Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Ötlet a spammerek megállítására

én is kaptam már párat de én csak fogom és törlöm őket :)
2020 07 16
> KacatCica: > > Meow12: > > Szia, > > Nekem 50mp-1p alatt küld napi 4-5db üzenetet. > > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/57f8bf74c351d72850f8a500ea74a730.jpg) > Igen, sajnos velem is pont ugyanez volt :@ ebből is gondolom, hogy valójában valami "okos" robot lehet, nem ember. lehet hogy ember regisztrál , de utána szerintem valami automatizált program küldi az üzeneteket, előre beállított tartalommal, valószínűleg a nemrég feltöltött termék oldalon pásztáz végig felhasználókat (áldozatokat) keresve vagy a fene se tudja. Erre én csak annyit reagálnék, hogy nekem pár hete abszolúte a semmiből, egy régebb óta fent lévő hirdetésemre okádott oda egy ilyen sablont, még meg is lepődtem, mert előtte és pl. tegnap is valóban csak az újakra tolta... Marhára irritáló, már a legelső alkalommal is rámentem a profiljára válasz helyett, pedig akkor még egész értelmes dolgot írt, de hogy miért gondolja, hogy a jelenlegi értelmetlen, magyartalan sallangokkal ő majd behúz valakit... 😂 Egyébként szuper, hogy felvetetted az ötletet, bár valahogy applikálná az oldal üzemeltetője. De talán a captcha volna a legegyszerűbb minden elküldött üzenet előtt, csak amiatt meg sok ártatlan ember is bosszankodna egy idő után.
2020 09 06
1 2