Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

(T.BARBARA!!!)Belépési Probléma!

A problémàm hogy nem tudok Belépni a H.Agnéta oldalamra?Most nyitottam egy másikat hogy hátha megtalálom T.Barbarát aki utalt ma nekem megjött róla az sms;de nem tudok belépni;hogy megnézem hova kell Postázni?!Nem tudom hova tudnék írni,mivel 3 e-mail címre is írtam a z oldal kezelőjének,de semmi válasz!Valaki tud ebben segíteni??? Tanácstalan vagyok?,más nem hétfőn bemegyek a bankba és visszautalom a pénzt! Ha valaki járt már így jeleztem! Előre is köszönöm
2020 04 03
Szia! Tegnap én sem tudtam bejelentkezni, írtam több email címre is, de nem jött válasz. Meglepő módon ma érkezett válasz a Facebook oldalukról, ahol nagyon gyorsan megoldották a problémát és máris vissza tudtam jeletkezni. Írj nekik te is, ha még mindig fenn áll a probléma. https://www.facebook.com/gardrobcserehu-1439088502987399/
2020 04 04
Szia! neked mi a problema, mit ir ki miért nem tudsz bejelentkezni? Én sem tudok tegnap óta, 2 profilom van és egyikbe sem. Aztírja ki: hibas felhasznalonev vagy jelszo Pedig nem lehet hibas, kértem jelszo emlekeztetot is és azzal sem enged.
2020 04 04
Ugyanezt írta. Ítjatok a facebookos Gcs oldalon, gyorsan megoldják.
2020 04 04
Én nekem megoldódott,én itt írtam a(beszélgetések)-nél üzit az AdminGCS-nek és tegnap este óta jó!
2020 04 05