Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Figyelem! Csaló! Vigyázzatok!

![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/f401c89314f6cec640e0f50063487ccd.jpg) Sziasztok! Folyamatosan jönnek nekem is mostanában az ilyen levelek.
2020 07 15
Igazán lehetne ennyi év után Gls házhoz szállítás opciója a Gardóbcserének.
2020 07 29
Sziasztok! Jelezném, hogy https://gardrobcsere.hu/dorina909-193157 felhasználó nem igazán becsületes, finoman szólva. Három Disney felsőt keresek, jelentkezett is, hogy neki pont megvan az a három. Kértem képet a felsőkről, erre, mint kiderült, a Googleból mentett képeket küldött át. Szerencsére észnél voltam, és a többféle háttér elindította a vezérhangyát, hogy valószínű, kamu az egész. A google képkeresője azonnal feldobta ezeket a képeket a találatokban. Majdnem 5000 ft-om bánta..
2020 08 03
Sziasztok! Olyan létezik, hogyha bankon kívül utalok, akkor valami miatt több napba telik az utalás? Alátámasztva, helyes a számlaszám, küldtem az eladónak róla PDF képernyőképet...ő mégis azt állítja, 3 napja nem érkezett meg a számlájára. Róla van szó: https://gardrobcsere.hu/fendiamanda-182887
2020 08 11
> TGabi76: > > Kincseskuckó: > > Sziasztok, > > szombaton engem is megtalált alexcube34 néven. Letiltott felhasználó, mégis tud üzenetet írni ?! Ma kg9679 profillal - szintén letiltott felhasználónév - újra írt, az email cím ugyanaz: [email protected] > > Emailben nevet, lakcímet, telefonszámot és teljes körű banki adatokat kér. Nehogy bármit megadjatok neki! Internetes bűnöző egyértelműen. > Én megadtam neki jóhiszeműen, a címem is, sajnos. Az állítólagos futárt küldte volna. Sajnos én is bedőltem,még nem találkoztam ilyennel. Nagyon félek mert kiadtam a címem is, remélem nem lesz baj😭😭😭😭😭
2020 09 25
Sziasztok, Lotti1996 felhasználó az én képeimmel hirdet nehogy bedőljetek neki és cserélni szeretne. 3 terméket hirdet ebből 1 az enyém, 1 Michael Kors ezüst zoknicipő. jelentettem az ügyfélszolgálatnak is. köszönöm
2020 10 15
Én is csalóba futottam! A felhasználóneve toth8870 és nigériai valószínűleg. Ne adjatok el neki semmit!
2020 11 11
Kiadtam neki a számom, emailem, házszámom és a bankszámlaszámomat is. Nagyon reménykedek, hogy nem lesz baj..
2020 11 11
> ildikosos: > Sziasztok! > A mai nap folyamán, közel 10 perce ennek az üzenetnek a megírása előtt vette fel velem a kapcsolatot egy kétes felhasználónévvel rendelkező egyén. > Alábbiakban befotóztam, hogy arra kért írjak neki e-mailt egy ruhával kapcsolatban... Gyorsan utána néztem az általa megadott e-mail címnek és bődületesen sok csalókat összegyűjtő fórumon volt jelen az általa megadott email cím. > Például itt: https://www.verbraucherschutz.com/warnungsticker/ebay-kleinanzeigen-betrug-kontakt-per-sms-mit-e-mail-adresse/ > Arra kérek tehát mindenkit, hogy figyeljetek és semmiképpen se adjatok meg telefonszámot vagy bármi nemű személyes adatot, mert bárki visszaélhet vele! > Legyetek körültekintőek és igyekezzetek dokumentálni minden olyan vásárlást, ahol felmerül a gyanúja annak, hogy csalással állhattok szemben vagy ha nagyobb a gyanú, akkor jobb ha már az elején TI álltok el a vásárlástól/ eladástól! bocsanat hogy teged jeloltelek be vasznak. de elso alkalommal forumozok. megtalalt ez az illeto. en elkuldtem a szamlaszamom elso korben majd mikor angolul valaszolt gyanus lett es rakerestem. igy talaltam ratok. kerdes:a szamlaszamommal es nevemmel tud vmit kezdeni? azonnal blokkoltam utana gmailrol es mar az ibant se adtam meg. de idegesit a dolog.
