Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Figyelem! Csaló! Vigyázzatok!

Nekem is írogat pár napja, mindig más néven, de nem írtam neki, nagyon gyanús volt.
2020 04 16
Nálam is próbálkozott fenyegetőzött, hogy jogi következménye lesz. Viszont a kamu utalásos hülyeségét elküldtem az igazi credit banknak. Arra próbált rávenni hogy Nigériai valutában utaljak 50 eurot hát persze. :D Egyetlen problémám hogy tudja a lakcímem de hát várom szeretettel Monoron.
2020 04 17
> ibituba: > Én is így jártam, küldte a megvásárláshoz a banki bizonylatot, hogy arról én küldjem neki vissza az 50€ postai megrendelési díjat.Irtam neki, hogy majd amikor a számlámon lesz az összeg, addig biztos nem! > Kate Gomes <[email protected]> > A profilja: gomes123333232 > Hihetetlen hogy ilyet bárki meg mer csinálni.Nekem Németországot jelöl az email címe, itt a gardrobcserénél Abaliget-t jelölt, vicc mert az pont közel van hozzánk Pécshez :) > Vigyázzatok! ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/78132d45c72b33dfa3e20f82ba04a2f8.jpg) Éppen tegnap történt ez velem,és már nem 50 euronál jártunk amikor mondta hogy most meg 150 euro kellene biztosításra:') Mondtam hogy én ezt nem vagyok hajlandó kifizetni,erre érkezett egy fenyegető email a credit europe banktol,miszerint ha nem teszem ami a megállaposban áll(miféle megállapodás?!) akkor bajok lesznek..VIGYÁZZATOK NAGYON!!
2020 04 18
> ZsofiMurai: > Nálam is próbálkozott fenyegetőzött, hogy jogi következménye lesz. Viszont a kamu utalásos hülyeségét elküldtem az igazi credit banknak. Arra próbált rávenni hogy Nigériai valutában utaljak 50 eurot hát persze. :D Egyetlen problémám hogy tudja a lakcímem de hát várom szeretettel Monoron. Ugyanez..szeretettel várom én is!😅 Csak azt az 50 eurot sajnalom amit elkuldtem neki..Nagyon vigyazzatok lanyok!
2020 04 18
sziasztok, nekem is most jött egy ilyen email tőle, szerencsére felismertem a helyzetet, rögtön a hasonló fenti kamu utalási bizonylat után, nem dőltem be a kamu 50 €-nak.. a kérdésem annyi lenne, hogy attól, hogy emailben felvettük a kapcsolatot és megadtam a bankszámlaszámomat korábban utalásra, ebből lehet valami problémánk? most gmailben letiltottam, de aggódom kicsit. köszönettel, V.
2020 04 20
> effike1105: > > ildikosos: > > Sziasztok! > > A mai nap folyamán, közel 10 perce ennek az üzenetnek a megírása előtt vette fel velem a kapcsolatot egy kétes felhasználónévvel rendelkező egyén. > > Alábbiakban befotóztam, hogy arra kért írjak neki e-mailt egy ruhával kapcsolatban... Gyorsan utána néztem az általa megadott e-mail címnek és bődületesen sok csalókat összegyűjtő fórumon volt jelen az általa megadott email cím. > > Például itt: https://www.verbraucherschutz.com/warnungsticker/ebay-kleinanzeigen-betrug-kontakt-per-sms-mit-e-mail-adresse/ > > Arra kérek tehát mindenkit, hogy figyeljetek és semmiképpen se adjatok meg telefonszámot vagy bármi nemű személyes adatot, mert bárki visszaélhet vele! > > Legyetek körültekintőek és igyekezzetek dokumentálni minden olyan vásárlást, ahol felmerül a gyanúja annak, hogy csalással állhattok szemben vagy ha nagyobb a gyanú, akkor jobb ha már az elején TI álltok el a vásárlástól/ eladástól! > Szia. > Engem is betalált. > De vajon mi a célja? hát mindenkitől fejenként 50€ kicsalni
2020 04 20
Sziasztok vigyázzatok happymommal csomo oldalrol irkál negativot ami az ove nekem 7et irt csak mer az egyik cseret le mondtam , csomo negativa van ilyen miatt es mindig masikat csinal és sajat magának irja a jó vissza jelzést !!
2020 04 20
Nekem is már többször írt. Nem válaszoltam. Nem lehet letíltani?
2020 04 25
Te vagy hihetetlen! Hisz megadtad az elérhetőségeidet!!! A századik téma van megnyitva...nem unjátok még? Mit panaszkodtok, mindenki tudja, (már az értelmesebbje) hogy egyértelműen csaló és TI még megadjátok az adataitokat??!! Miért kell neki válaszolni...reménykedtek a nagy "haszonban?" Aki írt neki, az megérdemli és ne trollkodjátok tele a fórumot! Hol van az admin?
2020 04 27
> Juditt: > Te vagy hihetetlen! Hisz megadtad az elérhetőségeidet!!! > A századik téma van megnyitva...nem unjátok még? Mit panaszkodtok, mindenki tudja, (már az értelmesebbje) hogy egyértelműen csaló és TI még megadjátok az adataitokat??!! Miért kell neki válaszolni...reménykedtek a nagy "haszonban?" > Aki írt neki, az megérdemli és ne trollkodjátok tele a fórumot! Hol van az admin? :') :') :') :') No, látom több helyen is jól kiosztottad őket!!! Együtt érzek veled, megnyitom a fórumot, és már a szemem jojózik, annyi téma született ugyanarról a csaló seggfejről (vagy bandáról), már a könyökömön jön ki. Ott a törlés gomb, megnyitás nélkül törölhetné mindenki, oszt jónapot! Ha senki sem reagál rá, reméljük elhúz innét a pics@#a!!
2020 04 29
Nálam folyamatosan jelentkezik de meglátom ezt a szöveget rögtön törlöm!
2020 05 04
Ő: [email protected] engem is megtalált, 2x is ugyanazon a hirdetésemen, de én nem voltam hajlandó emailben írni neki, bűzlött az egész üzenet meg hogy a profilján annyi a rossz visszajelzés. Örülök hogy így döntöttem, sajnos mindenhol vannak ilyen csaló emberek azt tapasztalom :( Örülök hogy vannak ilyen beszélgetések itt, és lehet tudni kiben nem lehet bízni, és kiben igen. Vigyázzatok! :)
2020 05 07
Sziasztok! Nekem is írt megadtam neki sajnos a telefonszámom meg a számlaszámom(bár azokkal nem igazán tud csinálni semmit) . Írtam neki majd ha az összeg nálam van akkor adok max címet...nekem is küldött egy ilyen e-mailt maga a pk lenne 50euro egy 9euros termékre. hagyjuk már :)
2020 05 08
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/b4ea1471f5eb01b8f61166fac703031f.jpg) Sziasztok! Új néven ismét jelen van! Vigyázzatok vele! ☝🏼☝🏼
2020 05 08
Sziasztok! Nem tudom ez a téma mennyire aktuális még, de nálam tegnap jelentkezett ez az illető, ugyanez a profil. 2 üzenetet küldött, de figyelmen kívül hagytam. Letiltani akartam, de nem találtam erre való funkciót. Vigyázzatok vele, ki tudja mi a célja.
2020 05 08
1 2 3 4 5 6 7 8