Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Sok jó értékelés, mégis hibás termék

> lacrymosa: > Fujj, a büdös ruha... ,:) Ugye sajnos képen a szag nem jön át :') Én babaruhákkal szívtam egyszer nagyot, jófosáson vettem az első fiam születése előtt egy kisebb ruhacsomagot, és nemhogy büdösek voltak, mint állat, de elég retkesek is, hát a pofám égne, ha így küldenék bárkinek is ruhát! ,:) Szerencsére egy mosás kihozta a piszkot és a szagokat is. > Valamint vaterán nyertem pár száz forintért egy igazán különleges, egyedi felsőt, ami sajnos szó szerint cigi és húgyszagú volt, valamint sárgás foltok is voltak rajta ,:( (amúgy kicsit terep minta szerű volt az anyaga). Na, azt fél napig áztattam, mire kimostam, szerencsére kijöttek a foltok, és a bagószag, és mivel vadiújnak hirdette, ugyan negatívat nem adtam rá, de megírtam, hogy köszönő viszonyban sincs a leírással és a feltöltött képekkel a ruha... Ááá pfujjjj😆😆😆😆😆😆 El tudom képzelni milyen helyről származtak a gyerek ruhák meg a felső!😕😬
2020 06 05
> KacatCica: > Velem ez az első és egyben utolsó itteni cserémmel történt meg. Egy újszerű ruhámra cserére jelentkezett egy lány, láttam, hogy sok pozitív visszajelzése van ezért ki is néztem nála egy újszerűként hirdetett egyszerűbb felsőt. Én még ajándék ruhadarabot is adtam neki , mert az ő ruhadarabja "márkásabb" volt ezért úgy éreztem így lesz korrekt a csere, meg jó érzés volt adni (nagyon szerette volna a másik ruhadarabot is) > Erre kaptam egy ultra-durva sprődre összeállt (szerintem magas hőfokon kimosott, vagy szárítógépezett) gyapjú tartalmú, ultrabolyhos felsőt, aminek a fény felé tartva full felhős volt az anyaga ÉS volt egy 10! cm-es szakadás a hónaljánál, amit teljesen kizárt, hogy nem vett észre (ez még varrható lett volna ,de maga a felső anyaga miatt teljesen kuka volt, törlőrongynak is használhatatlan, a macskáim alatt különb dolgok vannak). Csomagolásból ment egyből a kukába... Iszonyatosan éreztem magam, akkor fogadtam meg, hogy csere soha többet (régebbről , máshonnan is voltak már rossz tapasztalataim, de ez tette fel az i-re a pontot) . > Naiv voltam, hogy nem kértem több képet, habár elég pixeles kép volt fent a felsőről, de úgy gondoltam sok-tizen plusz visszajelzés nem hazudhat.. hát tévedtem :) Ha most vásárolnék éles közeli képek nélkül tutira nem vennék semmit.. Mondjuk ez sem garancia mert kaptam már büdös dohos/cigiszagú dolgokat is amik amúgy képen makulátlanok voltak... Hát ennyi negatív tapasztalat után nem csodálom hogy nem cserélsz!😢
2020 06 05
> Ááá pfujjjj😆😆😆😆😆😆 > El tudom képzelni milyen helyről származtak a gyerek ruhák meg a felső!😕😬 Ugye a képen egyáltalán olyanok voltak, amilyen állapotban megérkeztek... ,:) Egy könyveket nem tisztelő, igénytelenebb srác jófosáson képes volt egy könyvet úgy feladni nekem foxpost automatába, hogy nem csomagolta be, és a futár jobb híján a borító hátuljára ragasztotta a címiratot. ,:( Szerintetek? Jól leszidtam, és kérdeztem, hogy ezek szerint ha levelet ad fel, azt se teszi borítékba?? Irtó gáz némelyik emberke felfogása!
