Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

NE VÁLASZOLJATOK A GAGYI MAGYARSÁGGAL ÍRÓ PROFILOKNAK!!!

Jófosáson is van tiltógomb, ott is vannak olyan "komoly" érdeklődők, hogy inkább sose szeretnék tőlük több üzenetet kapni...
2020 06 03
Naponta jönnek az újabb bosszús hozzászólások a fórumra emiatt, pedig egyáltalán nem kellene vele foglalkozni. Töröljétek akárhányszor ír, és ennyi!!!
2020 09 09
Enyje, enyje, hát nem szerettek olvasni? Van, aki minden adatot kiadott ennek a borzasztó megfogalmazású leveleket küldözgető profilnak, meg egyáltalán foglalkozik vele akárki is! ,:( Töröljétek az üziket, nézzétek levegőnek! Ennyire ne kelljen már a pénz, hogy jó biznisz reményében egy full kamugyanús valakinek bedőljetek!
2020 11 20
> timkoo: > Nekem kot909, kot983, kot8044 neveken írt, az egyik profilt már le is tiltották. Ez valami automata ami gyártja a profilokat és google translate szintű üzeneteket küld mindenkinek? Szia ez nekem is írt de most más néven írja ugyanazt lehúzos oldal ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/667bc5caf1956c3491985cef6811f0f2.jpg)
2020 12 27
Csak tegnap 2x10 darab üzenet jött tőle, első körben is 10, ugyanabban a percben, majd úgy 1 óra múlva a következő adag. Na, nem elég, hogy röhögnöm kell, olyan a megfogalmazás, de hogy ezt valaki bevegye... mi van az emberekkel? Automatikusan törölni kell és kész! Senki, de senki se válaszoljon neki. Eleinte még írtam negatív visszajelzést a kamuprofilra, ahonnét küldözgette sorra az ilyen gúgli fordítós szöveget, de minek... Semmi értelme, új és új profilokkal tud "támadni", a legjobb megoldás a hallgatás, azaz senki se lépjen kapcsolatba vele!
2021 01 08
Nem kell rá reagálni, csak törölni az üzenetet. Ilyen egyszerű. Nem éri meg mérgelődni. Sajnos az oldal működése minősíthetetlen, szerintem már egyáltalán nem mutatja a fejlődés irányát. A megoldás a paypal fizetési számla lenne, azon keresztül még a pénzed is visszakérheted, ha jogos reklamációd merülne fel. Új alkalmazás érkezik gardróbom.hu néven hamarosan, oda át kell cuccolni. 😁 jó alternatívának ígérkezik, instán már fenn van, ott lehet követni az eseményeket.
2021 01 10
Sajna továbbra is küldözgeti az automatikus leveleit, akár 10et is egyszerre! Kérlek, töröljétek, ne válaszoljatok neki!!!!
2021 01 21
A legújabb a Beccky8743 ma kaptam tőle 4 levelet és értelmetlenséggel. Természetesen. Töröltem azonnal és kértem az admin törlését. Habár én eléggé hiányolom, hogy MI is törölhessük az ilyen csalókat! Felháborító!
2021 01 31
A napokban regisztráltam az oldalra és ma volt szerencsém nekem is egy ilyen csalóhoz kotjulja1. És sajnos voltam olyan hülye is, hogy válaszoltam neki. Gyanús volt az angol nyelvű üzenet ezért kicsit nyomoztam utána. Elég ijesztő amit írtok, hogy ennyi csaló van és nem lehet ellenük semmit tenni :(
2021 02 19
Kot2551 Kott432 az alig pár órája feltöltött összes ruhámat kéri, írtam neki,hogy komolyan érdekli, erre egy angol e-mail jött :(
2021 08 31
ÚJ!!! Julija1 néven
2021 09 03
Már cseh üzik is jöhetnek?! :( toth3328 Zajímalo by mě, kolik na to máte času a také bych rád věděl nejlepší cenu. Očekáváme Vaši odpověď. pouze ([email protected]).
2021 12 10
1 2 3