Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Sok jó értékelés, mégis hibás termék

Sziasztok! Előfordult már veletek olyan, hogy egy eladónak 20 vagy több jó értékelése volt és mégis hibás terméket küldött? Köszi előre is a válaszokat!
2020 06 02
> Evelina8: > Sziasztok! > Előfordult már veletek olyan, hogy egy eladónak 20 vagy több jó értékelése volt és mégis hibás terméket küldött? > Köszi előre is a válaszokat! Szia Velem előfordúlt nem 1-szer de nem volt annyira vészes így soha nem vágtam a fejükhöz vagy bántottam őket! Max itthon páromnak jegyeztem meg hogy van itt azért a hibátlan terméken 1 kis bibi!😂😆 Szerencsére azért olyan nem volt amit ne tudtam volna használni vagy javítani mert annyira sz.r volt!😆
2020 06 02
Köszi a választ. :) Én ma olyan terméket kaptam hogy egyszerűen használhatatlan. Ezentúl sokkal óvatosabb leszek. Elkérem az eladó telefonszámat is facebookjat, hogy jobban lekovetheto legyen.
2020 06 02
> Evelina8: > Köszi a választ. :) > Én ma olyan terméket kaptam hogy egyszerűen használhatatlan. Ezentúl sokkal óvatosabb leszek. Elkérem az eladó telefonszámat is facebookjat, hogy jobban lekovetheto legyen. Jézusom.😢 Ez azért rohadtúl nem oké főleg ha sok + visszajelzése van.😡 Én így nem jártam még. Nem tudom milyen eladó lehet ez?! Próbálj ezentúl jobban oda figyelni.😊 Több képet kérni,hibáról kérdezni stb. Hátha nem futsz bele többet ilyenbe.😊
2020 06 02
Igen mostantól sokkal jobban odafigyelek. Több képet fogok kérni. Köszi a tanácsokat. :)
2020 06 02
> Evelina8: > Igen mostantól sokkal jobban odafigyelek. Több képet fogok kérni. Köszi a tanácsokat. :) Hát igazán nincs mit!😀😊 Ezentúl szerencsés vásárlást és cserét kívánok!😊❤
2020 06 02
Jaj, én is belefutottam hibás cipőbe, amit nem jelzett felém az illető, és a képeken sem látszott úgy, hogy hibás lenne. Igen, rá kell kérdezni, és kérni kell több képet. Előfordul, de szerencsére ritkán.
2020 06 02
> Vanilla: > > Evelina8: > > Igen mostantól sokkal jobban odafigyelek. Több képet fogok kérni. Köszi a tanácsokat. :) > Hát igazán nincs mit!😀😊 > Ezentúl szerencsés vásárlást és cserét kívánok!😊❤ Nagyon szépen köszönöm 😊❤️ viszont kívánom
2020 06 03
> lacrymosa: > Jaj, én is belefutottam hibás cipőbe, amit nem jelzett felém az illető, és a képeken sem látszott úgy, hogy hibás lenne. Igen, rá kell kérdezni, és kérni kell több képet. Előfordul, de szerencsére ritkán. Akkor ezek szerint ez nem egyedi eset. Csak tényleg az a legszomorubb hogy 2 terméket kaptam és az egyik használhatatlan. :( dehat ezekből tanul az ember.
