Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Onlineturi.hu

Csajok ismeritek az oldalt!? Olyan mint a gardrobcsere, csak nincsenek az állandó kamu profilok!!!
2020 09 10
Ott 2 év alatt 2 adás-vételem volt, úgyhogy annyira nem felkapott. És bizony ott is ott a zaklató, legalábbis engem megtalált párszor. Töröld az üziket és kész, a rendes felhasználókkal kel foglalkozni.
2020 09 10
Na igen.... Sajnos nem csak a Gardróbcserét másolták le 1 az 1-ben, hanem a rendszerhibák / hiányosságok nagy részét is.... Ráadásul szerintem egy csomó mindent kihagytak, ami a szíve lelke egy jó oldalnak (pl: eladói oldalról kategóriába rendezés, ott is hiányos a kategória választási lehetőség, spammerek ugyanúgy létezhetnek, fórum sincs (gondolom ez nem véletlen...) Jha és 2 év alatt 1 azaz 1 db 100 ft-os brosst adtam el ott....Szóval én lelkesednék meg minden, de valahogy egyenlőre nem tudok....
2020 09 10
Az edzett, hardcore Gardróbcseréseket nem tántoríthatja el a nyelvtanilag katasztrofális levelekkel bombázó program/csoport. x-) Én is még kitartok, csak a jó fej, rendes emberkékért maradok még mindig, mert kevesen, de azért szerencsére vannak. :")
2020 09 10
Én most hallottam róla először. Biztos megvannak annak az oldalnak a gyerekbetegségei, DE! Így első ránézésre szerintem sokkal letisztultabb, felhasználó barát. Plusz funkciók is vannak, mint a foglalt lehetőség egyebek. Sajnálattal hallom, hogy még annyira sem aktív mint a GCS.
2020 09 10
Sajnos már a GCS sem olyan aktív mint régen! 🙁🙁
2020 09 10
> lacrymosa: > Az edzett, hardcore Gardróbcseréseket nem tántoríthatja el a nyelvtanilag katasztrofális levelekkel bombázó program/csoport. x-) Én is még kitartok, csak a jó fej, rendes emberkékért maradok még mindig, mert kevesen, de azért szerencsére vannak. :") Kitartunk, amíg lehet :') :') Igen, szerencsére a sok rossz ellenére is még sok klassz eladó és vevő van itt, amiért tényleg érdemes maradni. :") Én azért szurkolok egy élhető alternatíváért, mert amik eddig vannak azok sajnos elég siralmasak (engem már az se érdekelne, ha nem fancy kinézetre egy konkurencia csak működjön felhasználóbarátabban mint ez...). Persze egy közösség felépüléséhez idő is kell, szóval lehet javul majd a helyzet ... Na majd meglátjuk...
2020 09 11
> lacrymosa: > Az edzett, hardcore Gardróbcseréseket nem tántoríthatja el a nyelvtanilag katasztrofális levelekkel bombázó program/csoport. x-) Én is még kitartok, csak a jó fej, rendes emberkékért maradok még mindig, mert kevesen, de azért szerencsére vannak. :") Számból vetted ki a szót!!!💖😘
2020 09 18
De jó olvasni végre a pozitív hozzáállásokat! :) Miattatok tényleg megéri maradni :) <3
2020 09 22
:") Nagy ritkán, de akad rendes adás-vétel. Sokáig azt gondoltam, hogy csak a vevői oldal lehet problémás, mert sokan eltűnnek, de hogy az eladók sem reagálnak? Hát mit keresnek itt, ha eladni sem szeretnének? Kár ezért regisztrálni ide az oldalra. :')
2020 09 22