Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Csalók ,csalók,csalók!!!

Sziasztok.Lehetne már végre valamit tenni ezek ellen a csalók elken???Ár euróban és társai.Számomra hihetetlen ,hogy ezekkel nem lehet valamit kezdeni.Ha le van tiltva hogy tud nekem üzenetet küldeni?Kezdem unni baromira.Szerintem kilépek innen mert nem normális dolog.
2020 07 03
Bosszant engem is a dolog, az oldal üzemeltetői ezek szerint nem tudnak mit kezdeni vele. Én mindenesetre maradok az oldalon, ha meg jön egy magyartalanul megfogalmazott levél, azonnal megy a kukába.
2020 07 03
Nekem is napi szinten jön ilyen üzenet, különböző e-mail címről! Én kíváncsiságból végig csináltam az eladást! Addig mentem el , hogy 15 00ft összeget kellett volna közvetlen utalással teljesíteni valamilyen online programmal, szállítási címen! Na itt abba hagytam, mert már látszott , hogy csaló! Ezt leírtam neki, mire elkezdett fenyegetőzni, hogy ő márelindított valami folyamat, amiért őt megbüntetik! Meg hogy a számlámról az összes pénzt le emelik! Na írtam neki , hogy a rendőrséghez fordulok! Akkor eltűnt, de most újra megtalált! De látom többünket is! Vigyázzatok vele mert csaló!
2020 07 04
> csipkerózsika69: > Nekem is napi szinten jön ilyen üzenet, különböző e-mail címről! > Én kíváncsiságból végig csináltam az eladást! > Addig mentem el , hogy 15 00ft összeget kellett volna közvetlen utalással teljesíteni valamilyen online programmal, szállítási címen! > Na itt abba hagytam, mert már látszott , hogy csaló! > Ezt leírtam neki, mire elkezdett fenyegetőzni, hogy ő márelindított valami folyamat, amiért őt megbüntetik! > Meg hogy a számlámról az összes pénzt le emelik! > Na írtam neki , hogy a rendőrséghez fordulok! > Akkor eltűnt, de most újra megtalált! > De látom többünket is! > Vigyázzatok vele mert csaló! Na ez a baj, hogy van, aki leáll vele üzenetet cserélni. Hagyni kell a francba! Már annak eleve gyanúsnak kellene lennie, hogy borzasztó megfogalmazással ír, de hogy a századik topicban emlegetik, hogy tömegesen nyomul, na az már a vaknak is feltűnne...
2020 07 04
> lacrymosa: > > csipkerózsika69: > > Nekem is napi szinten jön ilyen üzenet, különböző e-mail címről! > > Én kíváncsiságból végig csináltam az eladást! > > Addig mentem el , hogy 15 00ft összeget kellett volna közvetlen utalással teljesíteni valamilyen online programmal, szállítási címen! > > Na itt abba hagytam, mert már látszott , hogy csaló! > > Ezt leírtam neki, mire elkezdett fenyegetőzni, hogy ő márelindított valami folyamat, amiért őt megbüntetik! > > Meg hogy a számlámról az összes pénzt le emelik! > > Na írtam neki , hogy a rendőrséghez fordulok! > > Akkor eltűnt, de most újra megtalált! > > De látom többünket is! > > Vigyázzatok vele mert csaló! > Na ez a baj, hogy van, aki leáll vele üzenetet cserélni. Hagyni kell a francba! Már annak eleve gyanúsnak kellene lennie, hogy borzasztó megfogalmazással ír, de hogy a századik topicban emlegetik, hogy tömegesen nyomul, na az már a vaknak is feltűnne... Így van pontosan ahogy írod!!!! Hihetetlen hogy van aki leáll egy géppel...mivel ez az!!!!😆😆😆😆😆
2020 07 04