2020 06 03
Én cserénél jártam így sajnos 40 körül volt a pozitívja és hibátlan termékként árulta a ruhát. Mikor megkaptam a csomagot megírtam hogy nem írnék visszajelzést mivel hibátlan terméket vártam, erre több helyen lyukas ruhát kaptam, így csalódott vagyok, erre még nekiállt feljebb.... hogy az övé márkásabb volt és engedett 500 ft-ot így is (ugye a kiírt ár különbözete).... ja és ő keresett ám meg cserére, nem igazán akartam cserélni de belementem hogy legalább olyan dolgom legyen amit talán hordok is....csak sajnos nem így lett. Gyerekes módon viselkedett, törölte a pozitív visszajelzést amit adott nekem, és még a mai napig bocsánatot sem kért nem hogy esetleg "kártérítést" kaptam volna valamilyen formában. :(
2020 06 03
Azt a mindenit. Szomorúan hallom hogy másokkal is megesett már. Mostantól jól meg kell fontolni hogy az ember vásároljon e interneten ismeretlentől. :(
2020 06 03
Sajnos elofordulhat, hoggy az elado se vette eszre. En jartam ugy, megvettem a kabatot amit hibatlannak hirdetett es amikor atvettem lattam hogy elvan szakadva a honaljanal. Irtam neki, fotoztam es o vissza kuldte az arat en meg a kabatot. Vannak pozitiv csalodasok is ilyen teren 😊
2020 06 04
> CzinglerA: > Sajnos elofordulhat, hoggy az elado se vette eszre. > En jartam ugy, megvettem a kabatot amit hibatlannak hirdetett es amikor atvettem lattam hogy elvan szakadva a honaljanal. Irtam neki, fotoztam es o vissza kuldte az arat en meg a kabatot. > Vannak pozitiv csalodasok is ilyen teren 😊 Dejó hogy vannak pozitív esetek is. Jó ilyet olvasni.😊
2020 06 04
Velem ez az első és egyben utolsó itteni cserémmel történt meg. Egy újszerű ruhámra cserére jelentkezett egy lány, láttam, hogy sok pozitív visszajelzése van ezért ki is néztem nála egy újszerűként hirdetett egyszerűbb felsőt. Én még ajándék ruhadarabot is adtam neki , mert az ő ruhadarabja "márkásabb" volt ezért úgy éreztem így lesz korrekt a csere, meg jó érzés volt adni (nagyon szerette volna a másik ruhadarabot is) Erre kaptam egy ultra-durva sprődre összeállt (szerintem magas hőfokon kimosott, vagy szárítógépezett) gyapjú tartalmú, ultrabolyhos felsőt, aminek a fény felé tartva full felhős volt az anyaga ÉS volt egy 10! cm-es szakadás a hónaljánál, amit teljesen kizárt, hogy nem vett észre (ez még varrható lett volna ,de maga a felső anyaga miatt teljesen kuka volt, törlőrongynak is használhatatlan, a macskáim alatt különb dolgok vannak). Csomagolásból ment egyből a kukába... Iszonyatosan éreztem magam, akkor fogadtam meg, hogy csere soha többet (régebbről , máshonnan is voltak már rossz tapasztalataim, de ez tette fel az i-re a pontot) . Naiv voltam, hogy nem kértem több képet, habár elég pixeles kép volt fent a felsőről, de úgy gondoltam sok-tizen plusz visszajelzés nem hazudhat.. hát tévedtem :) Ha most vásárolnék éles közeli képek nélkül tutira nem vennék semmit.. Mondjuk ez sem garancia mert kaptam már büdös dohos/cigiszagú dolgokat is amik amúgy képen makulátlanok voltak...
2020 06 04
Fujj, a büdös ruha... ,:) Ugye sajnos képen a szag nem jön át :') Én babaruhákkal szívtam egyszer nagyot, jófosáson vettem az első fiam születése előtt egy kisebb ruhacsomagot, és nemhogy büdösek voltak, mint állat, de elég retkesek is, hát a pofám égne, ha így küldenék bárkinek is ruhát! ,:) Szerencsére egy mosás kihozta a piszkot és a szagokat is. Valamint vaterán nyertem pár száz forintért egy igazán különleges, egyedi felsőt, ami sajnos szó szerint cigi és húgyszagú volt, valamint sárgás foltok is voltak rajta ,:( (amúgy kicsit terep minta szerű volt az anyaga). Na, azt fél napig áztattam, mire kimostam, szerencsére kijöttek a foltok, és a bagószag, és mivel vadiújnak hirdette, ugyan negatívat nem adtam rá, de megírtam, hogy köszönő viszonyban sincs a leírással és a feltöltött képekkel a ruha...
2020 06 04
1 2