Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Felvéve vagy sem?! A fotozas

Sziasztok,reg ota foglalkoztat a ruhák eladási marketingje, vagyis hogyan fotozzuk őket?! Felveve vagy ne? Ki teritve vagy vallfan? Szettekbe rendezve? Ki dekorálni a hátteret viraggal,vagy ki egeszitokkel?! Kinek mi a tapasztalata? Hogyan lehet jobban meghozni a vevők kedvét a vásárlásra? Adjunk egymásnak tippet tanácsot hogy mindenkinek igényes gardrobja legyen! 💚🎀
2020 09 23
Ha méretben jó, akkor érdemes magunkon is lefotózni. De kiterítve, pár kiegészítővel is szépen szoktak mutatni. A vevők kedve meg nem attól megy el, hogy nincs szépen fotózva egy termék, hanem az egekbe szökő postai/foxpost díjaktól :s
2020 09 23
Szerintem az a legfontosabb, hogy az elso kepen rendesen latszodjon, mit arulsz. En pl nem nyitok meg olyat, ahol a cimke szerepel csak, mert fogalmam sincs, milyen a felso, csak azt, hogy zaras pl, es nem az a mervado. Innentol mar nem erdekel, hogy foldon van, fogason, felveve, ha latom, mi is az. Nagyon sok ruha van fent, es a kereso felulet nem a legjobb, plane nem telefonon, szoval nalam az elso kep dont. Meg az is fontos szerintem, hogy ha az elso kep kollazs, akkor is latszodjon, mi az, nagyon sok olyat lattam mostanaban, ahol nem latszik a felso fazonja, csak a kollazs kozepe. Es ha felveve van fotozva, az elso kepen AZ latszodjon, amit arulsz, ne a nadrag, ami rajtad volt fotozas kozben. Rengeteg szerkesztofelulet van telefonra, plusz a telefon sajat szerkesztojet is lehet hasznalni, hogy korbevagjuk ugy, hogy az arult termek latszodjon. Sajnos RENGETEG olyan hirdetessel talalkoztam mostanaban, ahol az elso kep teljesen homalyos, tul sotet, vagy egy meme van az elso kep helyen.Ezeket nem is ertem, nem lehet annyira surgos eladni semmit, hogy ne tudjunk egy szep, vilagos kepet csinalni. Hogyha az elso kep iszonyat homalyos vagy sotet, abbol azt veszem le, hogy az eladot ez sem erdekli, es igy fog hozza allni az adasvetelhez is. Persze megertem, hogy nincs mindenkinel egy nagy szoba tele termeszetes fennyel, es feher fallal hatternek, de azert arra torekedjunk, hogy a legtobbet tudjuk kihozni abbol, ami van. Erre is van egy csomo szerkeszto, nem kell photoshop ahhoz, hogy a fenyerot feltoljuk kicsit.
2020 09 24
A kepek mellett meg az is fontos, milyen cimkeket hasznalunk, mit irunk a leirasba, milyen kategoriaba rakjuk. Sajnos nem mindenhez van kulon kategoria (pl ujjatlan?!) szoval akkor az ahhoz legkozelebbibe rakjuk, mert elveszik. Ugyanigy a cipot a cipokhoz, es a papucs nem bakancs. Erdemes a cimbe, leirasba beleirni mindent, pl fekete rovid kotott pulcsi, mert ha telefonon rakeresek erre, csak azokat dobja fel, ahol a hirdetesben ez le van irva, szoval ha fekete rovid kotott pulcsit arulsz, ne csak azt ird, hogy kotott felso,hanem mindent, ami IGAZ(!!) ra, mert nem fogja latni, aki keresi. Ugyanitt, hogyha nincs idod fotozni pluszba es merni, legyen EGYERTELMU, mi az, amit arulsz es mi a merete. Kb plusz fel perc lemerni egy nadrag derekat es beirni a hirdetesbe, es elkerulhetoek a plusz meresek. En merek, meg keszitek meg kepet keresre, de probalok mindent lefotozni, es lemerni a fontosabbakat - pl nadrag dereka, nem standard plaza markas kabat, stb. Plusz ami jo ram, abban csinalok kepet is, mert nagyjabol latszik, milyen a szabasa, esese, merete. Meg a cimkezeshez hozza tennem, hogy KERULJUK a felesleges hash tageket. Kerulom azokat az eladokat, akik mindenhova beirjak ugyanazt az 50 hashtag-et, ha Nike-t keresek, nem fogok adidast venni vagy h&m-et. Es ilyenkor ha tetszik is,amit arulnak, csak azert se veszem meg, mert teljesen elrontjak a keresot.
2020 09 24
Ez tök jó!! 😗 Es hasznos is ;) > gpetraam: > Szerintem az a legfontosabb, hogy az elso kepen rendesen latszodjon, mit arulsz. En pl nem nyitok meg olyat, ahol a cimke szerepel csak, mert fogalmam sincs, milyen a felso, csak azt, hogy zaras pl, es nem az a mervado. Innentol mar nem erdekel, hogy foldon van, fogason, felveve, ha latom, mi is az. Nagyon sok ruha van fent, es a kereso felulet nem a legjobb, plane nem telefonon, szoval nalam az elso kep dont. Meg az is fontos szerintem, hogy ha az elso kep kollazs, akkor is latszodjon, mi az, nagyon sok olyat lattam mostanaban, ahol nem latszik a felso fazonja, csak a kollazs kozepe. Es ha felveve van fotozva, az elso kepen AZ latszodjon, amit arulsz, ne a nadrag, ami rajtad volt fotozas kozben. Rengeteg szerkesztofelulet van telefonra, plusz a telefon sajat szerkesztojet is lehet hasznalni, hogy korbevagjuk ugy, hogy az arult termek latszodjon. > Sajnos RENGETEG olyan hirdetessel talalkoztam mostanaban, ahol az elso kep teljesen homalyos, tul sotet, vagy egy meme van az elso kep helyen.Ezeket nem is ertem, nem lehet annyira surgos eladni semmit, hogy ne tudjunk egy szep, vilagos kepet csinalni. Hogyha az elso kep iszonyat homalyos vagy sotet, abbol azt veszem le, hogy az eladot ez sem erdekli, es igy fog hozza allni az adasvetelhez is. Persze megertem, hogy nincs mindenkinel egy nagy szoba tele termeszetes fennyel, es feher fallal hatternek, de azert arra torekedjunk, hogy a legtobbet tudjuk kihozni abbol, ami van. Erre is van egy csomo szerkeszto, nem kell photoshop ahhoz, hogy a fenyerot feltoljuk kicsit.
2020 09 24