2020 12 16
> eliasanita: > > TGabi76: > > > Kincseskuckó: > > > Sziasztok, > > > szombaton engem is megtalált alexcube34 néven. Letiltott felhasználó, mégis tud üzenetet írni ?! Ma kg9679 profillal - szintén letiltott felhasználónév - újra írt, az email cím ugyanaz: [email protected] > > > Emailben nevet, lakcímet, telefonszámot és teljes körű banki adatokat kér. Nehogy bármit megadjatok neki! Internetes bűnöző egyértelműen. > > Én megadtam neki jóhiszeműen, a címem is, sajnos. Az állítólagos futárt küldte volna. > Sajnos én is bedőltem,még nem találkoztam ilyennel. Nagyon félek mert kiadtam a címem is, remélem nem lesz baj😭😭😭😭😭 most talalt be ,es megadtam neki a szamlaszamom es a nevem. neked ugye nm lett belole bajod?
2020 12 16
![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/10a15545f89cbd2b083a192e9cf9e9e5.jpg)
2020 12 16
> ildikosos: > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/807b81159c478d30af407deacf9740c8.jpg) Sajnos még mindig nem adta fel! Nekem most írt....
2021 03 19
Kezdtem megörülni, hogy van egy új vevőm , de valóban gyanús, hogy mailben kell írnom neki, és hogy egymás után kétszer írt. Nálam ez a profilja: kg559021 :')
2021 03 21
Sziasztok! 2021. 03. 21-én engem is megtalált ez a bűnöző. Belőlem 200 eurót próbált kicsalni. Elég gyorsan átláttam rajta. Kicsit utánanéztem az interneten is a neve és címe alapján. Szomorúan láttam, hogy hányan bedőltek már neki. Most feljelentést készülök tenni ellene a rendőrségen. Viszont ha csak egyedül teszem meg a feljelentést, sajnos semmit nem lesznek hajlandóak foglalkozni vele. Hátráltató tényező, hogy kamu nevet és címet használ az illető. Szeretnék megkérni minden érintettet aki velem együtt hajlandó feljelentést tenni az általunk ismert nevén Kate Gomes/z ellen, hogy szüksége szerint vegye fel velem a kapcsolatot és segíteni fogok neki. email: iammelindavaleria @ gmail.com Kérlek, gyűjtsetek össze minden képernyőképet, minden levelezést dátumra, percre pontosan, az utalási bizonylatokat, amelyek nyomra vezetőek lehetnek. Az hogy milyen bank nevében küldött tranzakciós igazolást stb. Minden esetben részletesen szükséges felvezetni a történteket attól az időponttól, amikor először megjelent Kate Gomes/z-tól üzenet a gardróbcsere.hu-s mailboxotokban. T á j é k o z t a t ó: "Ha bűncselekményt követtek el Ön ellen, haladéktalanul tegyen feljelentést! Ezt megteheti személyesen, bármely hatóság vagy hivatalos személy előtt szóban, illetve személyazonosító adatainak és elérhetőségének feltüntetésével bármely hatóságnak vagy hivatalos személynek címzett írásbeli (e-mailben, levélben) beadványában. Emellett bűncselekmény észlelésével kapcsolatos bejelentését megteheti telefonon, illetve a „Telefontanú” +36-80/555-111 zöld számán. Törekedjen arra, hogy a feljelentés tartalmazza a bűncselekmény részletes leírását, lehetséges bizonyítékait, a látleletet (ha készült) és a tanúk nevét, elérhetőségét (ha ismeri)." Forrás: police.hu
2021 03 23
A feljelentést a sikeresség érdekében két módon, levélben és e-mailben szükséges elküldeni az alábbi címekre ( 1 ) ( 2 ): Budapesti Rendőr-főkapitányság ( 1 ) Posta cím: 1557 Budapest, Pf.: 1 Telefon: 443-5000 ( 2 )E-mail: [email protected]
2021 03 23
1 2 ... 5 6 7 8