> Monangy: > Sziasztok.Lehetne már végre valamit tenni ezek ellen a csalók elken???Ár euróban és társai.Számomra hihetetlen ,hogy ezekkel nem lehet valamit kezdeni.Ha le van tiltva hogy tud nekem üzenetet küldeni?Kezdem unni baromira.Szerintem kilépek innen mert nem normális dolog. Szia, sziasztok! Ma megint kaptam egy üzenetet :"ár euróban, csak e-mailt küldjön [email protected]" Andaz93-tól. Én azt találtam ki, hogy írnék neki, hogy egy kicsit beszarjon, ha már az üzemeltető nem szűri, tiltja ezeket. Megírnám, hogy "Már tudnak rólad a hatóságok, nyomodban a rendőrség, Csaló!" De lehet, hogy hirtelen törölné magát, aztán csinál másik profilt. Sőt magamnak is gondot okozhatok vele. Egyelőre nem találom, hol kell tiltani. Az volna a jó, ha regiszrációkor lenne egy biztonsági kérdőív, vagy volna olyan opció, mint a licitoldalakon, hogy "ellenőrzött felhasználó" Volt már itt olyan aki fizetett neki? Mert nagyon aktív.EZek szerint megéri neki
2020 07 06
Sziasztok!!! Ugyan ezt az üzenetet kapom folyamatosan más felhasználótól... nagyon idegesítő és nem tudom hogy kell tiltani .. 😏 >
2020 07 07
Szerintem is az a gáz, ha valaki leáll vele beszélni... Az a baj, hogy amíg valaki mindig válaszolgat neki, addig nem fog leállni. Én maradok az oldalon egyébként.
2020 07 07
> Goldenme: > Szerintem is az a gáz, ha valaki leáll vele beszélni... Az a baj, hogy amíg valaki mindig válaszolgat neki, addig nem fog leállni. Én maradok az oldalon egyébként. Dettó, fel nem foghatom, hogy nem esik le valakinek, hogy kamu az egész, legalább szép magyarosan írna, de nem... ,:) Egyszer gimiben egy srácot kikosaraztam, több dolog miatt is, egyik a pocsék helyesírása, annyira taszító volt, amikor kaptam egy szerelmes levelet tőle, és szó szerint kínszenvedés volt elolvasni azt a pár sort, nem is értem, hogy nem buktatták meg általánosban.
2020 07 07
> lacrymosa: > > Goldenme: > > Szerintem is az a gáz, ha valaki leáll vele beszélni... Az a baj, hogy amíg valaki mindig válaszolgat neki, addig nem fog leállni. Én maradok az oldalon egyébként. > Dettó, fel nem foghatom, hogy nem esik le valakinek, hogy kamu az egész, legalább szép magyarosan írna, de nem... ,:) Egyszer gimiben egy srácot kikosaraztam, több dolog miatt is, egyik a pocsék helyesírása, annyira taszító volt, amikor kaptam egy szerelmes levelet tőle, és szó szerint kínszenvedés volt elolvasni azt a pár sort, nem is értem, hogy nem buktatták meg általánosban. 😂😂😂😂😂😂
2020 07 08
Nekem 1hetig ugyanérről a mailcímröl jött a szokasos szöveg ár euróban blablabla ,töröltem egyböl,hétvégén új mailcimről küldözget,de most hal isten 2napja nem jött semmi
8 napja, 13:41
Nekem azt hiszem magyar csalóm van! Még nem írom ki, hogy ki az, várok hétvégéig! Hétfőn elutaltam a pénzt, magyar OTP-s számlára. Ma kellett volna feladnia a csomagot, de nem válaszol a kérdésemre, hogy feladta-e? Szerintetek mit csináljak? A levelezésünknél a fényképeit kitörölte!
2 napja, 20:56
TIMCSIKE2028 Senki ne vásároljon Tőle! CSALÓ! Sajnos, Engem is átvert! Megkérdeztem egy rendőr barátomat, hogy mi a teendőm? Azt mondta feljelenthetem, de ez csak Szabálysértés! Ha többen feljelentenénk, akkor már más lenne! Engem 5000 Ft-al károsított meg! Úgy láttam, előttem 3 embert is átvert!
21 órája