2020 06 05
> lacrymosa: > > Ááá pfujjjj😆😆😆😆😆😆 > > El tudom képzelni milyen helyről származtak a gyerek ruhák meg a felső!😕😬 > Ugye a képen egyáltalán olyanok voltak, amilyen állapotban megérkeztek... ,:) > Egy könyveket nem tisztelő, igénytelenebb srác jófosáson képes volt egy könyvet úgy feladni nekem foxpost automatába, hogy nem csomagolta be, és a futár jobb híján a borító hátuljára ragasztotta a címiratot. ,:( Szerintetek? Jól leszidtam, és kérdeztem, hogy ezek szerint ha levelet ad fel, azt se teszi borítékba?? Irtó gáz némelyik emberke felfogása! Hát gondolom hogy a képeken más volt mert akkor meg se vetted volna!😆 Úristen tényleg simán be...zta az automatába?😕😬😥 Jézus isten mik vannak!😂😂😂😂😆😆😆😆
2020 06 05
> KacatCica: > Velem ez az első és egyben utolsó itteni cserémmel történt meg. Egy újszerű ruhámra cserére jelentkezett egy lány, láttam, hogy sok pozitív visszajelzése van ezért ki is néztem nála egy újszerűként hirdetett egyszerűbb felsőt. Én még ajándék ruhadarabot is adtam neki , mert az ő ruhadarabja "márkásabb" volt ezért úgy éreztem így lesz korrekt a csere, meg jó érzés volt adni (nagyon szerette volna a másik ruhadarabot is) > Erre kaptam egy ultra-durva sprődre összeállt (szerintem magas hőfokon kimosott, vagy szárítógépezett) gyapjú tartalmú, ultrabolyhos felsőt, aminek a fény felé tartva full felhős volt az anyaga ÉS volt egy 10! cm-es szakadás a hónaljánál, amit teljesen kizárt, hogy nem vett észre (ez még varrható lett volna ,de maga a felső anyaga miatt teljesen kuka volt, törlőrongynak is használhatatlan, a macskáim alatt különb dolgok vannak). Csomagolásból ment egyből a kukába... Iszonyatosan éreztem magam, akkor fogadtam meg, hogy csere soha többet (régebbről , máshonnan is voltak már rossz tapasztalataim, de ez tette fel az i-re a pontot) . > Naiv voltam, hogy nem kértem több képet, habár elég pixeles kép volt fent a felsőről, de úgy gondoltam sok-tizen plusz visszajelzés nem hazudhat.. hát tévedtem :) Ha most vásárolnék éles közeli képek nélkül tutira nem vennék semmit.. Mondjuk ez sem garancia mert kaptam már büdös dohos/cigiszagú dolgokat is amik amúgy képen makulátlanok voltak... Igen magunkból indulunk ki. Például sose küldenek rossz minőségű ruhát, mert nem örülnék neki én se ha én kapnám meg hibásan. Az a baj, hogy más ember nem igy gondolkodik. Hanem pénzzé akarja tenni a selejtes ruháit vagy táskáit, cipőit. Remélem azért az említett eset után már neked sem volt többé rossz tapasztalatod.😊
2020 06 05
> KacatCica: > Velem ez az első és egyben utolsó itteni cserémmel történt meg. Egy újszerű ruhámra cserére jelentkezett egy lány, láttam, hogy sok pozitív visszajelzése van ezért ki is néztem nála egy újszerűként hirdetett egyszerűbb felsőt. Én még ajándék ruhadarabot is adtam neki , mert az ő ruhadarabja "márkásabb" volt ezért úgy éreztem így lesz korrekt a csere, meg jó érzés volt adni (nagyon szerette volna a másik ruhadarabot is) > Erre kaptam egy ultra-durva sprődre összeállt (szerintem magas hőfokon kimosott, vagy szárítógépezett) gyapjú tartalmú, ultrabolyhos felsőt, aminek a fény felé tartva full felhős volt az anyaga ÉS volt egy 10! cm-es szakadás a hónaljánál, amit teljesen kizárt, hogy nem vett észre (ez még varrható lett volna ,de maga a felső anyaga miatt teljesen kuka volt, törlőrongynak is használhatatlan, a macskáim alatt különb dolgok vannak). Csomagolásból ment egyből a kukába... Iszonyatosan éreztem magam, akkor fogadtam meg, hogy csere soha többet (régebbről , máshonnan is voltak már rossz tapasztalataim, de ez tette fel az i-re a pontot) . > Naiv voltam, hogy nem kértem több képet, habár elég pixeles kép volt fent a felsőről, de úgy gondoltam sok-tizen plusz visszajelzés nem hazudhat.. hát tévedtem :) Ha most vásárolnék éles közeli képek nélkül tutira nem vennék semmit.. Mondjuk ez sem garancia mert kaptam már büdös dohos/cigiszagú dolgokat is amik amúgy képen makulátlanok voltak... Cigi szagú kabátot én is kaptam már. Ha valaki cigizik az nem gond, de az legyen a minimum, hogy más embernek ha elkuldi, előtte mossa ki meg rakja ki szellőzni pár napra a levegőre.
2020 06 05
Moha123 nevű felhasználóval vigyázzatok. Miatta írtam. Azt állítja a postán biztos kibontották a csomagot. De olyan szörnyű állapotban van a két táska amit rendeltem, hogy egy jó minőségű táska sose nézne ki így. Ráadásul foltos is volt és kopott is. A folt biztosan már régi és a kopás is rajta volt csak sajnos a képeken amit kirakott nem figyeltem. Legyetek óvatosak!!!! ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/9c0366afb8f88f14439744e42009d811.jpg) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/ef4ddc93a0a50e244f29eebfea9f6eef.jpg)
2020 06 06
1 2