬 ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/3fc18a8506c11871d442177eef665222.jpg)
2020 03 31
> GothChristine: > Nem adathalász, azt akarja, hogy utalj neki 50 eurót, meghamisítja a Credit Europe Bank email címét (ilyen bank nincs is Csehországban), és a nevükben fenyegető leveleket ír tele helyesírási hibával, hogy elvisz az Interpol, ha pár órán belül nem utalsz neki. :') :') :') > Szépen jelenteni kell a banknál is. :) De nem hiszem, hogy csinálnak bármit is ez ellen. Ugyanezt nyomta nekem is!😜
2020 03 31
> Kincseskuckó: > Sziasztok, > szombaton engem is megtalált alexcube34 néven. Letiltott felhasználó, mégis tud üzenetet írni ?! Ma kg9679 profillal - szintén letiltott felhasználónév - újra írt, az email cím ugyanaz: [email protected] > Emailben nevet, lakcímet, telefonszámot és teljes körű banki adatokat kér. Nehogy bármit megadjatok neki! Internetes bűnöző egyértelműen. Én megadtam neki jóhiszeműen, a címem is, sajnos. Az állítólagos futárt küldte volna.
2020 03 31
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/e7a6a3b5027b3f2c7a4af7c94dae8c2b.jpg)
2020 03 31
> primavEra: > FIGYELJETEK! > kateg63 = [email protected] > új profilt csinált, miután letiltották (régi profil: gomes123333232) > Általában ugyanaz a szöveg: > Helló, van még ez az elem? válaszoljon az e-mail címen = ([email protected]), és tudassa velem az ár euróban Nekem is írt. Árat kérdezett. Megírtam mennyi az ár. Azt írta vissza angolul,hogy rendben. Küldjem a számlaszámom és a címem. Na ekkor már éreztem sántít a dolog bár előtte is sejtettem hisz olyan dologra kért árajánlatot amit külföldön könnyedén beszerez. Megírtam neki hogy külföldre nem postázom. Azóta nem jelentkezett. Ez vérbeli csaló. Neve Kata Gomes!!
2020 03 31
nekem is ugyanezt csinálta.
2020 03 31
Sziasztok! Én új vagyok itt, úgyhogy csak a rossz előérzetem miatt néztem be ebbe a fórumba. Úgy látom, jól tettem. Engem is betalált [email protected] címmel ez a személy. Gyanús lett az egész ezzel a hiper-szuper gyors ügyintézéssel.. Nagyon agresszíven küldözgeti a bankszámla adatok megszerzésére irányuló üziket. Vigyázzatok vele!
2020 03 31
Sziasztok! Sajnos én is naívan megadtam az adataimat, az első körben, majd miután gyanússá vált az 50 eurós szállítási költség lefújtam az egészet. Erre megkaptam én is az interpol-os kamu emailt ami szerint brutálisan elbánnak majd velem, ha nem teljesítem a feltételeket. Még szerencse, hogy rákerestem az email címére és megtaláltam a fórumot. Köszönöm, hogy megnyugtattatok, hogy nem visz el pár órán belül az interpol. :D
2020 04 01
> ibituba: > Én is így jártam, küldte a megvásárláshoz a banki bizonylatot, hogy arról én küldjem neki vissza az 50€ postai megrendelési díjat.Irtam neki, hogy majd amikor a számlámon lesz az összeg, addig biztos nem! > Kate Gomes <[email protected]> > A profilja: gomes123333232 > Hihetetlen hogy ilyet bárki meg mer csinálni.Nekem Németországot jelöl az email címe, itt a gardrobcserénél Abaliget-t jelölt, vicc mert az pont közel van hozzánk Pécshez :) > Vigyázzatok! ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/78132d45c72b33dfa3e20f82ba04a2f8.jpg) Basszus, én is így jártam. Hiába kérdezem, hogy minek akar plus 60 eurót küldeni, csak annyit válaszol, ha nem utalom a shipping companynak az 50 eurót, akkor nagyon megbüntet a bank.... Mondom neki, én nem kértem, csak a ruha árát, utaljon ő közvetlen a shipping companynak. Merthogy majd az ő fuárcége jön és felveszi a ruhát. Másrészt persze egy fityinget nem kaptam tőle, csak egy olyan papírt, mint te. go54654 - nálam ezzel próbálkozott. Mi bajom lehet? Ugye megadtam a banki adataimat, akkor még nem sejtettem, hogy csaló.
2020 04 01
> TGabi76: > > Kincseskuckó: > > Sziasztok, > > szombaton engem is megtalált alexcube34 néven. Letiltott felhasználó, mégis tud üzenetet írni ?! Ma kg9679 profillal - szintén letiltott felhasználónév - újra írt, az email cím ugyanaz: [email protected] > > Emailben nevet, lakcímet, telefonszámot és teljes körű banki adatokat kér. Nehogy bármit megadjatok neki! Internetes bűnöző egyértelműen. > Én megadtam neki jóhiszeműen, a címem is, sajnos. Az állítólagos futárt küldte volna. Én is, nekem is azt írta, hogy futárt küld a ruháért. Az a banki papír lett gyanús meg hogy küldjek a futárcégnek 50 eurót, merthogy ő annyival többet utalt. Arra nem válaszol, hogy miért nem a futárcégnek fizet közvetlen... Lehet bajunk abból, hogy megadtuk neki a banki adatainkat?
2020 04 01
Nekem is irt már 5 különbözö profilról, ugyanazzal a szöveggel. :(
2020 04 01
1 2 3 4 5 6 7 ... 8