Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Becky7Luk ZAKLATÓ!! ADMIN. Kb 15-en kérjük (eddig) TÖRÖLD! TÖRÖLD! TÖRÖLD! TÖRÖLD!

Zaklató, kérjük törölni! köszi
2020 05 30
Ha lenne tiltás nálunk,mi is tudnánk azonnal magunktól tiltani,mindent megoldana.
2020 05 30
Évek óta kérjük a tiltógombot, jelentésgombot, keresésnél több szűrési lehetőséget... Nem igen foglalkoznak ilyesmivel a szerkesztők.
2020 05 30
A szerinte nem ide illő tételeket tudja törölgetni (már akiét persze!), de ez ugye annyira nem fontos.... :s :s :s
2020 05 30
Már nagyon unom 😒 😒 https❓/gardrobcsere.hu/beckylu766-189462
2020 05 30
Engem is zaklat! Zárják ki de azonnal!
2020 05 30
eddig csak akkor írt, egyszer, ha feltöltöttem egy új tételt, de ma 5 üzenetet kaptam ugyanazzal kapcsolatban. és egyre rosszabb.
2020 05 30
2 napon belül 2 felhasználóról is írt ez a csaló, legalább 6 üzenetet. Elképesztően zavaró, már zaklatásba megy át a dolog , miért nem lehet megoldani hogy le legyen tiltva?
2020 06 01
A gardrobcsere.hu nem felelős az oldal felhasználói által közétett információkért és az általuk közzétett tartalmakért. ezt írták! Lehet hogy csoportosan át kellene vonulni egy másik oldalra és tennének valamit!
2020 06 02
Csak hogy mennyire veszik még komolyan az oldalt az üzemeltetők.. Nekem pár nap után válaszoltak face-en arra, hogy ugyan miért nincs az ilyenek ellen tiltó gomb, először valahogy nem értette a kérdést, biztos túl hosszan fogalmaztam, és azt mondta, hogy sokan jelezték, tiltogatnak, de más ip cím van folyton, stb. Feljelenteni meg a falhasználóknak kell.. Köszi! A következő üzenetemre már válaszolt, hogy tiltó gomb biztonsági okokból nincs! Nem fejtette ki.. Nem tudom elképzelni, hogy így lenne. Szerintem csupán nem éri meg foglalkozni vele.. Ennyit erről..
2020 06 03
Sziasztok igazából nem annyira ehhez a témához tartozik de nem tudom hova írjam le. Cserháti Anett néven fut az emberünk, érdeklődött, hogy nincsen-e szakadt rossz állapotú cipőm ,,fesztiválos". Küldtem neki elég sok képet külön megemlítette legyen benne a lábam. Már ekkor gyanús lett, ezek után átszeretett volna menni face-re és ekkora esett le nekem mit is szeretne és nemet mondtam. Megkérdeztem mit szeretnél még tudni a cipőről mire azt válaszolta, ő csak a használt zoknimat szeretné 3000-ért megvenni. Nekem ekkor lett elegem. Eléggé szomorú, hogy egy ilyen platformon is ilyenekbe botlik az ember. Remélem olvassa ezt egy admin és intézkedik!!!!!!
2020 06 03
> jekenpetra2: > Sziasztok igazából nem annyira ehhez a témához tartozik de nem tudom hova írjam le. > Cserháti Anett néven fut az emberünk, érdeklődött, hogy nincsen-e szakadt rossz állapotú cipőm ,,fesztiválos". > Küldtem neki elég sok képet külön megemlítette legyen benne a lábam. Már ekkor gyanús lett, ezek után átszeretett volna menni face-re és ekkora esett le nekem mit is szeretne és nemet mondtam. > Megkérdeztem mit szeretnél még tudni a cipőről mire azt válaszolta, ő csak a használt zoknimat szeretné 3000-ért megvenni. > Nekem ekkor lett elegem. > Eléggé szomorú, hogy egy ilyen platformon is ilyenekbe botlik az ember. > Remélem olvassa ezt egy admin és intézkedik!!!!!! Sajnos beteg férfiak már itt is jelen vannak elég rég óta nem csak más oldalakon! Nem kell válaszólni onnantól hogy gyanussá válik és többet akar mint ami iránt érdeklődött elméletileg! Hamar ki lehet szűrni őket ha odafigyel az ember!😉
2020 06 03
Új profil: beckyluk ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/9b40fba73b235bd406c61453287b9088.jpg)
2020 06 09